Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
zakon saj se lahko sam odločiš:
Mateja je klicala starše iz Bormia sredi noči in posledično zaključila kariero ker:
- jo je tiščal grahek pod žimnico, ali
- je imela hude sanje, ali
- jo je en precej starejši ded od nje nadlegoval?

- se ga je napila in se bo babje spričkala z vsemi in vsem in rekla da gre domov pa naj se jeb...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
pa se to ujema z njenim karakterjem?

tudi sam sem bolj bežno spremljal tole temo... sem pa slišal da se je nekaj dogajalo in da Mateja noče o tem govort.

Ampak vseeno - po uradni dolžnosti bi se to moralo preganjati, pa če Mateja govori o tem ali ne.

Kaj pa pravi Vogrinec na to?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Jaz osebno ne verjamem tem zgodbicam o zlorabah. Sploh, pa ne v teh časih, ko vsi čakajo na senzacije. Bi pa bilo zanimivo videt nekatere uporabnike tu gori , ki tako veselo obtožujejo ljudi zlorab, kako bi reagirali ob kakšnih mastnih tožbah s strani obtoženih. Me prav zanima, če bi še naprej bili tako glasni.

Še enkrat v tem času? Posnetek obupanega klica je bil enkrat objavljen.....
Vogrinec pa itak govori vsakič drugo zgodbo, toliko o transparentnosti.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
pa se to ujema z njenim karakterjem?

tudi sam sem bolj bežno spremljal tole temo... sem pa slišal da se je nekaj dogajalo in da Mateja noče o tem govort.

Ampak vseeno - po uradni dolžnosti bi se to moralo preganjati, pa če Mateja govori o tem ali ne.

Kaj pa pravi Vogrinec na to?

Ne več , ker je zastaralo!
Še enkrat bili je celo objavljen telefonski posnetek!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
potem ga lahko edin novinarji še linčajo, to je pa to...

forum 21.....
Odlazek.....

Drgač je bilo že veliko napisanega okoli tega. Molk so pa plačali, za Matejo pa je to pomenilo konec sredi vrhunca sezone. Vogi po najnovejših floskulah pravi, da zaradi osebnega sponzorja, čeprav se ve da se to dela vedno pred ne sredi sezone.

Po drugi strani paradox, od Mateje, da druzga ni znala kot smučat...
- se pravi zapustiš, tisto kar znaš sredi najboljše sezone....

Pa tudi kdo bi se vse to spomnil, kr za brezveze. Če logično pogledaš, je odgovor jasn.
Mogoče pa če bi mu dala, bi lahko zamenjala smučke.....

To pa bi verjel, saj Tonči je znal zrihtat, predvsem če gledamo Križaja. Ta je osebnega sponzorja lahko imel.
Dost podobno kot Ljubljaski opankar. Pa komunajzerji še kar ne verjamejo, čeprav je zahteval izločitev prisluhov.

:)
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.633
6.439
113
Če je res, da ji ga je Tona kazal, bi morala bradavičastega sluzavca prijaviti, da ga pribijemo na križ.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Povsem mozno je da ga je Toncek namakal. Je pa tudi druga realnost - taksnih tonckov, trenerjev in podobnih namakalcev po svetu sporta malo morje. To je tista bolj kruta stran profesionalnega sporta. Navsezadnje je tudi Massi namakal ampak pac v pozitivnem smislu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Če je res, da ji ga je Tona kazal, bi morala bradavičastega sluzavca prijaviti, da ga pribijemo na križ.

Lažje rečt kot narest. Vseno je vzela denar in odšla. Predstavljaj si recimo opankarjevo farmacevtko, da ga gre prijavit. Čeravno je priznala je potem zanikala.

Na žalost so ti stari prdci nedotakljivi. In temu jest rečem paradajzerska država. Medtem pa če v švabaraju kupuju kondome na služben račun, brez pardona odstopijo iz take funkcije.

+ Mateja je povedala, da druzga ni znala kot smučat...

lepo pove, čemu se je odpovedala in odpovedala se je izpostavljanju do nezavesti proti političnim prdcem z pleškotom na čelu SZSja.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.633
6.439
113
Danes ima dobro službo. Mislim da je neka psihologinja ali podobno.
Vprašanje če je ona vzela denar, saj je bila presmrkava. Lahko pa da so ta stari grozili s kakšno tožbo, mediji, pa so jih na lep ali grd način utišali.
Si ne predstavljam, da ti nek izprijenec zlorabi otroka, potem bi se pa kot oče prodal recimo za nekaj 10 jurjev €. Ni šans!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Runo

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Odvisno, kako pride do tega soglasja.

Največkrat, A reprezentaca, sredstva, želje......
KOt reče opankar, nekej boš pa dala v zameno...

Očitno Mateja ni bila za in je raje dala vse na klin. Vzela še tisto, kar so se poravnali in naredila medijski molk. SZS na čelu z Kocijem pa so to poravnavo pač požegnali....


Stvar je dokaj enostavna, samo nekateri tukaj res verjamejo, da punca na vrhuncu dosežkov in sponzorskega denarja pač reče nebom več, kar tako. Obenem pa v intervjujih pove, da praktično ni znala nič drugega kot smučat?

Valda daš na klin, če si zanič, če imaš nekje boljšo eksistenco ali bilo kaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Lažje rečt kot narest. Vseno je vzela denar in odšla. Predstavljaj si recimo opankarjevo farmacevtko, da ga gre prijavit. Čeravno je priznala je potem zanikala.

Na žalost so ti stari prdci nedotakljivi. In temu jest rečem paradajzerska država. Medtem pa če v švabaraju kupuju kondome na služben račun, brez pardona odstopijo iz take funkcije.

+ Mateja je povedala, da druzga ni znala kot smučat...

lepo pove, čemu se je odpovedala in odpovedala se je izpostavljanju do nezavesti proti političnim prdcem z pleškotom na čelu SZSja.

Saj v pošteni nekomunisticni Avstriji je njihov tona tiščal vse živo, pa mu nič niso mogli dokazat, oziroma so že vse njihove smučarke osivele v vmesnem času...