Znancu se mesa

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
Malo prebrskaj stare poste, pa boš videla, da sem te že povabil na kavo, a ne duha ne sluha o tebi...

Kdo je potem zajec
rolleyes-1.gif
?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Napiši, kje se je zadeva zapletla? Niso prišli ali kaj?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Heh, o tem ni vredno izgubljati besed, pa vseeno:

pojem zajec ne opredeljuje vedno le bojazljivosti, pač pa tudi hitrost (npr. ko so te videli, so jo ucvrli kot zajec)
grims-1.gif

pojem čebelica (maja) pa tudi vedno ne pomeni samo pridnosti,prijaznosti, temveč je tudi odraz strupenosti (npr. pik čebele)
evil.gif


Menim, da se skrivnost uganke, zakaj meniš, da s(m)o alterejvci zajci skriva drugje:

- leta (prestara za omladince, premlada za resne alterjevce)
- izgled
- dominantnost ob prvem srečanju
- .....


Noker
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Morda pa samo zato piše tako, da bi se jih javilo še več in bi imela več izbire.
grims-1.gif
 

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
Mogoče se bo pa z vsemi zmenila na isti dan, na isti lokaciji,ob isti uri (seveda) vsem rekla, da morajo prinesti rdečo vrtnico (da se bosta našla, seveda), potem bo pa čekirala, kdo bo prišel z bolšim avtomobilom ter se s tistim dobila....?
confused-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Pa to še ni vse !

Kandidati bodo morali izpolnjevati IQ teste za dokazovanje svojih umskih sposobnosti, sledil bo vizuelni prikaz prijateljicam, preverjanje TR, vsemogočih bančnih kartic in nenazadnje, preverjanje dolžine orodja
evil.gif


Šele, ko bodo vsi ti testi mimo, bo ugotovila, da primernega kandidata ni in da bo raje še naslednjih nekaj let tečna ...

Noker
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Da si ti mene povabu se sploh ne spomnim.

Ostali: če vam rečem, da vsi sam govorijo in nič ne naredijo...to se prav, da me noben še vidu ni, niti me ni noben nikjer čaku, niti jaz nisem nobenga nikjer čakala, bila so samo pisanja na ZS...sicer pa smo čisto zašli iz teme in me to sploh več ne zanima, hotla sem samo povedat, da so vas same obljube...brez veze...out


majč
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Poglej jo, packo !

Jaz napišem orodje, ona pa organ ... jejtata, kako je današnja mladina pokvarjena
evil.gif



Noker

p.s. mislil sem na lojtro, kateri bo lažje splezal k tebi ...
evil.gif
(dolžina je pomembna ... lojtre)
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ja, dobr no !

Samo pojasnit sem ti hotel ... in nikjer ne pišem, da si otrok, temveč "omladinka"
evil.gif

Noker
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.