Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

2. okt 2007
3.592
2.033
113
Tito, stalin, kitajc...so bili ateisti in pobili milijone in milijone svojih ljudi.

v čem pa je Trump drugačen od zgornjih treh kekcev... z NRA skrbi, da se Ameri pobijajo med sabo, drugih pa je itak pobil (nedolžnih) že tisoče....

ne imeti dvojnih vatlov, kakor niso povojni poboji bili ok, tako tudi preventivni uboji ne morejo biti ok... kot je že nekdo omenil, kaj če bi rusi/kitajci sprašili 4* USA generala, tako za preventivo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
kje točno so ameriški generali pobijali ruske državljane in napadali ruske tarče? Ne zatiskaj si oči... če bi se to dogajalo, ima rus vso pravico jih bek spravit, četudi zgleda nehumano.
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Zdej ne vem koliko si ti pri stvari, ampak goba je pisal o trumplnu.
A bi mogo napisat, mene zanima drug del gobinega posta, da bi ti dojel, kaj me zanima, pa mi to ni toliko vazno, kaj si mislis, cakam na gobin post...

Vidim da je ze odpisal.. Goba, baje vse verske knjige ucijo samo dobro, to ves?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Drugi del gobinega posta se nanaša na prvi del. Večini je to prav logično, tebi zgleda ni.
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
To je meni vseeno, kaj je tebi logicno itd...sem videl odgovor gobe, me je pozitivno presenetil.
Ti pa ne trepeči vedno, ko nekdo nekaj vprasa forumasa, ki je za taleve. Saj samo vprasa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
LoL

a49rewL3_700wa_0.gif


ax7RGmW_700bwp.webp
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sass

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113

U.S. officials said Wednesday that they knew Iranian missiles were coming hours in advance of the attack after warnings from intelligence sources and communications from Iraq. Iraq’s acting prime minister has said he was informed of the attack ahead of time.

“We knew, and the Iraqis told us, that this was coming many hours in advance,” said a senior U.S. administration official who spoke on the condition of anonymity due to the sensitivity of the communications.


Iračani pravijo, da jih je Iran šest ur vnaprej obvestil, da bodo poslali par raket.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ameriški napad je bil nelegalen po mednarodnih zakonih in neustaven po ameriški ustavi, Trumpove grožnje za napadi na iranske kulturne objekte so vojni zločin (jp, že grožnje oz ukaz), zdaj pa po dogodku še lažejo.
Niso nič drugačni kot lažniva Busheva administracija, ki je z lažmi prišla do vojne z Irakom leta 2003.

No, sej Obama ni bil nič boljši, ko smo že pri tem, pa je ustavni pravnik.

Fixed by Kamele0N: zbrisan quote brisanega posta!
 
Nazadnje uredil moderator:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Aha, a ruska invazija na Krim in recimo to, ko so ubili tistega vohuna je bilo pa ok.

Američani samo dokazujejo, da znajo tudi oni igrati "igro". Če pa kdo misli, da bodo iz kakršnih koli razlogov kaj bolj civilizirani in se držali nekih mednarodnih zakonov, se pač moti.

Mene osebni sicer tak način likvidacije moti, je pa dejstvo, da ne gre za nekega civila, pač pa za človeka, ki je bil na vojaški misiji, katere cilj je bil napad na ameriška oporišča v Iraku (ki tam ne bi smela biti).

Kaj pa dokazana (v razbitinah so ostanki izstrelka) sestrelitev letala? Očitno imajo ti Iranci enake težave z "trigger happy" poveljniki letalskih baterij kot pro-ruski separatisti v Ukrajini.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Aha, a ruska invazija na Krim in recimo to, ko so ubili tistega vohuna je bilo pa ok.

dejstvo, da ne gre za nekega civila, pač pa za človeka, ki je bil na vojaški misiji, katere cilj je bil napad na ameriška oporišča v Iraku (ki tam ne bi smela biti).

To je Ameriška laž. Če bi malo bolje bil informiran bi vedel, da je bil na mirovni misiji in to je gospod Trump dobro vedel. Si lahko te Amere v rit porineš.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Mirko_Barkovic

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Aha, a ruska invazija na Krim in recimo to, ko so ubili tistega vohuna je bilo pa ok.

Khm, kaj pa je sprožilo priključitev Krima Rusiji? Oborožen puč proti izvoljeni ukrajinski oblasti, sponzoriran s strani EU-ja in ZDA. Kaj je bila prva stvar puč oblasti, ki jo je naredila? Skušali so sprejeti zakon, s čimer bi prepovedali uporabo ruščine, naslednja stvar pa je bila vojaški napad na vzhod Ukrajine. Kako je bila pučistična vladavina koruptivna, mi ni potrebno razlagati.
Kaj bi se zgodilo s Krimom in rusko pomorsko vojaško bazo po tem, pa je jasno. Okupiral bi jo NATO oz ZDA. Saj so od takrat ameriške vojaške ladje konstantno prisotne v Črnem morju.

Dajmo si nalit čistega vina. Saj nimamo tako kratkega spomina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
A ker Porošenko je pa ni? Samo, da so pri tem izgubili vzhod države in Krim. V Ukrajini pa se danes cedita med in mleko.

Na vzhodu Ukrajine pa so naredili to, kar smo mi naredili 1991. Postavili so se zase.