Zarubo lastnino ki ni od dožnika

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.071
113
mene zanima kolk je tega dowga. 50€ 100€ ? kje je zdaj Kim? na urgenci brez prstov? To so prava vprašanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Mene se zmer zanima zakaj se je rubež na televizor podpisal? Pa seveda s čim se je podpisal in kam? Na ekran s flomastrom al kaj? Veliko stvari je tukaj še za razjasnit. :sprasujemse:

Če prav razumem, je vse od dedeka. Rubež je prišel, slikal ter podpisal televizije in računalnik. Televizije so od Kim, računalnik ima pa od mami sposojenega. Od ene televizije ima račun, od druge in računalnika pa ne. Aja, praktično je pa vse od dedeka. :sprasujemse:

Ja, dedek ga bo nafukal, to je jasno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ja, ja, to mi je jasno, sej nisem neumen! Ampak zakaj se Rubež podpisuje na televizor? A je slaven in daje avtograme vsepoprek al kaj?
A je mev sploh pravico stopit? A je mev sploh pravico podpisovat, mislim, da je tale Rubež si kar malo priredil zakone.
Tašča je pa itak pomoje največ kriva, ker nima pojma o pojmi.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.005
113
Torej kako dokazati za stvari ki so starejše, 5 ali pa 10 let, za to ni več računov niti po zakonu treba imeti. Pa tudi če imaš račun to ne pomeni nič, Lahko je kupil sin dal račun dedku in sedaj dedek pravi evo vam račun. Torej sam račun v družini ne pomeni nobenega dokaza da si dejansko to kupil.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Prav hecno je, da se da vse skupaj, kljub vsej sveti preproščini, dejansko razumeti.
Imam vprašanje. Če imaš podnajemnika, ki je prijavljen na tvojem naslovu in pristane v izvršbi. Potem dejansko lahko izvršitelj rubi vse v tvojem stanovanju/hiši, če ne moreš dokazati lastništva?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Prav hecno je, da se da vse skupaj, kljub vsej sveti preproščini, dejansko razumeti.
Imam vprašanje. Če imaš podnajemnika, ki je prijavljen na tvojem naslovu in pristane v izvršbi. Potem dejansko lahko izvršitelj rubi vse v tvojem stanovanju/hiši, če ne moreš dokazati lastništva?
Teoretično in tehnično gledano ja. Zato pa si v najemno pogodbo natančno zapišeš kaj je predmet najema in dodaš popis opreme ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in gr69

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Prav hecno je, da se da vse skupaj, kljub vsej sveti preproščini, dejansko razumeti.
Imam vprašanje. Če imaš podnajemnika, ki je prijavljen na tvojem naslovu in pristane v izvršbi. Potem dejansko lahko izvršitelj rubi vse v tvojem stanovanju/hiši, če ne moreš dokazati lastništva?
Seveda in to ne zato ker se je sam tako odločil ampak po zakonu, ki ga je pozegnalo sodišče
 
  • Wow
Reactions: brane_new

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaj narest? Odvisn kolk si stara. Poznam enega pimpa, ki isce modele za kamere, ce poznas chaturbate ipd sceno. Lahko imas mikrofon tudi na mute, tam se nihce be bo sekiral zarad sklanjatev in spreganja.
Ce si stara 20 let imas enih 5 let fajn dela.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Kaj narest? Odvisn kolk si stara. Poznam enega pimpa, ki isce modele za kamere, ce poznas chaturbate ipd sceno. Lahko imas mikrofon tudi na mute, tam se nihce be bo sekiral zarad sklanjatev in spreganja.
Ce si stara 20 let imas enih 5 let fajn dela.
Pozabil si povedat, da bi tega pimpa zarad let lahko imela tudi za dedeka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Ksz..
poleg advokata rabite še prevajalca, pa še takrat vam ni kaj prida za pomoč
 
Nazadnje urejeno: