Zmrzovanje Nuvi 760

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V soboto sem se peljal iz Ljubljane v Sevnico in nekje pri Trebnjem mi je Nuvi 760 popolnoma zamrznil. Ko sem ga ugasnil in ponovno prižgal, se karta ni hotela naložiti niti po nekaj minutah. Napravo sem ugasnil in ko sem jo v Sevnici ponovno prižgal, je delala normalno. Potem mi je pa po nekaj deset kilometrih ponovno zamrznila. Na Nuviju imam Evropo 2008 in AR 2.0. Zadnje čase nisem razen POI-jev nalagal nič drugega. Res pa je, da Nuvija po zadnji posodobitvi firmwera (2.60) nisem veliko uporabljal.
Poskus sem ponovil še naslednji dan in zopet je škatla po nekaj deset kilometrih zamrznila. Potem sem izklopil karto Evrope in pustil samo AR in stvar je delovala. Res pa je, da sem tako prevozil samo kakih trideset kilometrov, tako da ne morem zagotoviti, da je vse v redu. Ker do sedaj nisem imel z Nuvijem nobenih težav in da sem z njim prevozil že kakih tisoč kilometrov z vklopljenima obema kartama, me zanima, če je že kdo drug opazil podoben problem in ali je po vašem mišljenju povezan z firmwarom?
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne. Edino kar sem opazil, da če sem ga pustil na minusu zunaj oz. v avtomobilu ni znal prebrati do otoplitve SD kartice
smile-1.gif
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Tudi sam sem imel enake probleme.Na Nuvija sem naložil 2.50 upgrade in sedaj dela normalno.Problem je z 2.60 upgradom.