Zažgal se je zaradi ocen

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
http://www.index.hr/vijesti/cl...oli/394222.aspx

shocked-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ko sem prebral naslov topica, sem bil prepričan da je bilo to na Hrvaškem.

Tile mladi na Hrvaškem pa niso kaj preveč samozavestni. Tole je mislim da, že četrti poskus samomora v zadnjih parih mesecih med mladimi. Razlog vedno podobno bedast.
bonk.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Bogve kaj se tem ljudem dogaja v glavi, da se lotijo samomora...po moje morajo biti predhodno depresivni, razočarani, ipd....in potem je en banalen dogodek lahko kaplja čez rob. SIcer pa sm že večkrat rekla, da je svet vedno bolj zmešan...kot bi zemlja drvela v samomor.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
kometar z njihove strani:
hrabar je, ima mudo, ono što večina nas nema, MUDA. Sjebao je stvar, shvatio to i išao je učiniti ono što svatko bi morao, oduzeti si život, gledaj znaš li koliko japanci to često rade? I pogledaj ih!!!! Razvijeni, jaki, sve


stupid-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Sem ujel nekje, da so tudi rezultati njihove mature porazni.
Očitno mladini pri sosedih ni lahko.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Ena informacija, ko smo že ravno pri samomorih.

V Sloveniji stori samomor vsako leto cca 2x toliko ljudi, kot jih umre v prometnih nesrečah! Lani čez 600 samomorov.

Zame je bil to grozljiv podatek...kajti govori se ogromno samo o tem, kako nevarne so ceste...
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Pa poglej še kako drugo statistiko, recimo umrli zaradi alkohola.

Važno da so ovcice zadovoljne, ker imamo nov ZVCP in se zdaj pocutijo varne :p
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Bogve kaj se tem ljudem dogaja v glavi, da se lotijo samomora...po moje morajo biti predhodno depresivni, razočarani, ipd....in potem je en banalen dogodek lahko kaplja čez rob. SIcer pa sm že večkrat rekla, da je svet vedno bolj zmešan...kot bi zemlja drvela v samomor.
Hrvaška je 125x bolj v kurcu, kot smo mi. Nič čudnega
frown-1.gif
čeprav zelo žalostno.... Ampak, verjetno fotr ali mat nista hotela, da bi bil otrok fizikalc, ampak vsaj dohtar ali pravnik... pol mamo pa takle.
Zemlja pa ne drvi v samomor, kvečjemu človeštvo - to pa nedvomno.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Ena informacija, ko smo že ravno pri samomorih.

V Sloveniji stori samomor vsako leto cca 2x toliko ljudi, kot jih umre v prometnih nesrečah! Lani čez 600 samomorov.

Zame je bil to grozljiv podatek...kajti govori se ogromno samo o tem, kako nevarne so ceste...
Ja od šoferjev je pač najlažje pokasirat.

Pa na cesti smo vsi vsak dan, koliko pa nas hodi v hribe (50 mrtvih) ali pa rafta ??? (kolk že letoc mrtvih?)
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Ena informacija, ko smo že ravno pri samomorih.

V Sloveniji stori samomor vsako leto cca 2x toliko ljudi, kot jih umre v prometnih nesrečah! Lani čez 600 samomorov.

Zame je bil to grozljiv podatek...kajti govori se ogromno samo o tem, kako nevarne so ceste...
Ja od šoferjev je pač najlažje pokasirat.

Pa na cesti smo vsi vsak dan, koliko pa nas hodi v hribe (50 mrtvih) ali pa rafta ??? (kolk že letoc mrtvih?)

Ko, hribolazci, raftarji in necestni samomorilci me niti ne ogrožajo kaj dosti.
rolleyes-1.gif
 

seXes

Pripravnik
14. dec 2007
57
0
6
ksz...


ah, zakaj bi jih ovirali, jaz bi jim še pomagal pri tem početju. Poslal bi jim nekaj 100 komadov 3m vrvi z navodili za uporabo.

Takoj po njihovem tragičnem porazu s Turčijo, ko sem bral da imajo navijači svoje psihologe ki jih zdravijo......takrat me je prijelo da bi jim poslal nekaj škatel telih izdelkov


...ter spet navodila za uporabo, da bodo vedeli da morajo zarezati po dolžini roke in ne preko žile.