Zimske OI Pjongčang 2018

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Samo izbrani sportniki- tisti, ki jim je uspelo dokazat, da niso bili vpleteni v ruski doping program, nastopajo pod zastavo olimpijskega komiteja. Drugace Rusije uradno ni na OI.
oziroma krivi dokler ne dokažejo nedolnosti... jebeš politiko.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kzs meni je všeč kako je tista potka po kateri so tekli da bi prižali ogenj bila v obliki srpa. kladivo je sicer nekam zginilo ampak vsaj srp je pa ostal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jutri se začnejo olimpijske igre. Kakšna so vaša pričakovanja, boste spremljali ali je za vas to le obrobni dogodek?
tongue-1.gif

Dokaj obroben dogodek.

Sem pa pričakoval, da bo olimpijski ogenj "prižgal" Kim džong un
evil.gif

Kaj zdaj jim je raket sfalilo, da bi malo popestril reklamne nastopen narkičev in goljufov, to bi bila prava reklama za OI, bi se nonstop pisalo o "igrah".
Nekaj so S. koreji ziher ponudili, da bodo sedaj mirni te tedne.

Za naše ni nekega upanja, mogoče v kakšnem tretjerazrednem tekmovanju, kjer je tekmovalcev več kot gledalcev, po drugi strani pa ima konkurenca boljše medicinsko osebje.

En sam crap vse skupaj, politika, da to poteka na Korejskem polotoku, izključena Rusija itd.

p.s.
Tini Maze in očetu otroka pa čestitam ob tem lepem dogodku, saj tu ne gre za smučarski dogodek ali cuzanje novcev, no morda računata, da bo Suzy odštela za slike prvorojenke. Za plenice bo.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
En slovenski šiptar za KOSOVO, to je edino kar sem včeraj ujel....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

OI potrebujejo neke zgodbe, ala Majdič scene z zlomljenim al nalomljenim rebrom.

1824429mainimage.jpg


Škoda, da ni v S. Koreji, to pa bi se gledalo, seveda ne igre, ampak obrobni program.

O šiptarju sem pa tudi jaz zasledil, nič bat, ne boš ga videl na TV, denar prinaša prvih 15
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
En slovenski šiptar za KOSOVO, to je edino kar sem včeraj ujel....

Jasno. Preostali del programa je bil prezahteven za razumevanje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ko berem, vidim da so sneli anonimneže?
a kljub temu izjemen skalp in za čestitat
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Se prden si karkoli napisal sm vedu s kakimi bos spet sral po temi. A ti ves kaj je hokej v ameriki kjer ena tretjerazredna univerzitetna ekipa poje za malco olimpijo in jesenice skupaj. Pa anonimnezi so mogoce za tebe, ki se ti sanja ne pa novice o hokeju beres na facebook wallu.
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Anonimneži so za take, kateri ne vedo o hokeju nič...
Denimo samo njihov kapetan ima preko 1000 tekem v NHL-u s povprečjem več kot pol točke na tekmo. Wisniewski preko 500 tekem NHL-a, Slater isto....
Pri nas edino Muršak, ki je tam zaigral pa je imel še to "nesrečo" da je bil draftan s strani Detroita, kateri je takrat igral s precej starejšo ekipo. Pa vseeno...
A veš koliko štajercev je v naši repki?
smile-1.gif


Današnja zmaga je prva nad američani, edino škoda da jih niso stresli že v rednem delu.


Po drugi strani so pa "anonimni" Slovaki stresli favorite (poimensko) turnirja Rusijo.

Če gledaš samo imena (in njihove statistike) tako ali tako ne boš skapiral kaj pomeni današnja zmaga vsem slovenskim hokejskim navijačem.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
953
113
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Kaj pa to a? Padle ZDA!!

Nisem imel časa spremljati, pa sem vztrajal, ob 2:0 pa nehal spremljati zaradi obveznosti... Pol pa kasneje v googla vpišem RTV in mi v zadetek vpiše, da bo kapetan čestital vsakemu posebej... Pa samo: čakej... kuga... kuko... pa ja ne... PI*DA, ratal jim je...
grin1.gif