Zvok ne dela

josip_broz

Pripravnik
27. apr 2008
73
0
6
Maribor
Zdravo ! Pravkar sem sem hotel poslušat muziko na pda-ju..... Dam play, ampak zvoka od nikoder. Glasnost je do konca naštimana, pa nič..Potem priklopim slušalke- tudi nič. Tudi pri gledanju filmov ni zvoka. Nevem v čem je problem... Najboljše da ga dam na servis ??
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Praviš, da ne dobiš od njega nobenih zvokov?!Niti ko te kličejo? Se spoznaš na win mobile?Kaj pa pravi ikonca za glasnost(poleg ikone za jakost omrežja in za baterije?
Če sam vidiš, da ni nič narobe nastavljeno, pol je najbrž napaka na pdaju.
 

josip_broz

Pripravnik
27. apr 2008
73
0
6
Maribor
No če sem molo bolj natančen.. Se pravi.. ko me kličejo vibracija dela zvok pa ne. Ikona za glasnost kaže da zvok ni izklučen in da je na maximum. TCPMP pa mi ob zagonu napiše: wawe output - device error.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kot kaže je res napaka na pdaju. Mi je pa zanimivo, da zna tcpmp preverit zvočnike in šele nato zalaufat fajle.Nisem še videl česa podobnega, vsaj za hardversko napako ne.Upam, da še maš garancijo.
 

josip_broz

Pripravnik
27. apr 2008
73
0
6
Maribor
Ja tudi mene je presenetil tcpmp.. Naprava je še v garanciji.. Pa me zanima če kdo ve kje so kaki servisi za asusm, v MB-ju ?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Daj naredi še hard reset. Ponavadi se držita obe podzaslonski tipki, vmes narediš soft reset in tipki še kar držiš, dokler ne zagledaš navodil na zaslonu.
 

josip_broz

Pripravnik
27. apr 2008
73
0
6
Maribor
Sem že rešil problem z zvokom. Krivec je bil tomtom.. V windowsu sem preimenoval eno .dll datoteko in naredil soft reset. In res je pomagalo !! Hvala za pomoč !