Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Ko svoboda govora pride na sodišče ...


Ustanovitelj te legendarne slovenske glasbene skupine in bobnar Miro Čekeliš se je zaradi svojih zapisov na družabnem omrežju Facebook znašel v sodnem postopku. S svojimi zapisi naj bi namreč užalil nekdanjo ženo in odvetnico, ki jo zastopa. Očitana so mu bila štiri kazniva dejanja razžalitve, za kar je zagrožena denarna kazen oz. do pol leta zapora. Zdaj je bil obsojen na pogojno kazen, a njegovega boja z nekdanjo ženo in njeno odvetnico še zdaleč ni konec.

"Dolgo časa sem v zakonu prenašal ženin alkoholizem, agresijo, odtujevanja, prešuštvovanja, bil tiho, tudi zavoljo družine in otrok. Večkrat sem klical tudi policijo. A enkrat je bila mera polna in prišlo je do ločitve. Vse od takrat se bojujem z njo in njeno odvetnico. V osmih letih in pol sem bil 14-krat tožen in 39-krat na sodišču. Nekdanja žena sledi vsem mojim objavam in vsako objavo, ki bi ji lahko prinesla korist, uporabi na sodišču, a sem prepričan, da v izjavah nisem žaljiv. Vedno sem bil odkrit in povem, kar mislim, a to, da mi bo nekdo na sodišču pri mojih 70-ih letih govoril, kaj naj govorim ter ob tem mislil, da ga bom dejansko upošteval, tega ne dopuščam. Mišljenje je neodtujiva pravica, zato mi ga ne morejo vzeti," je prepričan.

Zadnja sodba se je za Mira Čekeliša končala z obsodbo ter izrečeno pogojno kaznijo, čeprav priznava, da mu ni razumljivo, česa je pravzaprav obsojen. Želi si, da bi vse neumnosti, ki so mu očitane, pršle v javnost, zato je, kot javna oseba, pripravljen tudi na javno obravnavo.
 
  • Wow
Reactions: sandra

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
A je ne bi raj v prisilni jopič dal dokler se ne umiri? Tole ejakuliranje na KO mi je mal mimo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
ja, za njo bi bilo bolj zdravo, da je v jopiču 10 minut. Ker danes se je vstala, pri naslednjem izpadu pri nekem drugem možakarju pa se mogoče ne bo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
A je ne bi raj v prisilni jopič dal dokler se ne umiri? Tole ejakuliranje na KO mi je mal mimo.
Kot, da bi razumela kaj drugega. Navajena je terorizirati vse naokoli in očitno tudi mahati z udarci. Če bi jo držal, bi vpila in praskala dalje in naslednjič spet tolkla.
Dobila je kar je iskala in bo naslednjič močno premislila o svojem nasilju do drugih.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Ja je treba probat… :) edin, če jo že nekaj cajta poznaš. Pol se nehaj z njo družit.