Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Včeraj sem zasledil novico, sicer ne v mainstream novicah, da bi EU naj plačevala iranu za nafto v eurih. Če se to res zgodi, bi bil prvič res ponosen na eu politike, da niso več usa ritolizci in se bodo prvič dejansko postavili za naše interese in ne njihove
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Včeraj sem zasledil novico, sicer ne v mainstream novicah, da bi EU naj plačevala iranu za nafto v eurih. Če se to res zgodi, bi bil prvič res ponosen na eu politike, da niso več usa ritolizci in se bodo prvič dejansko postavili za naše interese in ne njihove
je angleca rekla da bodo na veliko trgovali z iranom... in da razmišljajo o ukrepih proti zda če bi zda kaj sikala glede tega. zlgeda se bo evropa precej okoristila. sicer pa bo treba najti nov trg za jeklo in aluminij ker zda uvajajo carine.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Pomoje to nebi smel bit problem, kitajci ziher kaj nucajo. Je pa Trump res tele posebne sorte, zdaj še svoje najbližje zaveznike yebe v glavo. S tem bo samo dosegel da se bodo vsi ostali zbližali, vključno eu in rusija. Baje so tudi blazno zaskrbljeni za nord stream 2 in evropsko varnost, ker to rusi delajo in že pripravljajo sankcije. Ganljivo
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.177
113
Po spletu množični pozivi levih radikalcev da otroci nimajo dostopa do orožja.
Čakamo še odziv in ukrepe katićke in pahorja.
 
Nazadnje uredil moderator:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Moram rečt da sem prav ganjen, kako usa in ukrajino skrbi za varnost evrope, katero bojda ogrožajo grdi rusi z nord stream 2. Ko Donald ne doseže kaj dosti, pokliče v svojo evropsko ekspozituro v kijevu, naj spesni en umotvor in ga posreduje evropski javnosti. Kaj Petro po 3. lajni belega v deliriju spesni, lahko vidimo tukaj:

http://www.faz.net/aktuell/politik/...d-stream-2-fuettert-das-monster-15595394.html


Jasno pa je za koga je nord stream 2 največja grožnja: ukrajini, ki bo spušila par miljard, ki jih zdaj kasirajo za tranzit in usa, ki bi na vsak način rada prodajala svoj dragi plin.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Moram rečt da sem prav ganjen, kako usa in ukrajino skrbi za varnost evrope, katero bojda ogrožajo grdi rusi z nord stream 2. Ko Donald ne doseže kaj dosti, pokliče v svojo evropsko ekspozituro v kijevu, naj spesni en umotvor in ga posreduje evropski javnosti. Kaj Petro po 3. lajni belega v deliriju spesni, lahko vidimo tukaj:

http://www.faz.net/aktuell/politik/...d-stream-2-fuettert-das-monster-15595394.html


Jasno pa je za koga je nord stream 2 največja grožnja: ukrajini, ki bo spušila par miljard, ki jih zdaj kasirajo za tranzit in usa, ki bi na vsak način rada prodajala svoj dragi plin.


No jasno je, da jamrajo predvsem baltske države. Tudi druge:
https://www.independent.co.uk/news/...creasingly-unpredictable-russia-a7092136.html

Norveška je že podeblala vojaški proračun. Verjetno se države, nekoč pod SSSR dobro zavedajo, kaj je mizerija, ki jo komunajzerstvo prinaša.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.177
113
Debelinko sam sebe razstrelil.:D
Screenshot_20180524-143657.jpg
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ce ne bi pred tem Mike Pence in John Bolton grozila S Koreji z libijskim scenarijem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81