Zarubo lastnino ki ni od dožnika

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Lahko rubijo, kar koli, dedek bo pa drago dokazoval, da je nekaj njegovo ......

Rešitev, naj čim prej poplača dolg ....
 

stariata

Pripravnik
12. jul 2010
55
1
8
Žalostno, žalostno, mislim za dekle. Slaba izobrazba, nepoznavanje realnega življenja in vsega kar pride zraven!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

dax

Majstr
22. maj 2012
701
1.616
93

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Tale roba.
Rubežnik prišel in 'popisal' kar našel na' bivališču' dolžnika. Vse kar najde? Ni važno od koga?
Sedaj ima pravi lastnik težave, ker bo mogel dokazovati da je od njega.
Kaj če ta roba sedaj 'izgine'? Kaj bo potem? Bo rubežnik moral dokazati, da je bila tam (slikanje, popis).
In kaj če ni?
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Pozdravljeni,
Fant ima nek davg ternutno ni zaposlen in nemore plačat davga in je prišlo tako dalec da se je na vratih pojavo rubež. Pac živima pri njegovem dedeko in praktično je vse od dedeka. In me zanima če je imev rubež sploh pravico stopit v stanovanje in slikat pa podpisovat televizije in računalnik da čes da bodo to rubili ko fanta ni bilo doma, sicer ga je tašča not spostila ko tak nima pojma o pojmi od koga je kaj ampak če je mev že pravico stopit. A je tudi mev pravico podpisovat pa slikat a sploh se ni prepričav če je lastnina res od dolžnika, ker televizije so moje računalnik pa niti moj ni ampak ga mam od mami sposojenega. In pokličem rubeža pa povem da to ni od njega ampak moje in rece da to bojo zarubli in da se bo na sodišči zagovarjav. In me zanima a oni lahko to zarubijo in odnesejo pa ni od dolžnika je pa res da od ene televizije mam račun od rečunalnika pa od druge televizije pa ne ker so stare vec kot 5 let pa nimam računov in me zanima kaj lahko naredim????? Lp

Če hočeš, da bo rubež davg zbriso mora dedek hitro frštofel odpret, drugače ga bosta na stara leta spravila na cesto (a v bistvu bi moral on vaju že zdavnaj).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Če hočeš, da bo rubež davg zbriso mora dedek hitro frštofel odpret, drugače ga bosta na stara leta spravila na cesto (a v bistvu bi moral on vaju že zdavnaj).
Včasih se je dalo tak rešit, da je dedek vzel novega iphona na naročnino, pol pa telefon prodal.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Daj nehaj, bosta res šla prepričevat dedeka v kaj takega in ga na koncu res spravila na kant.

Dedek bi moral vnukovo punco prodajat, da bi bilo to parazitiranje vsaj ekonomsko upravičeno.

Ipak je pa vsega kriva tašča, ki tak nima pojma o pojmi in je rubeža kar notri spustila!
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mene se zmer zanima zakaj se je rubež na televizor podpisal? Pa seveda s čim se je podpisal in kam? Na ekran s flomastrom al kaj? Veliko stvari je tukaj še za razjasnit. :sprasujemse: