Kličko vs Jennings

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
težko bo jennings presenetil 7 cm višjega Vlada. če pa mu slučajno uspe, pa vsa čast.

Vlad je 198 visoka mrcina, pa 112 kil in nula špeha. razen tega za svoja leta dokaj hiter in okreten. Niti nisem ziher, če bi njega Ali iz svojih najboljših let premagal.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Seveda ne, v tistih časih še niso imeli PEDsov, če pa bi alija z njimi nafilali, pa bi bilo vse možno.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
težko bo jennings presenetil 7 cm višjega Vlada. če pa mu slučajno uspe, pa vsa čast.

Vlad je 198 visoka mrcina, pa 112 kil in nula špeha. razen tega za svoja leta dokaj hiter in okreten. Niti nisem ziher, če bi njega Ali iz svojih najboljših let premagal.

To mi je vedno smešno, ko se najde potem folk, ki pametuje, kako Vladimir ni tako dober, da pač boksa v času, ko nima konkurence, v resnici je pa tako, kot si napisal, je dokaj blizu perfekcije telesa in glave za boks. Karkoli drugega kot zmaga bi bilo presenečenje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Eh...revščina bla tole...

upam, da bo 2.5. bolje
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ni bla revščina. Pač Kličko fajt. Zakaj bi se Vlad izpostavljal...Taktično je izjemen, ima borbo prilagojeno svoji postavi. Nasprotniki se morajo vanj zaletavat, ne obratno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Saj...bil je dominanten, tako kot že velikokrat, taktično dobra taktika, ampak meni pač nezanimiva, ker bi raje videl "kri", za kar se nadejam drug vikend....če se bo sploh kje dalo gledat, ker PR okoli tega fajta pa je nenormalen...nekje sem zasledil, da bi naj Sky računal 25 funtov za ogled prenosa online...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Na trenutke je deloval kar "zmedeno", ni čudno ko pa jih je tolkokrat fasal. Zelo dobro se je držal! Kličko pa ni bil najbolj zadovoln, ko je mogo 12 rund boksat, zato je tudi bil rajši tiho, ko so ga vprašali za povratni dvoboj. Zbral si je primernega nasprotnika in verjetno tudi pogruntal, da bo mogo formo dvignit še za en klin ali pa kar na hitro zaključit, če bi rad končal kariero z zmago
grims-1.gif
Ta razlika v višini pa je bila "ovira" za oba, jasno pa za nižjega malo bolj.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Zanimivo...tole bi morali spremenit kriterije, če je niga fasal 138x v glavo, ukrajinec pa samo 26x, bi morala biti razlika v točkah večja, konec koncev bi morala biti glava bolj ovrednotena, kot trup ali ostalo.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zanimivo...tole bi morali spremenit kriterije, če je niga fasal 138x v glavo, ukrajinec pa samo 26x, bi morala biti razlika v točkah večja, konec koncev bi morala biti glava bolj ovrednotena, kot trup ali ostalo.

Potem bi meli višji boksarji prevlko prednost i guess. Več udarcev je dal Vlado, tudi več jih je serviral v glavo in zato je zasluženo zmagal
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Že ja, ampak glava je najbolj pomemben del telesa, da ga braniš in napadaš, zato bi pač moral biti udarec v njo (s čimer seveda potem prebiješ nasprotnikovo obrambo), bolj vreden, kot recimo pod rebre..

Pa bi pač naredili še kategorijo po višini, če je že po kilah, so what
wink-1.gif


Kaj se že ve, če bo kje sploh možno videt "dvoboj stoletja"?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zanimivo...tole bi morali spremenit kriterije, če je niga fasal 138x v glavo, ukrajinec pa samo 26x, bi morala biti razlika v točkah večja, konec koncev bi morala biti glava bolj ovrednotena, kot trup ali ostalo.

Potem bi meli višji boksarji prevlko prednost i guess. Več udarcev je dal Vlado, tudi več jih je serviral v glavo in zato je zasluženo zmagal
smile-1.gif

Ali pa če bi vidva z darjanom razumela sistem točkovanja?

117-110 je gladka zmaga za Vladimirja. 120-108 je max možna zmaga brez knockdowna. Za vsak knockdown lahko poražencu še eno piko odšteješ.

Ravno tako bi lahko bil rezultat 9-2 ali 10-3...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Našel sem nekoga, ki bo preko aceplayerja streamal fight, source bo Sky HD, streamano bo s 2500kbps. Lahko pastam sem ID, ko bo zadeva tako daleč.

Če sem prav izračunal bi se naj glavno dogajanje začelo ob okoli 04 po našem času, sila neugodna ura, ampak takega dvoboja človek skoraj ne more zamuditi?
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Ah sej Kličko vs Jennings je bil ob 5h, kaj pa je problem eno urco prej vstat al pa 4 urce kasnej it spat.
smile-1.gif