Zvonenje v cerkvenih turnih

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
K sreci? Kvecjemu na zalost. Vedno vec vas je debilov. Oprane glave. Kaj je bosanc, je zmanjkalo po eno zvezdico mi dati?
hysterical-1.gif


Opranoglavci se srečujete pri mašah
smirk-1.gif
Normalen človek, brez opranih možganov, ne more verjeti v bedarije, ki jih tam učijo.

Zdej pa hitro teci v Medjugorje, tam se je kao zgodil čudež
hysterical-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Težko. Si preveč smešen in klovnom se je ja treba malo posmejati
grin1.gif
Pri meni pa mi gre na jok,ker vidim da pojma nimaš o krsčanski veri in verniki!

Dejstvo je to da velika večina ne verujejo v boga ali jezusa,ampak vzamejo vero bolj kot eno kulturo in navado !

Pri tebi je pa problem kar imaš določena mnenja proti vernikom !

Ali zaradi tvoje oprane glave komunistekov,ali pa zaradi zamenjave kraja z severom,ker dol na jugu pravoslavna cerkev je samo tolk da malo obstaja.

Sory ampak se bo treba prilagoditi na večino in kot je že dolgo tako.
cheer.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Pri meni pa mi gre na jok,ker vidim da pojma nimaš o krsčanski veri in verniki!
Zelo, zelo verjetno je, da vem o tem veliko več od tebe.

Citat:
Pri tebi je pa problem kar imaš določena mnenja proti vernikom !
Mnenja imam proti glupim ljudem. Vera me ne zanima, dokler mi osebek ne najeda z njo.
In ti s svojim udejstvovanjem na tem forumu gladko padeš v skupino glupih...
Citat:
Ali zaradi tvoje oprane glave komunistekov
A tudi ti videvaš bele miške?
Citat:
pa zaradi zamenjave kraja z severom
A praviš, da je selitev z Dolenjske na Gorenjsko nekaj groznega?

Citat:
Sory ampak se bo treba prilagoditi na večino in kot je že dolgo tako.
Večini se jebe za vero. Kar prilagodi se.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Večini se jebe za vero. Kar prilagodi se.
Ravno ti dokazuješ, da si najbolj veren tu na forumu. Neizmerno namreč verjameš, da so kristjani slabi ljudje in jih je kot take treba prevzgojiti in spremeniti. Če bo ta sprememba takšna, kot ti vidiš svet bo to seveda najbolj prav.

Se pa sprašujem ali (so kristjani pred tisočletji ) muslimani danes širijo svojo vero, da bi ljudje bili enaki kot oni ali drugačni? So torej muslimanski ekstremneži kaj drugačni od tebe
stupid-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Neizmerno namreč verjameš, da so kristjani slabi ljudje in jih je kot take treba prevzgojiti in spremeniti.
To pravš ti, ne jaz.
Pravim pa, da bi bilo veliko manj pizdarij po svetu, če ne bi bilo verstev. Katerihkoli verstev. En razlog manj za prepir.
Poleg še drugih slabih stvari, ki jih prinese filanje možganov z verskimi dogmami...

Citat:
So torej muslimanski ekstremneži kaj drugačni od tebe
Bi rekel, da so.
Ker meni je vseeno, če ti veruješ v velikega Janšo, komuniste skrite v omari, male leteče madvedke,... bmk, vseeno mi je. Dokler to počneš privat. Ko me začneš posiljevati s svojo vero, mi ni več vseeno.

P.S. Ti pa dejansko si podoben muslimanskim ekstremistom, ker bi rad iztrebil vse komuniste, ki se ti ves čas prikazujejo
hysterical-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Neizmerno namreč verjameš, da so kristjani slabi ljudje in jih je kot take treba prevzgojiti in spremeniti.
To pravš ti, ne jaz.
Citat:
So torej muslimanski ekstremneži kaj drugačni od tebe
Bi rekel, da so.
Ker meni je vseeno, če ti veruješ v velikega Janšo, komuniste skrite v omari, male leteče madvedke,... bmk, vseeno mi je. Dokler to počneš privat. Ko me začneš posiljevati s svojo vero, mi ni več vseeno.

