Znancu se mesa

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Situacija je sledeca. Nek kolega (znanec bolj) je pred casom na faksu spoznal decvo, ki ga je (sicer luzerja takrat) spravila na pravo pot, torej iz njega naredila postenjaka. Ampak on tega ni znal cenit in se je specal z neko drugo luliko, ki pa je bila boljsa od prve in imela se lastno stanovanje. Ampak iz te velike romance ni bilo potem nic, tista je pa tudi nekaj zamerila. No ta osebek bi se zdaj rad vrnil k prvi, a ne ve kako?

Kaksni predlogi?
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Vem, da sprašuješ, kako pomagati njemu, a srčno upam, da ga prva ne sprejme nazaj, ker to je bilo zelo podlo od njega kar je naredil, sploh ker mu je pomagala zaživet življenje. Nimam predlogov, pozabi nej jo.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Naj spije deci sirupa rdeče pese (k mu je cukr padu očitno in mu je druga zapasala) pol naj 5x z glavo udar v steno, dokonča faks pa najde tretjo, ker če bi bila jaz una prva, bi ga u rit brcnla matr mu.
10.gif


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



majčyka
grin1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Naj spije deci sirupa rdeče pese (k mu je cukr padu očitno in mu je druga zapasala) pol naj 5x z glavo udar v steno, dokonča faks pa najde tretjo, ker če bi bila jaz una prva, bi ga u rit brcnla matr mu.
10.gif


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



majčyka
grin1.gif


Tebe pa že dolg ni nobeden brcnu, ahmmm, porinu?
nahrung002.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
ksz ...

Če je punca vsaj malo pametna (in očitno je) ga še povohala ne bo več, tko da brezveze, da se trudi s kakršnimikoli izpadi, ker itak ne bo nič dosegel.
Škoda volje in njenega časa, to je lost case.
zmaga.gif


LP
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
No v moji ex situaciji je imel bivši tak ignore z moje strani, da si je prov bruke delal...dosegel pa itak ni nič. Najprej bo po v drugo lazil, ko se bo pa naveličal, bo pa nazaj jokat hodu...marš! Tista, ki nazaj vzame tacga papka, ji za moje pojme manjka kak kolešček u glavi. Nekaj je, da se razideta zaradi žnj razlogov in pol spet probata skupaj (čeprav mi je tut to mimo), čist nekaj drugega je pa varanje in vračanje nazaj...to je pa zame nesprejemljivo.

Torej moj nasvet: let it go, pa nej si raje najde kako tretjo...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
si slisal zetko. rec znancu da je navadn papak.
grin1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik Gamero pravi: Majč a tak pristop maš, a se ne moreš s tipom lepo pogovort
wink-1.gif

Lepo pogovort? A se hecaš ane! Tazga bi najprej namest boksarske vreče tolk zboksala, da bi še en let na urgenci ležu če bi se še kaj muval bi ga še u rit brcnla
10.gif
če bi pa še kaj jamral bi mu pa zobe vn zbila.


majčika
roza.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.