Zatrdlina v prsih?

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Pri 12-letnem sinu smo opazili, da ima okoli bradavice na prsih (v notranjosti) precej veliko zatrdlino. Sam pravi, da je tam sicer že nekaj mesecev, ampak ni upal povedati prej. Na pritisk ga boli. Seveda greva k zdravniku, vseeno pa me zanima, kaj bi to lahko bilo - predvsem nenevarne opcije me zanimajo :oops1:
 
  • Wow
Reactions: navlixx
I

Izbrisan uporabnik #9334

:cheer: , iz prve roke. Ko sem bil mulc, sedmi ali osmi razred osnovne, je bilo isto. Mama me je peljala v Celje k pediatrom, čeprav je že sama povedala, kako in zakaj.
Peljala me je pač, da bi bil pomirjen in treba je to spoštovati. :srce:
pediater je pregledal in razložil točno to.

Tako da - ni problema. Važno da lulček ne pade stran, tisto bi pa res bil znak za alarm. :D
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
samo ste pa legende. Noben ni dohter pa noben ni malega vido vi pa korajžno, da to ni nič. Kaj pa če je?
Take stvari se peljejo k dohterju pogledat ne na alter vprašat. Pa magari je 99% šanse da ni nič.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V teh letih imajo tudi punce vse sorte zatrdlin v dojkah, pa tudi pri njih to nič ne pomeni.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

samo ste pa legende. Noben ni dohter pa noben ni malega vido vi pa korajžno, da to ni nič. Kaj pa če je?
Take stvari se peljejo k dohterju pogledat ne na alter vprašat. Pa magari je 99% šanse da ni nič.

Verjemi, da je to zgolj puberteta. V otroku nastajajo spremembe. Sedaj mu bo tudi tiček vstal - boš to tudi šel kazat k dohtarju?
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
No, še rezime vsega skupaj --> vsekakor smo šli k pediatru in zadeva je na srečo res samo posledica pubertete.
Lahko traja tudi leto ali celo dve, potem se bo umirilo.. :)

Hvala vsem za (pomirjujoče) odgovore..!
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi, Cash in Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

ZAKAJ ???

To je vendar atijev največji ponos ! :D :D :D

Je s tabo kej narobe?