Zobna prha

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Pa še ena slaba stran Braun prhe. Polnjenje krtače ima rešeno brezžično in je prha stalno priklopljena na elektriko.
Ko se polni baterija krtače, utripa modra led lučka. Ko je polna pa stalno sveti. To je rešeno sorazmerno dobro za po dnevi. Moti moč svetlobe modre lučke po temi.
Utripanje je v temi kopalnici z belimi ploščicami močno in zelo zoprno. Moram zapreti vrata , da se ne vidi po celem hodniku.
Tudi vrata od spalnice moram imeti zaprta, da ne vidim utripanja.
bonk.gif

To sem rešil s prerezom kabla pri vtikaču, in montažo stikala. Tako prho v celoti odklopim od elektrike in ne vleče vampirskega toka.
evil.gif


Ko kupujete prho, mora obvezno imeti mehansko stikalo za izklop od elektrike.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
nabavil to zadevo..

vxo-WP-100.jpg


Prva pomanjkljivost je da na hrbtu nima žlebov za stensko pritrditev. Uf, sedaj bom moral ženit s kotnim nosilcem iz aluminija.
bonk.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Vem, ni to tvoje vprašanje, ampak tudi meni je bilo neprijetno, dokler nisem točno takega držala začel uporabljati. Kupil v Milerju (verjetno imajo tudi drugje), drobiž.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Nitkanje in zobna prha imata popolnoma drugačen način in tudi namen. Z nitko sicer lahko očistiš medzobni prostor, s prho pa ne moreš očistiti medzobnega stika. Prha lahko nadomesti medzobno krtačko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Kako je pa kaj s to prho, če imaš občutljive zobne vratove, se uporaba odsvetuje? Vidim, da ima nek sensitive mode tudi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.519
267
113
pisuka, vprasaj zobarja. za tvoje zobe se gre, in bos verjel forumskim strokovnjakom?