Ženske od moškega hočejo ...

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.511
10.071
113
kod Džej-Zija
Zakaj ti potem ni vseeno, če si v javnosti v razvlečeni majici? Zakaj se počutiš dobro samo urejena? Pomoje zato, ker najmanj podzavestno čutiš/misliš, da bi te neurejeno čudno gledali. Skoraj ni človeka, ki bi bil imun na to, čisto iskreno sam pri sebi.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Mogoce z leti dobis v podzavest to o cemer ti govoris. Moram razmislit ...
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.164
5.514
113
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Večina žensk si brez moških ne predstavlja življenja, bi ble izgubljene, z denarjem si nekak uspejo min. zrihtat, brez tega tavajo po eni temi in edino moški jih zna potegnit na svetlo.
bonk.gif

Sploh ne slaba ocena
zmaga.gif
Zadnjič se na šihtu menila s sodelavcem.......in prav...problem žensk je da si REDKE najdejo kak hobby v svojem prostem času......še redkejše so take ki se poklapajo in imajo ali enak hobby kot partner.....ali pa dost podoben in se znajo prilagodit ( pač v smislu skupnega & kvalitetnega preživljanja prostega časa s partnerjem)

Tko jim pa potem edina stvar ki jim ostane je tisto kofetkanje s kolegicami in sm pa ke kak skupne žur v petek ali soboto

Potem niso izpolnjene v svojem "omejenem" lajfu.......in posledično samo še težijo....sploh če zna partner uživat svoj prosti čas (one pa ne)

Oziroma v stilu....moje žene ne zanima kje sem in kaj počnem.....dokler pri tem ne uživam
smile-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Kva imate doma je pa seveda druga zgodba..
Sex 1 do 2 letno??? Če imate srečo??
evil.gif
...

Še kako prekleto se boste trudile zato, da vas bo kdo gledal 20 ali 30 let.
Brezvoljne, zanemarjene. Z rahlimi brki, dlakami na joških. Strijaste, celulitične. Zoprne, težke, na pol feministke.

Ki dajo po sistemu: "Naj bo, samo da je mir" nekajkrat letno...

Navadno je tako, da ženske zapuščajo moške in ne obratno. Na to si pozabil.
cheer.gif

Če se že trudiš, se trudiš za kaj novega, ne pa za nekoga, ki ga gledaš že 20 ali 30 let in kjer že točno veš, kako bo reagiral na vsako tvoje dejanje ali besedo.
Dolgočasni postanete, zoprni, težki, mogoče včasih tudi zanemarjeni, predvsem pa navajeni ubogati in ustreči vsem nemogočim muham svojih dragih (četudi so časih prav ponižujoče), da imate vsaj trenutek svojega miru.
tongue-1.gif

Pogoji za menjavo pa so seveda različni. In tudi zakoreninjenost vseh zgoraj naštetih stvari je prav tako lahko pravi problem. Tudi slabih stvari se navadiš, tako, da potem, ko si frej, en cajt letaš naokrog kot pes, ki se strga s ketne in ne ve, kaj bi sam sam sabo.
frown-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Zakaj ti potem ni vseeno, če si v javnosti v razvlečeni majici? Zakaj se počutiš dobro samo urejena? Pomoje zato, ker najmanj podzavestno čutiš/misliš, da bi te neurejeno čudno gledali. Skoraj ni človeka, ki bi bil imun na to, čisto iskreno sam pri sebi.

Hmm, enkrat sem že napisala, pa je izginilo
shocked-1.gif


Se popolnoma strinjam s tem, da se rihtamo za druge, zase smo dovolj dobri cel dan nagi in nenamazani in nedepilirani ali v pižami ali v strganih cotah, samo da nas nihče drug ne vidi. To je v bistvu prava svoboda.
cheer.gif

Taki, kot smo, smo sprejemljivi sami sebi (sicer se spremenimo ali prej ko slej na nek način fentamo) in našim navajenim partnerjem in našim mačkam ali psom, ki nas pa itak gledajo drugače kot skozi oči vizualnosti. Ljudje žal vidimo drugače. Torej Capl, ko si mi svetoval nabavo psa, je bilo to nadvse modro.
tongue-1.gif

Je pa zelo zanimivo, ko sem zadnjič gledala intrervju z direktorico Domela, ženska se ne barva, nima diet, s svojimi podrejenimi sodeluje odlično, ob 5 zjutraj vstane in najprej igra klavir, pobrala je že mnogo nagrad, imajo jo radi vsi, dela za širšo skupnost, no, povvh vsega je doktorica elektrotehnike. Rada ima svojo družino/vnuke in veliko da nadružino. Meni so take ženske (in moški) všeč. Take, ki imaj svojo pot in so zadovoljne same s sabo. To je bistvo.
smile-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Mam raje Carla Junga. Nimam probleme z mamo
smile-1.gif
.
Draga Barvica!
Tole je pa zelo kontradiktorna trditev. Ne vem, kaj si brala od njega, ali kakšen film si gledala, ampak Jung je bil skokec
wink-1.gif


