Zakaj so ene tako komplicirane?

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ma ne.

Bolj sem prišel do tega, da si ženska sploh ne želi biti trenutno v vezi. Možnosti za stike je pa tako premalo in se ne splača trudit. Študij v različnih mestih zna biti kar rizičen, sploh pri močnejših karakterjih.

Ni mus, da si ona ne želi veze.Samo s tabo ziher ne, preveč failov si naredil
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Nikoli ne veš. Življenje je preveč nepredvidljivo.
tongue-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Kurva kloshar ti imaš v tej rubriki vsake 3 dni težave ter vprašanja. Boš že končno eno vsekal ali si še vedno samo ogleduješ ter filozofiraš?
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Nikoli ne veš. Življenje je preveč nepredvidljivo.
tongue-1.gif

In ti boš zdaj čakal, kdaj se bo spomnila nate?

Idi dalje, pa imej več trnkov not, je možnost ulova večja.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik mitja155 pravi:
ksz... iz vsega tega...

prvič je flirtala s tabo, si jo božal, fajn sta se imela.. ko je vidla da si trd, ti je spustila kajlo...

čez 3 leta...

pokliče te, da vidi če boš takoj zapalil... ker si odpisal takoj, everjetno ona predlagala kdaj ima čas in sta šla na drinko... ker si še vedno preveč dostopen pusič (v njenih očeh) ti je spet spustila kajlo.. lahko bi šel na pijačko znjo pa jo zabil tam, amapk si spet verjel da je drugačna... zaljubljen (potreben, naiven) ... na FB ne odgovartja ker si ji epic fail, copata ... narediš se nedostopnega, pa bo pricapljala... če ne bo našla kakšenga sloveneta ali kaj podobnega...

smile-1.gif

A pa bi ti res bil z eno tako, ki se igra take igrice? Mislm, meni je to mimosunjeno se it take igrice z nekom, ki te opazi šele ko se narediš nedostopnega? OK, podreš jo lahko, to je pa to. Konec zgodbe.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Mislm, a lohk uvedete eno univerzalno pravilo prosim...
hysterical-1.gif

Ga ni. To pa zato, ker majo eno v glavi tole kar si napisala. Jaz, če mi punca sede vizualno in se štekneva ( z enimi osebami se res poštekaš) nadaljujem pogovor in se mam fajn. V tem primeru mi ni pomembno, al sm jaz pristopil, ona, kolk tipov je imela, kdaj je kihnila, kolkrat pomežikne na dan. Eni so pa na netu prebrali, da če pa punca pristopi je pa obupana in se tega držijo kot pijanec plota.Jjebi ga.