Kje ste, gniloba novodobna ...

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
æe pivu preteæe rok, ga najbrž ni dobro piti
redface-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.921
5.461
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
No, lepo, da si sam napisal-sem že hotel pripomnit, da je bil tvoj rok za zaključek školovanja že pred kakšnimi 10-leti.
wink-1.gif


Biznisi Buco biznisi....kaj pa če sem bil vmes v Mockbi?
grims-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
Kaksni biznisi? Drugace pa diplomiranci z neuporabnimi diplomami brez delovnih navad delajo se za mnj kot samo za mezdo.. ali pa zivijo na plecih socialne drzave;)

Na dopustu delavci pijejo mercator pivo. Prides na enega?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
. s čim si se pa ti grel v mrliz nočeh? .

S komunisti... samo na njih sem pomislil pa me je pogrelo ...sm pa ke sm pa kakega tud na ogen nalozil....
evil.gif

To si mislil: "prebral" in te je pogrelo.
smile-1.gif
.

Sicer pa odlična ekonomska računica - najprej greje ko prebiraš, potem pa še, ko zakuriš s tistimi cajtengi. Nekako tako kot drva pozimi.
smile-1.gif


Moraš pa biti malce starejši, kot se tule predstavljaš, če si bral Komunista.
17758-icon_confused.gif
Ali pa črpaš stare zaloge od fotra ...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Iz druge teme:

Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:

Zadnjič je Demz obtožil Stardeca, kaj vse mu je počel v preteklosti in nikjer nisem zasledil, da bi Stardec to zanikal ali negiral. Kaj sedaj Stardec? Je bilo to res, ali je Demz lagal?
Čist slučajno sem opazil, da se me tukaj nekaj omenja.
Fadilče, tako ti bom povedal.
Če še nisi opazil je Demz en neumen rdečuharski kljukec.
Kadar Demz, ali pa kdo drug, tukaj napiše kaj o mojem privatnem življenju, meni to zelo odgovarja, saj vsi po vrsti v temo brcajo. Take neumne budalaštine napišejo, da se mi prav dobro zdi. Bolj ko brcajo v temo, bolj je moja zasebnost neodkrita.
In zato jaz teh njihovih neumnih bedarij, v katerih vse mogoče trdijo, kaj vse, da sem jaz bojda bil in kaj vse da sem jaz bojda zdaj, sploh nočem zanikat, ker bi s tem morebitnim negiranjem jaz svojo zasebnost razgaljeval po sistemu izločanja.
Torej, primer, da boš lažje razumel moj način delovanja;
Če npr en bebavi Demz tukaj začne zatrjevat, da me pozna iz kake fešte, da, kao, ve kaj sem delal v preteklosti in da sva se midva pogovarjala itd..... jaz pa točno in zanesljivo vem, da to ni res in da demz laže naklada, ker se midva niti slučajno ne poznava ali pa demz zgolj napačno sklepa........to meni neizmerno paše. Če bi jaz Demzu rekel da to, kar trdi, ni res, bi lahko on začel mojo zasebnost odkrivat po sistemu izločanja. In bi rekel:
- Aha, stardec pravi, da ni bil komunist...torej iščem ga lahko med nekomunisti.
-Če stardec pravi, da ni bil aparatčik....torej, ga ne iščem med aparatčiki.
-Če stardec pravi, da ni bil inšpektor....torej ga ne iščem med inšpektorji
- če strdec pravi, da ni delal v javni upravi...ga ne iščem v javnem sektorju
itd, itd...
Sistem izločanja se temu pravi. Če ni to, je pač nekaj druzga in se spet nekaj druzga izmisli, pa potem čaka, ali bom zanikal ali potrdil. Krog "osumljencev" se z izločanjem oži in na koncu lahko z izločanjem, prideš do tistega kar si hotel zvedet.

Enako, kot v moji debati o mojem vrhunskem cvičku.
Eni tukaj bi želeli, da jaz izdam točno oceno svojega cvička. Ne smem!
Če bi jaz vsako leto objavil konkretno in točno oceno svojega cvička, saj je ocena javna, bi lahko te zlate ocene nekdo analiziral in: hop cefizelj, te ocene so od stardecovega cvička.

Torej Fadil, če bi ti rad izvedel kaj o moji zasebnosti in o moji preteklosti, ti svetujem, da raje verjameš meni in mojemu pisanju, ne pa Demzu. Jaz bom definitivno o sebi povedal več resnice kot on. Ampak povedal bom samo toliko kot mislim, da je še pametno povedat.
Demzovim blodnjam in njegovim lapanjem o moji preteklosti, se pa samo NASMEJIM

Lepo si to pojasnil in verjamem, da NI RES kar je napisal Demz.
Si pa napisal celo kriminalko. A res verjameš, da so tukaj taki pacienti, da želijo na vsak način izvedeti, kdo se skriva za določenimi uporabniškimi imeni? Zakaj? Kaj bodo imeli od tega?
Če je vse to res, potem to za moje pojme niso normalni ljudje, ampak precej moteni.
Mogoče pa je bil Demz spet pod gasom, saj sem že zadnjič opazil, da ga je en nategun - berač, popolnoma iztiril?

Par dni stara zadeva, v sosednji temi sicer, ampak očitno vas nekatere boli:

@ Fadil: Da, tudi okajen sem že bil nekajkrat v življenju, pa ti verjetno tudi kdaj. Vendar tisti dan in tisti teden niti slučajno! Pa še hčerka je vse skupaj opazovala ...
stupid-1.gif

V vsakem primeru pa imam v življenju za opraviti še s čim drugim, kot opazovanjem nagih bab (malce nizkega udarca, pa saj tvoj je tudi!) . Popestri pa zadeva življenje, to pa! Zato kar pridno limaj na tablo, to našo lepoto in hvala za to.

@ Stardec : Priznam. Jaz, Demz, sem kljukec. So me v življenju že nekajkrat pohodili, tu in tam sem tudi jaz pohodil kakšnega in običajno sva se kasneje pogovorila. Imam tudi zadevo, ko mi je možakar vmes umrl in bova tisto zgodbo morala dogovoriti na drugem svetu, čeprav sam ne vem, ali sem bil kriv ali ne. (Terzo)

Dokler se obnašaš normalno in ne širiš sovraštva, te tudi jaz spoštujem kot sogovornika. Zaradi mene si lahko tudi pereš svojo zgodbo tule gor, saj se v glavnem nanaša nate in ne toliko na soforumaše, ki te ne poznajo in niso omeli opravka s tabo. Nekatere tvoje podatke sem napisal tule gor, samo toliko, da Ti veš, kje je meja. Več jih ne nameravam in pri Bogu prisežem, da jih ne bom, ČE NE BO POTREBNO !

Sicer pa delaj, kakor želiš.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.921
5.461
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
. s čim si se pa ti grel v mrliz nočeh? .

S komunisti... samo na njih sem pomislil pa me je pogrelo ...sm pa ke sm pa kakega tud na ogen nalozil....
evil.gif

To si mislil: "prebral" in te je pogrelo.
smile-1.gif
.

Sicer pa odlična ekonomska računica - najprej greje ko prebiraš, potem pa še, ko zakuriš s tistimi cajtengi. Nekako tako kot drva pozimi.
smile-1.gif


Moraš pa biti malce starejši, kot se tule predstavljaš, če si bral Komunista.
17758-icon_confused.gif
Ali pa črpaš stare zaloge od fotra ...

Mogoče sem...mogoče nisem
tongue-1.gif