Je pa res, da se je se to šel s svojimi pacientkami, inteligentnimi, znerivranimi do kraja in izbiral jih je iz sojih kvot, sicer ne vem, če bi mu uspelo izmed normalnih žensk najti vsaj dve, ki bi se strinjali z mnogoženstvom.
Tudi Ivana Kobilica je živela v taki skupnosti, preden ni zbežala iz nje, prav tako Alma Karlin, preden ni zaživela z žensko. Pa ni bila prava lezbijka. Le moškega takih razsežnosti ni našla.
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
.problem žensk je da si REDKE najdejo kak hobby v svojem prostem času......
Tko jim pa potem edina stvar ki jim ostane je tisto kofetkanje s kolegicami in sm pa ke kak skupne žur v petek ali soboto

Pozabil si na tiste (jih je veliko!) ki se udeležujejo vseh (ampak dobesedno VSEH!) seminarjev, predavanj, druženj in kar je še tega sranja, ki kakorkoli dišijo po enakopravnosti, feminizmu...

V lanskem letu sem bil na dve takih skupinah, namenjenih moškim in ženskam za delo na sebi. Ena je bila recimo namenjena asertivnosti. Asertivnost sicer nima neposredne zveze z feminizmom, razen, če se "kandidatke za feministke" zavedajo, da so na tem področju šibke in želijo hibo odpraviti...
evil.gif


Tako je bilo v eni skupini razmerje 10 žensk in en moški, v drugi pa 9 žensk te 2 moška. Ne lažem!

Torej sta bili to pravzaprav ženski skupini.

Da pa gredo dobesedno vsi moški proti večeru raje na pivo, kot da poslušajo strokovno predavanje, pa tudi težko verjamem!
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Tudi Ivana Kobilica je živela v taki skupnosti, preden ni zbežala iz nje, prav tako Alma Karlin, preden ni zaživela z žensko. Pa ni bila prava lezbijka. Le moškega takih razsežnosti ni našla.
smile-1.gif

Nauk: z moškimi torej ni možno živeti. Celo ne sobivati...
bonk.gif


Potem pa nič, ljubice. Hebite se same, mi pa se bomo hebali s tistimi, ki jih uspemo osvojiti, ter (rezervna varijanta) s tsitimi, ki jih plačamo za uslugo. Če dejansko ne uspemo osvojiti nobene, kar se tudi dogaja. Kar bo izgleda čedalje pogosteje...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Zato, ker so se streljali v Izoli, ker je bil katastrofalen potres v Italiji in ker je v Ljubljani v soboto protibegunski miting (resnice)...
Aja, pozabil sem še olimpijske igre....

Tako, da je to,kar ženske hočejo od moških, te dni najbolj nepomembna stvar na svetu.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Bravo!
Ampak toæno take škornje sem imela jaz takrat, ko sem z njimi želela imeti učinek. In je bil
tongue-1.gif

No ja, danes so novice pomembnejše......če verjameš
evil.gif


.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Ženske hočjo torbice...

Mnoge tudi škornje.... Tiste - bolj dominantne.

In ne moreš verjet - od tiste cifre Slovencev, ki se jim še vzdigne, se več kot polovici vzdigne že na 12 cm petko na škornju.
Kaj šele na 22 cm petko...
evil.gif


Bolje mazo nego sado.press
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Mam hobije, pa mi ne nadomestijo človeka. V tem je fora. Ne vem, če imam še lahko koga rada. Ne veš, zakaj je šel neko, ki je rad živel ,namesto nekoga, ki se v bistvu samo še matra.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.286
1.053
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Mam hobije, pa mi ne nadomestijo človeka. V tem je fora. Ne vem, če imam še lahko koga rada. Ne veš, zakaj je šel neko, ki je rad živel ,namesto nekoga, ki se v bistvu samo še matra.

Nisi v stiku s svojimi čustvi oz. smrti nisi nikoli predelala. Nisi si dovolila jokati, žalovati, "delati dramo"...ker...ker? Mogoče veš zakaj? To so hude zadeve za predelat. Nisem kompetenten za nasvete ali ocene...ampak SEEK HELP. Pa nikar h kakšnim šarlatanom...
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Veš, kako je s tem, uradna medicina/ psihiatrija dela po svojih protokolih, nekam te popredalčkajo in na ta način delajo s tabo. Ampak vsak je svoj svet zase.
Ne vem več, šla bom na jogo, to mi še kar ustreza. Pa enepar jih bom odpikala iz lajfa in začela znova.
Opažam, da se dosti ukvarjaš s psiho.
wink-1.gif