Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja rasistična ameriška družba in moja stala so ista stvar...
Če de se kdo spravil na mojo stalo ga ne bom ubil s pištolo. Nisem debilcek
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.211
680
113
Pol pa upam da ti jo cimveckrat, da bos obcutil nemoc, ko drzavna policija in sodstvo ne opravljata svojega dela. Kje te lahko obisce antifa da se malo "poigra" s tabo in tvojim premozenjem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in 8888

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
Js sm tega gledal (sm dal timestamp)

Tnx.

Ja za moje pojme, če laufaš za enim s puško (pa za katerega veš, da je nekoga že ustrelil), moraš bit pripravljen umret. Če nisi, pa pač jbg, Darwin never sleeps. Je pa to malo drugačna scena kot naši kolesarji :evil:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.020
9.174
113
40
MB
Policija ga je pustila da se z orožjem sprehaja po ulici. Če je to zate normalno.. Če bi bil črn bi bil mrtev
Čigavo lastnino je varoval na ulici?
Da je nekemu Slovencku rasističen mulc iz Amerike heroj je pa tud žalostno
No sej če ti je drugi heroj Janša je to dokaj logično
Zalosten primer si edino ti, ker poskusas z lazmi uveljavit svoj prav.

fuj te bodi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.933
827
113
Policija ga je pustila da se z orožjem sprehaja po ulici. Če je to zate normalno.. Če bi bil črn bi bil mrtev
V EU to mogoče ni običajno, v ZDA v marsikateri državi pa lahko dolgocevno orožje nosiš prosto pu ulici. In greš s puško normalno v špecerijo.
V nekaterih zveznih državah pa lahko celo pištolo nosiš popolnoma legalno po ulici, mislim da je pogoj, da je na vidnem mestu.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
V EU to mogoče ni običajno, v ZDA v marsikateri državi pa lahko dolgocevno orožje nosiš prosto pu ulici. In greš s puško normalno v špecerijo.
V nekaterih zveznih državah pa lahko celo pištolo nosiš popolnoma legalno po ulici, mislim da je pogoj, da je na vidnem mestu.
To da je v zakonu se ne pomeni da je normalno.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.046
5.257
113
Policija ga je pustila da se z orožjem sprehaja po ulici. Če je to zate normalno.. Če bi bil črn bi bil mrtev
Čigavo lastnino je varoval na ulici?
Da je nekemu Slovencku rasističen mulc iz Amerike heroj je pa tud žalostno
No sej če ti je drugi heroj Janša je to dokaj logično

Slabo ga trolaš ali pa imaš res tako kratek spomin.


Da so lokalci vzeli orožje v svoje roke in odvračali podivjano hordo je pohvalno.

Narodna garda je bila vpoklicana šele po nesrečnem streljanju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.687
14.403
113
Na Kyleta je šel en brez vsega pa ga je ustrelil. Boscek mali.
Ja, en brez vsega ampak nasilen že od prej in skorajda 1x večji od njega. To je tudi ta, ki je Kyla stisnil v kot od koder ni imel izhoda, ustrelil ga je pa šele, ko se je dejansko fizično spravil nanj. Verjetno bi Kyle bolje odreagiral, če bi mu lupčka da na lička. Glede na to, da je bil tip obsojen nasilni pedofil in da je Kyle še dokaj fantkovskega izgleda bi to morda še res pomagalo...

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.683
9.072
113
V drugi temi kjer niger pretepa belko si imel zaprta vrata na piskru. Dvojna merila?
Zadnjič sem gledal, pa ne najdem, eno razlago o tem, kako levičarji preferirajo tujce dosti bolj, kot domačine oz. svoje ljudi. Pretirani altruizem je itak vzpostavljanje nadzora nad človekom, tako da goba, malo se vprašaj, če si čisto zdrav.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.687
14.403
113
Zadnjič sem gledal, pa ne najdem, eno razlago o tem, kako levičarji preferirajo tujce dosti bolj, kot domačine oz. svoje ljudi. Pretirani altruizem je itak vzpostavljanje nadzora nad človekom, tako da goba, malo se vprašaj, če si čisto zdrav.
Goba ga zgolj in samo trolla ampak, ker se pa najdejo ljudje, ki dejansko tako mislijo je pa povsem OK, da se tudi na te glupe stvari odgovori z opisom realnega stanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in 8888