Berghoff noži

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
sicer prvič čujem za to znamko nožev, ampak pričakuj pač ceni primerno kvaliteto
če hočeš nekaj boljšega lahko štartaš pri victorinoxu ali wengerju (swibo)
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Citat:
Uporabnik vanmarkus pravi:
sicer prvič čujem za to znamko nožev, ampak pričakuj pač ceni primerno kvaliteto
če hočeš nekaj boljšega lahko štartaš pri victorinoxu ali wengerju (swibo)


Doma imamo ene 4 Wenger nože... TOP!!
aplauz.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.675
3.560
113
A ni bila berghoff posoda, ki se je včasih prodajala upokojencem na "šoping" izletih v Opatijo? Če si kupil jogij si dobil še posodo pa te fore.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Kdor je imel kdaj v rokah normalen keramičen nož (ali celo kaj višjega razreda, kaka Kyocera) ve da se hočejo kovinskih samo še "znebiti" - temu primerno je potrebno razmišljati o tem koliko se splača za njih odšteti.
p.s.: a so tiste njihove zlate kartice in pike ki jim jih ni uspelo mi podturit "passe" da mi spet nalepke tlačijo v roke ko grem tankat?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
In če ti keramičar pade na tla...meni sta 2 poceni padla, takoj fertik...ne verjamem, da drag keramičar zdrži več kot 2, 3 padce...mimogrede, kovinski nož mi je v lajfu padel samo eden na tla..
confused-1.gif
pa sem jih uporabljhal precej več kot keramiko
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Kdor je imel kdaj v rokah normalen keramičen nož (ali celo kaj višjega razreda, kaka Kyocera) ve da se hočejo kovinskih samo še "znebiti" - temu primerno je potrebno razmišljati o tem koliko se splača za njih odšteti.
p.s.: a so tiste njihove zlate kartice in pike ki jim jih ni uspelo mi podturit "passe" da mi spet nalepke tlačijo v roke ko grem tankat?

Imam doma Kyocero (ena se je pa ob padcu na tla razletela), pa niti ne pomislim, da ne bi imel kvaltetnega klasičnega noža ...
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Sam precej že cca 4 leta uporabljam keramične nože tudi Kyocero sem imel pa se je zlomila.......

...........v glavnem ugotovitve, Kyocerini noži so morda 5-10% (morda) boljši od no name keramičnih nožev dobavljivih na spletnih portalih, recimo Dealextreme, so pa vsaj 500% dražji od teh....... druga ugotovitev je pa ta, da se keramični odlično obnesejo mali noži nekje do 15cm, večji pa so strašansko občutljivi na padce, bočne pritiske..... tako, da sam sem sklenil, da večjih ne kupujem več, so se pa pri meni bolje obnesli tisti iz črne keramike, kot tisti z bele.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Keramični so kul. ampak sčasoma izgubijo ostrino....nabrusit jih pa ne moreš. :S imam Belega in črnega, pač cenejši modeli. Beli padel na tla, obkrušen...izgubil ostrino. Črni še cel, ampak tudi po enem letu izgubil ostrino.

Sem sklenil, da se ne splača kupovati keramičnih nožov. raje kakega kvalitetnega kovinskega pa dober brus
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz uporabljam ene 2 leti samo še keramične, pa nič ne brusim (mimogrede obstaja tudi brus za brušenje keramičnih). Je pa res da jih po tleh ne mečem, ampak ostalo, vključno s pomivalcem, pa precej bolje držijo od kovinskih (npr. ostrino).
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
kot je matofil ugotovil se keramične splača kupovat predvsem v manjših dimenzijah (za lupljenje ipd.) skratka nože, ki se uporablja za lažja kuhinjska dela, ker ne glede na to koliko bo nož dober se bo čez nekaj let ali prej začel krušit, keramični so tudi težji za brusit
in bo nekdo, ki nima potrebne mašinerije in znanja zelo težko povrnil pravo ostrino oz. bo ta kratkoročna

victorinox in wenger, ki po kvaliteti rezila ne zaostajajo za dražjimi wusthofi (vstopni razredi) ipd. in so zelo dobri za svojo ceno
ostri brez brušenja ne bojo ostali dolgo, kot noben nemec, ampak jih je zelo lahko vzdrževat in če jih redno
ne bo treba seči po kamnu nekaj let

pol maš japonce ostri kot britev, bolje držijo ostrino, ampak težji za vzdrževat in krhkejši pa seveda dražji
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Sem nabavil brus od Wengerja - tisti za švicarje brusit, pa brusim tudi kuhinjske nože. (tak za potegnit po klini). Vam povem, da je zadeva brutalno fenomenalna. Noži režejo kot britev. Bilokakšni pač. Tudi tisti malo bolj krš.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Berghoff imam jaz (nisem kupil na petrolu a so isti noži) in sem čisto zadovoljen z njimi. Jaz sem jih dobil tako, da ne vem koliko bi drugače stali a cena pri Petrolu se mi zdi za take nože (če primerjamo z res kršem v trgovinah) ugodna.
 

kamela213

Fizikalc
9. mar 2011
1.099
44
48
Meni je nož z zaobljenim hrbtom (kao za sekljanje) super. Tako po teži, kot po ostrini in oprijemu. Za ta denar se vsekakor splača
 

ambient

Pripravnik
9. mar 2011
159
0
16
tudi mene je zanimala kvaliteta teh nožev, pa sem vprašal kolega kuharja, ki je ponavadi do vsega kritičen..pravi, da so ok, sploh glede na ceno je dober nakup. Torej zbiramo nalepke doma...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik vanmarkus pravi:
sicer prvič čujem za to znamko nožev, ampak pričakuj pač ceni primerno kvaliteto
če hočeš nekaj boljšega lahko štartaš pri victorinoxu ali wengerju (swibo)

Danes sem gledal tele wengerje... Lahki ko peresce, nimaš občutka, da imaš nož. Zame neuporabno.