Zavarovanje+sklad

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
>>>Sefan jst ti primer za nš primer dobil bi toliko kot če bi imel na 12 let sklenjeno vem pa da ni povsod tako.


Bi bil tako prijazen in napisal ali poskeniral ali prilepil link do tvojih navedb.

Pa na moje prejšnje vprašanje še nisi odgovoril.


Mogoče pa odgovora ni?
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
glede na moje izračune je delal za ZM; sm isto mislo prlepit
nahrung002.gif
 

luka_lj

Pripravnik
5. sep 2007
182
0
16
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
>>>Sefan jst ti primer za nš primer dobil bi toliko kot če bi imel na 12 let sklenjeno vem pa da ni povsod tako.


Bi bil tako prijazen in napisal ali poskeniral ali prilepil link do tvojih navedb.


??? Kakšn link naj ti dam list papirja katerega maš al splošne pogoje? Pa katero vprašanje

Pa na moje prejšnje vprašanje še nisi odgovoril.


Mogoče pa odgovora ni?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
hm, če imam npr. sklenjeno naložbeno zavarovanje pri vas, a lahko kadarkoli spremenim višino mesečne premije? so s spremembo povezani kakšni sroški?
 

luka_lj

Pripravnik
5. sep 2007
182
0
16
Če si mene spraševal jo dvigneš lahko kadarkoli, nižaš pa le ob zavarovalnem letu se pravi pred 12. premijo. Lahko pa jo zamrzneš oz. tudi s kakšno zamudo plačila ni težav tako kot na MB ko ti po 2 obrokih kar prekinejo
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik luka_lj pravi:
Če si mene spraševal jo dvigneš lahko kadarkoli, nižaš pa le ob zavarovalnem letu se pravi pred 12. premijo. Lahko pa jo zamrzneš oz. tudi s kakšno zamudo plačila ni težav tako kot na MB ko ti po 2 obrokih kar prekinejo

Ne govori na pamet. Preden podpišeš, prebereš pogoje in če ti ni všeč, greš drugam. Najbolj me nervirajo posredniki, ki svoje produkte zavijajo v zlat celofan, ko se poglobiš pa najdeš cel kup hakeljcov. Zadnjič mi je ravno eden hotel prodat te nove produkte od KD in v ta namen popljuval Grawe, ZM in ZT. Alo, razloži kje so tvoji produkti boljši, ne pa kar nekaj neargumentirano kokodakat vsepovprek.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Sam raje od posrednikov zahtevam, da mi pove v čem so slabši od konkurence. Najboljši bo itaq vsak njihov produkt
bonk.gif
 

luka_lj

Pripravnik
5. sep 2007
182
0
16
Lej če misliš da pluvam kar tako greva lahko na MB Triglav lahko ti prinesem par klasičnih polic s teh firm pa vem kako je z odkupi, sprembami, predujmi....
In vse kar rečem ne rečem brezveze in še nobenega nisem pluval če človek ve zakaj ima polico sem do zdej vsem naprej čestital le nato povedal in pokazal da stare police so pač za časom tako kot tudi npr. Yugo danes glede na ostale avte.

Vedno sem povedal dejstva in nič zavijal v celofan!!!!!!!!!!!!