Zvonenje v cerkvenih turnih

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Zanj (telexa) in podobne zagovornike katolibanov ter njihovega razgrajanja z zvonovi bi bilo najbolje da jih življenski sopotnik vsako uro
bonk.gif
da imajo ves čas privat zvonenje...

Priseljenec v vasko faro je najbolj pameten, ane? Saj bo tudi tebe se pamet srecala. Bod toliko moskega in se odseli in potem pametuj. Janez
bonk.gif
Tako pa prides kot pravi slovenac, poberes kar je za pobrati in potem smetis po vsem folku. Sram te je lahko. Saj bodo nindze kmalu okupirale tudi to zemljo in bos lahko pametoval potem.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
2x bolj zarukani? Tudi prav, če imate takšne želje. Samo potem ne jokat, ko vas bodo normalni poslali v 3pm
V naši fari (mimogrede- elektrificirano zvonjenje je že najmanj 40 let) zvoni običajno le enkrat na dan. Le če kdo umre se zvonovi slišijo večkrat. Mar to pomeni, da ste malikovalci Alaha 5x bolj zarukani od nas
stupid-1.gif
Ne bi vedel, vprašej to tiste, ki imajo radi alaha.
Da bi mi bili 2x bolj zarukani veš, da pa bi po merilih katere si postavil ti oni bili zarukani pa ne veš. Pol te pa naj jemljemo resno
stupid-1.gif
Pravi osebek, ki povsot vidi komuniste...
A zdaj si pa od zarukanih verskih fanatikov prešel na komuniste? No ja, roko na srce- med njimi ni mentalno nobene razlike= oboji so zarukani a razširjena tema je o motenju javnega miru s strani verskega hrupa. Najina ožja tema pa je o tvojih merilih za ugotavljanje zarukanoti.
evil.gif


PS- le kako lahko človeka kateri iz citiranega razbere komuniste jemljemo resno
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Razlika bo v tem, da verski fanatiki dejansko obstajajo, komuniste pa vidiš le še ti in par tebi podobnih primerkov
tongue-1.gif

P.S. Dokler boš spraševal, kot da sem jaz malikovalec alaha, ti ne morem odgovoriti. Ker to nisem. Lahko pa vprašaš malo drugače-kaj si mislim o njih.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Razlika bo v tem, da verski fanatiki dejansko obstajajo, komuniste pa vidiš le še ti in par tebi podobnih primerkov
tongue-1.gif

P.S. Dokler boš spraševal, kot da sem jaz malikovalec alaha, ti ne morem odgovoriti. Ker to nisem. Lahko pa vprašaš malo drugače-kaj si mislim o njih.

Vidiš vse si pomešal ! Kaj pa je za tebe verski fanatik? Ali so vsi ko hodijo v cerkev ? Ali se krstijo?

Komunist je kdo? Mogoče misliš da je treba imet rdečo knjižico? Ne knjižic ni več in komunist je tisti ki razmišlja kot komunist,ter hkrati blati vse nasprotnike komunističnega sistema ! In postanu gluh in tumbast v glavo ko mu omeniš 100 000 povojnih pobojev pometanih v luknje ! Opravičevanje z faking zmago za te poboje je tako nagravžno,da mora enostavne nekaj drset v glavi !
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Razlika bo v tem, da verski fanatiki dejansko obstajajo, komuniste pa vidiš le še ti in par tebi podobnih primerkov
tongue-1.gif

P.S. Dokler boš spraševal, kot da sem jaz malikovalec alaha, ti ne morem odgovoriti. Ker to nisem. Lahko pa vprašaš malo drugače-kaj si mislim o njih.
Le kaj bi ti rekli v Severni Koreju, Kubi, Kitajski.... če bi jim rekel, da njihova partija ne obstaja. Misliš, da bi jo odnesel kaj boljše kot da bi zanikal svojega boga Alaha
stupid-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik telex pravi:
V naši fari (mimogrede- elektrificirano zvonjenje je že najmanj 40 let) zvoni običajno le enkrat na dan. Le če kdo umre se zvonovi slišijo večkrat. Mar to pomeni, da ste malikovalci Alaha 5x bolj zarukani od nas
stupid-1.gif
Novica zate, nismo vsi iz tvoje fare, verjetno kje na gorenjskem, kjer šparate z elektriko.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Kaj pa če ti bajta že stoji, preden navežejo zvonove na elektriko in odtlej nabijajo preko vsake mere?
Potem so pa bajta in njeni stanovalci stari že nekaj stoletij (s psom vred). Bi jih pa rad spoznal. Zvoni se pa ne samo sedaj, ko so zvonovi električni.
A je res tako težko doumet, da ne izbiraš kraja kjer se rodiš, nameščanje strojno podprtega zvonenja pa je izbira. In nikakor ni to pri nas strojno že stoletja, ampak nekaj let.Zdaj se zvoni precej več kot včasih, ko je moral župnik to lepo plačati komu.