P.S. Ti pa dejansko si podoben muslimanskim ekstremistom, ker bi rad iztrebil vse komuniste, ki se ti ves čas prikazujejo
hysterical-1.gif
Kdo te posiljuje s kakšno vero? Ti je kdorkoli tu na forumu dejal, da zamenjal svojo vero v svet po svojo podobi za vero v Budo ali Alaha ali...Če ne pa nam pojasni, kako ti vsiljujemo vero
stupid-1.gif

Zvonovi so bili stoletja preden si se ti rodil in bodo še stoletja ko te že ne bo več. Ti bi pa rad v teh nekaj letih ko živiš spremenil svet, da bi bil tak, ko si ti želiš. Se imaš za Boga
evil.gif


PS- komunisti so pa zločinci per excellence. In vsakdo, kateri poskuša nekoga s poti kriminala spraviti na pot poštenja in spoštovanja življenja ni verski fanatik ampak zgolj normalen predstavnik družbe.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Kdo te posiljuje s kakšno vero
Se najdete. Recimo tudi ti posiljuješ cel forum s svojo vero v komuniste
evil.gif

Citat:
Zvonovi so bili stoletja preden si se ti rodil in bodo še stoletja ko te že ne bo več. Ti bi pa rad v teh nekaj letih ko živiš spremenil svet, da bi bil tak, ko si ti želiš. Se imaš za Boga
Bili so, večno pa ne bodo. Vedno manj je vernih in vedno več ljudi moti njihovo nabijanje. Nekoč bodo zaradi tega vtihnili. Jebat ga, tako je.

Citat:
In vsakdo, kateri poskuša nekoga s poti kriminala spraviti na pot poštenja in spoštovanja življenja ni verski fanatik ampak zgolj normalen predstavnik družbe.
Torej kdaj boš pospravil Janšo
confused-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Tudi tvoje sranje je odveč. In ne, to NI!! krščanska država. Vere nimamo v ustavi, zato odjebi s takimi.

Ni samo Slovenija.
Cela Evropa je krščanski kontinent, ki se je (hvala bogu) ubranil vaših opičjih vpadov, ropov, umorov, posiljevanj, ugrabitev,...
In ravno zaradi tega je toliko cerkev v Sloveniji.
Tja so se zatekali ljudje pred vaš sodrgo...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Kdo vaš
confused-1.gif

A si ga spet malo preveč cuknil?

Aja sej res, to si ti in tvoje fore. Če se nekdo popolnoma ne strinja s tabo, je zihr musliman. Ejga!
hysterical-1.gif


In ne, Evropa ni krščanski kontinent. Je pa bila, nekoč, ko je bila cerkev zlizana z in v nekaterih primerih tudi nad posvetno oblastjo. Takrat si imel neke vrste versko diktaturo(cerkev se je vtikala v vse) in bi se lahko temu reklo krščanski kontinent.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Kaj "Kdo vaš"?
Tega ne razumem.

Sicer pa ti je že nekdo prej razložil, kaj se smatra pod Krščanstvo - del kulture.
Jasno ne hodijo vsi v cerkev. Tudi jaz ne.


Samo tebi to razložiti pač ne gre.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ja ne vem, ti pišeš o nekih "vaših", ti povej kaj bluziš.

Dobro, potem pa tako. Kultura se spreminja, vedno manj je vpliva krščanstva. Evropa je bila nekoč krščanski kontinent, sedaj je mešanica ateizma, krščanstva in ostalih ver. To da se po njej nahajajo relikti iz preteklosti nima veze, vezo ima sedanjost.
Ker drugače lahko gladko rečemo, da je Evropa poganski kontinent, saj se poganske prvine še vedno najde okoli nas. Dosti tudi zapakiranih v krščanstvo.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Razgledanost ti ni ravno vrlina... Dere se enkrat zjutraj (za ob 5ih) in za ob 17ih popoldan.
Katoliške cerkve nabijajo: ob 7ih zjutraj vsak dan, pred vsako mašo (lahko večkrat na dan), na cerkven praznik imaš še pritrkavanje pred mašo, ob 12ih vsak dan, ob sobotah še ob 15ih in vsak dan Ave Marija (zaključek dneva, variabilno).Potem so še posebni dogodki (pogrebi, krsti, birme itd itd... Bitje ure je ob vsem tem sploh neomembe vredno in nemoteče.
Tako da kar se hrupa tiče so slednji večji onesnaževalci. Drugo vprašanje pa je koliko prvi sodijo v to okolje...

Ti pa ne, da nisi razgledan ... še tako butast in (ali) len si, da se ti lastnih trditeev ne da preveriti.
https://en.wikipedia.org/wiki/Adhan
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Mislim da tale naš jest5 rabi nujno da gre v cerkev,se vsede v klop in strmi nekaj ur v oltar,tako se bo lepo sprostil in resetiral možgane !
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ti kar, pa še občasno malo butni z glavo vanj, da se resetiraš.
Jaz bom medtem raje gledal lušne punce, ki se kopajo po Bledu.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Lej, če so tebi všeč fantki v kiklah še ne pomeni da so tudi nam normalnim.
Ti sploh ne veš kaka brhka dekleta hodijo v cerkev !! Za razliko mestnih plastičnih spak,napudranih in presranih prasic.