Kje ste, gniloba novodobna ...

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

... da vam ušesa navijem!

Tisti, ki se tule oglašate glede preteklosti, ala Stardec, Stieber, Dsf, Osmica, ... prokleti konzervativci!

Pravkar je bil na mojih vratih berač!
shocked-1.gif
, ki je ponujal neke ročne izdelke, da bi kaj zaslužil za golo življenje.

V dno duše me je sram, samemu pred seboj, , da sem to doživel, saj smo celo življenje posvetili ravno temu, da bo človeško življenje v naši državi dostojno.

Prekleti buzeranti, samo oglasite se še kje v kakršni koli debati okoli tabelih, rdečih, plavih, črnih ... (dodaj poljubno!)
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Živim v Sloveniji, katere se pomalem sramujem že nekje od 95. leta dalje, danes me je pa pred samim seboj do konca sram!

To ni bil cigan, bil je človek 40. let, slovenec!

Prekleta država!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.326
6.532
113
Marsikje je še hujše, ne verjet zgodbicam kako je lepše drugje...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Katero tekovino?

Ne bom se delal buteljna, ker to niti približno nisem - saj sem jaz tisti, ki delam denar tej prekl. državi!
V tisti "tekovini", ki si jo omenil, beračenja ni bilo!!! Pravzaprav se je čisto vse delovanje navezovalo ravno v to dejavnost, da beračenja ne bi bilo!

Sramota prekleta, novodobna! (in starodobna, kar dokazuje, da nas zgodovina nič ne izuči)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

UDBA na alterju ima naslove od alter desnice.

Pa drugič berača tja pošlji
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Marsikje je še hujše, ne verjet zgodbicam kako je lepše drugje...

Vedno je nekje še huje, ampak nam je to zato lahko izgovor?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Lažeš, da že kar sam sebi verjameš. Uradno ga res ni bilo, toda na cesti se je videlo kar nekaj beračev, pa na dom so tudi prišli. Če bi leta 1990 izvedli lustracijo, bi bili danes druga Švica, ker to nismo storili, smo danes že skoraj na nivoju Hrvaške, Srbije.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
IN POTEM VPRAŠANJE ? zakaj smo si v europi tako različni?skupek siromašnih in bogatih , čigava ideja o združevanju z lepimi obljubami o boljšem življenju je to bila?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lustracijo, tristohudičev,
confused-1.gif
, koga bi pa potem nastavil tja gor, argentince? (saj smo ga medtem tudi imeli, oz. nekaj podobnega argentincu)

Saj poizkušam razumet tvojo idejo o lustraciji, ampak to bi pomenilo nastaviti vodstvo države, sestavljeno iz kmetov iz Velike planine. Morda bi se celo obneslo, ...
sprasujem se.gif


Tegale berača danes vam pa ne oprostim zlepa, ko tako nabijate o kapitalizmu in obsojanju preteklosti!
10.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik retro pravi:
IN POTEM VPRAŠANJE ? zakaj smo si v europi tako različni?skupek siromašnih in bogatih , čigava ideja o združevanju z lepimi obljubami o boljšem življenju je to bila?
bogatih ki radi izkoriščajo poceni delovno silo.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
in zakaj so za to, da se ti je na vrata nalepil berač krivi konzervativci kot so Stardec, Stieber, Dsf, Osmica?

Kaj imajo oni s tem? a samo zato, ker v vsako ******* temo privlečejo kosti?


Zakaj se pa ne razkuriš tudi na ljudi, ki so volili za Pahorja, Ropa, Drnovška, Bratuškovo/Jankoviæa in aktualnega Cerarja? Konec koncev ima ta opcija oblast večino časa od 91 leta naprej. V čem je torej problem teh kosti?

Pa odpri ti kakšno temo o aktualnih temah in skurcaj oblast, ki je to povzročila (in če boš realen in pravično kritičen boš začel na začetku, torej pri Kučanu in Drnovšku pa vse naprej.)

No kje je ta tvoja tema?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
maš severno korejo, kitajsko, kubo, venezuelo...kar tja šibaj po svojo odmerjeno porcijo riža na dan
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj ti naj dam?
Državo so nam ugrabili pred nosom, uničili delovna mesta, (ki so bila ), zaposlitev ljudstva sedaj pri nas sploh ni pomembna, ... lahko bereš naprej, da je osnovna filozofija (te naše ukradene) države, da se naj vsak državljan znajde sam, tudi če krade ob tem, sam da ga ne dobijo.
tongue-1.gif
!

Indijanci! Tako kot indijanci. Mi smo padli za najmanj 200 let nazaj!
uf-1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje.

Ti še kej ni jasno?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Kaj ti naj dam?
Državo so nam ugrabili pred nosom, uničili delovna mesta, (ki so bila ), zaposlitev ljudstva sedaj pri nas sploh ni pomembna, ... lahko bereš naprej, da je osnovna filozofija (te naše ukradene) države, da se naj vsak državljan znajde sam, tudi če krade ob tem, sam da ga ne dobijo.
tongue-1.gif
!

Indijanci! Tako kot indijanci. Mi smo padli za najmanj 200 let nazaj!
uf-1.gif

Se strinjam s tabo.

Kaj imajo veze s tem zgoraj napisanim desničarji? (razen tega da vsepovsod vlečejo partizane v teme kar gre tut men na organ)

Zakaj se ne pizdiš na volilce, ki so izvolili levo drhal, ki je na oblasti že okoli 19 let (od skupnih 24 let) in samo menjava obraze, v ozadju so pa še vedno eni in isti obrazi in ista miselnost???
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa še to: prvič do sedaj imam občutek, da ravno Miro dela dobro. Vsi predhodni od 91 leta do sem, so delali samo in izključno za svojo skledo!

Pedri!
10.gif
Naj še na vaša vrata potrka nekdo, lačen, brez svetlobe v očeh , ... z nekim lastnim izdelkom v roki,

13.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Lustracijo, tristohudičev,
Saj poizkušam razumet tvojo idejo o lustraciji, ampak to bi pomenilo nastaviti vodstvo države, sestavljeno iz kmetov iz Velike planine. Morda bi se celo obneslo, ...
sprasujem se.gif

Jaz sem tud za lustracijo...nastavil bi pa pol kake take dede kot si ti...da znajo tud mal zarobantit kadar majo polno mosnjo
evil.gif


Sej ves uno...hvala starcu na udarcu
wink-1.gif