zivljenje v celju

igi

Guru
13. okt 2007
5.338
974
113
Celje
Obišči stran
Ne vem no... skor 10 let je prej stalo, zdej so pa dokončali.
Lokacija pa tudi daleč od premium. V pritlicnih stanovanjih ne vem ce bi upal ziveti, ker se ti v dnevno lahko kdo pripelje. Glavna cesta je 3m stran
wink-1.gif
 

lawless

Zelenc'
14. avg 2015
3
0
1
ne samo da je glavna, še zelo prometna je. odkar je narejen izvoz V celje, se je promet skozi naselje ljubečna enormno povečal. govorim iz prve roke, saj sem nekaj časa živel poleg tega novega objekta. ne priporočam!

pa tudi prodajajo precej neuspešno.

še vedno trdim da je najboljši del celja za živeti, predel ob savinji. šlander, otok....je pa težko priti do nepremičnine.
 

mojcaastrekelj

Zelenc'
16. apr 2018
1
0
1
Zivijo,

zanima me kaksna je kvaliteta bivanja v knezjem mestu? razmisljam o selitvi iz metropole v Celje. koliko vas je ze izkusilo to? kaksno je okolje za druzino in druzabno zivljenje? kako je z rekreacijo? vem, da je ogromno nakupovalnih sredisc, celjska koca, smarjak...

Pred kratkim se je prijateljica preselila v Celje, okolica ji je zelo všeč, tudi ljudje niso napačni... privadit se moreš, vsaka sprememba je na začetku težka.
Frizerja in ostale lepotne storitve, če ponudnikov v novem kraju ne boš poznal pa lahko itak preko brezplačne SpaMatch aplikacije najdeš.

Veliko sreče!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
mojcaastrekelj hvala za tole aplikacijo! Res to da nebi našel meni primernega frizerja in mejkapa me je še edino zadrževalo, da se ne preselim kam drugam.

Hvala še enkrat! ;)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Daj probaj če najde tudi mesarja. Samo to mi še manjka. Bil sem že pripravljen na selitev, vse že zmenjeno, potem pa je frizerski salon Slavica zaprl svoja vrata in je vse padlo v vodo, ko sem končno našel drugega (tako da sem se vozil po Halozah, če je še kje Slavica, pa so bile samo Sabine, Sonje in Irene,....), pa sem ugotovil da ni pravega mesarja (takega ki bi imel soja čevape in rožičevo mast).
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Pred kratkim se je prijateljica preselila v Celje, okolica ji je zelo všeč, tudi ljudje niso napačni... privadit se moreš, vsaka sprememba je na začetku težka.
Frizerja in ostale lepotne storitve, če ponudnikov v novem kraju ne boš poznal pa lahko itak preko brezplačne SpaMatch aplikacije najdeš.

Veliko sreče!

daj gsm od prijateljice, da preverimo če je res. da ljudje niso napačni? ne ga srat.
aplikacija je pa podn od podna, da sploh omeniš to pri belem dnevu
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Oh, kako majhna usteca ima. :oops1:
Majhna usta, velka pi iii...()