Pri nas tudi noben več ne pometa in krasi cerkve, ko se je še zadnji bedak v vasi naveličal to početi zastonj, morda se ti javiš?
a ti se vedno bivas v porodnisnici? Kraja rojstva ne izbiras, kraj bivanja pa. Tezko doumet?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Razlika bo v tem, da verski fanatiki dejansko obstajajo, komuniste pa vidiš le še ti in par tebi podobnih primerkov
tongue-1.gif

P.S. Dokler boš spraševal, kot da sem jaz malikovalec alaha, ti ne morem odgovoriti. Ker to nisem. Lahko pa vprašaš malo drugače-kaj si mislim o njih.
Le kaj bi ti rekli v Severni Koreju, Kubi, Kitajski.... če bi jim rekel, da njihova partija ne obstaja. Misliš, da bi jo odnesel kaj boljše kot da bi zanikal svojega boga Alaha
stupid-1.gif

A ti nam od tam pišeš, ko si ves čas obkrožen s komunisti
confused-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Enemu mojstru sem danes že povedal, pa bom še javno:
Vsaka pravica in svoboščina nekoga (posameznika, društva, skupine, ustanove,...) se neha natančno tam kjer se začnejo svoboščine in pravice drugega. In moja pravica je, da ne živim v hrupu (ena izmed njih). To je temelj demokracije, katerega se morate nekateri še naučiti.
In to velja za vse. Ni bolj ali manj pravičnoh stvari. Tako kot ene moti muazin, ene moti zvonenje, mene pa oboje. In nihče praviloma ni nikomur dal pravice da zganja nasilje. Si jih pa vsebpreveč jemlje to pravico. Na koncu bodo dobili po pič.ki vsi. Samo enim nikakor ne bo jasno zakaj.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
telek je star komunist. Obseden z komunizmom. Zato pa je vsaka druga beseda, komunist.
Sam, danes pa tok poslušam okol, kje se bo kakšen zvon oglasil, pa kot zanalašč nič. Pa vidim kakšne 4-5 cerkve
Potolažte se. Boljše da kdaj zvon zazvoni, kot pa da župnik neumnosti govori.
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Tle na Bledu se ga pa sliši ves čas. Poleg standardnega nabijanja še turisti vlečejo "zvon želja" na otoku
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Sam, danes pa tok poslušam okol, kje se bo kakšen zvon oglasil, pa kot zanalašč nič. Pa vidim kakšne 4-5 cerkve
Potolažte se. Boljše da kdaj zvon zazvoni, kot pa da župnik neumnosti govori.
evil.gif

Saj bo spet, nič bati. Sedaj jih malce hladijo, po Veliki maši.
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:

A ti nam od tam pišeš, ko si ves čas obkrožen s komunisti
confused-1.gif
Tolpa okorelih razbojnikov in krvoločnih morilcev se neko nedeljo, ko ravno odmevajo mili zvoki cerkvenega zvona spomni da se bo iz tolpe preimenoval v demokrate pol pa razni Jest5, Lanosu, Snecerji, Gatti, Alkoholiki...v en glas vzhičeno vpijejo, da tolp nikjer več ni. Svojce žrtev in oropane pa prepričujejo, da pri nas ni več zločincev. Normalni pa se sprašujemo, ali osebe identificirajo dejanja ali poimenovanja:
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Zato pa Janša tako skriva svojo preteklost
evil.gif
Vidiš, pa si le našel nekoga, kateri na laž postavlja tvoje trditve, da komunistov ni
evil.gif


PS- bi se še kakšen normalni vprašal, če si do sedaj lagal kot komunist ali je tudi ta citirana izjava resnična
stupid-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ti se vedno bivas v porodnisnici? Kraja rojstva ne izbiras, kraj bivanja pa. Tezko doumet?
Potem imam rešitev za tiste, ki se bojite novih musli sosedov, ni problema, kraj bivanja si sami izbirate in si boste izbrali takega, kjer jih ni. Morda bo treba večkrat ponoviti vajo, ampak saj je prosta izbira.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Zato pa Janša tako skriva svojo preteklost
evil.gif
Vidiš, pa si le našel nekoga, kateri na laž postavlja tvoje trditve, da komunistov ni
evil.gif


PS- bi se še kakšen normalni vprašal, če si do sedaj lagal kot komunist ali je tudi ta citirana izjava resnična
stupid-1.gif
Čakej, čakej, ti praviš da so komunisti okoli nas. Če so, potem k napisanemu malo višje spada tudi Janša. To boš ti bolje vedel, saj se ti prikazujejo
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Čakej, čakej, ti praviš da so komunisti okoli nas. Če so, potem k napisanemu malo višje spada tudi Janša. To boš ti bolje vedel, saj se ti prikazujejo
evil.gif
Z razliko od tebe, kateri trdiš, da komunistov sploh ni (in so torej kupi kosti kot ostanki njihovih zločinov zgolj plod bujne domišljije normalnih ljudi), sam nikoli nisem trdil, da Janša ni bil komunist.

A kot sem že dejal- sam cenim ljudi po dejanjih in ne po poimenovanjih. Komunisti se lahko 1000000000000 x preimenujejo v demokrate pa bodo dokazi njihovih zločinov še vedno prisotni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
A od enih verskih fanatikov k drugim verskim premaknjencem?
V kleti si uštimej zvonenje ter uživej v ropotu. Privat
Ne, dobil boš še ene zraven. Samo pri tistih dvomim da boste dolgo si upali biti glasni kot ste pri zvonovih.
Da ne bi slucajno kaksne muslimanke ujeli v svoj objektiv. Znate dobiti harpuno, nož....
http://www.rtvslo.si/svet/po-fizicnem-obracunu-tudi-na-korziki-prepovedali-burkinije/400403
Ocitno na korziki niso multikulti
 
Nazadnje urejeno: