Zakaj so ene tako komplicirane?

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Zadnje tedne delam eno mini raziskavo na FB in se samo držim za glavo. Mislim, ženske pri 28, 29, 30 letih objavljajo takšne statuse, da ne veš, ali bi se smejal ali jokal.

Tako, da vedno bolj razumem moške, ki imajo raje par "prijateljic z dodatkom", ker iti se kaj resnega s takšnimi ženskami je pogreb.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Zadnje tedne delam eno mini raziskavo na FB in se samo držim za glavo. Mislim, ženske pri 28, 29, 30 letih objavljajo takšne statuse, da ne veš, ali bi se smejal ali jokal.

Tako, da vedno bolj razumem moške, ki imajo raje par "prijateljic z dodatkom", ker iti se kaj resnega s takšnimi ženskami je pogreb.

Fb scena je itak krneki.Potrebneži, ki si gor iščejo ženo na eni strani in attention whores na drugi strani.

Pa mogoče 10 % normalnega folka, ki gor vzdržuje stike z znanci.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Na primer:

- vsakih 10 minut updata status ... "wiiiii, kolk sm pridna zdei grem likat" ... "bljak sovražim likanje" ... "kaj pravte a si lahko privoščim eno tortico ker sem bla pridna?" ... "juhuuuuuuuuuuu zdaj pa big brother"

- "komi čakam da pride moj dragec domov pa mu dam lupčka in se greva pol cartat"

- Ženska, ki ima objavljeno, da je v zvezi: "joj kako bi mela enega postavnega mišičastega športnika"

In tako dalje. Ko spoznam kakšno bejbo, najprej prečekiram, če je na FB. Pogled na njen "zid" se mi zdi dober pokazatelj, ali se ima smisel ukvarjati z njo, ali pa je samo za dati na seznam za potencialno FF.
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
jaz ne prenesem unih, ki pišejo poste v stilu:

"Joj, danes se je pa zgodilo, kar sem mislila, da se bo zgodilo"

"Danes sem končno dočakala, kar sem čakala že dolgo časa"

"Zelo sem vesela, da se je to končno zgodilo"

"Če bi prej vedela, bi mogoče drugače ravnala"


bonk.gif


Vsaki, ki kaj tazga napiše, napišem spodi kaj v stilu "O čem se pa gre?", "Kdo to", "Zakaj pa?"
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
ksz ...

No, saj, da ne bo nesporazuma. Je tudi precej moških osebkov, za katere ne vem, kaj bi si mislil. Zanimivo mi je spremljati slovensko FB skupino za samske (Vsi, ki ste samski). Ajoj, kaj vse se najde tam.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ženske so take, kot so, ker ima pač toliko tipov pichko na piedestalu, lazijo okoli njih ko kužki..

Večina žensk ni nič posebnega.In tako jih je treba tudi obravnavati.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
No sam da ste Alteraši kej drugač, ane
grin1.gif


Ampak a ni to faking zanimiv, vedno je tko... tist(a) k te kokr tok zanima, ti ne bo morila s kinom pa pijačkami, pet drugih ti bo pa vsak dan utrujal s kavami pa večerjami...
uf-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ampak a ni to faking zanimiv, vedno je tko... tist(a) k te kokr tok zanima, ti ne bo morila s kinom pa pijačkami, pet drugih ti bo pa vsak dan utrujal s kavami pa večerjami.

To je bolj v tebi problem verjetno. Poznam take, ki jih zanimajo samo tipi, ki se ne zmenijo zanje. Če pa je tip prijazen in kul, pa ga ne šmirgla.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne, ni problem v meni. Sama sem imela samo en tak primer, ko sem se zanimala za nekoga, ki se je delal nedosegljivega in tkrt se mi je zdel višek dneva ko sem sedela zraven njega na kavi, češ; evo sem ga ujela, zame si je vzel čas (
bonk.gif
). Maaa, ej, ne da se mi več tega it. Obojestransko zanimanje al pa nč.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Tjaša se strinjam s tabo_Obojestransko zanimanje, ali pa nič.Tudi meni se ne da več nekaj glumit, iz odnosa, kjer oba nekaj glumita, na koncu ne pride nič pametnega.
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
42
LJ
ksz... iz vsega tega...

prvič je flirtala s tabo, si jo božal, fajn sta se imela.. ko je vidla da si trd, ti je spustila kajlo...

čez 3 leta...

pokliče te, da vidi če boš takoj zapalil... ker si odpisal takoj, everjetno ona predlagala kdaj ima čas in sta šla na drinko... ker si še vedno preveč dostopen pusič (v njenih očeh) ti je spet spustila kajlo.. lahko bi šel na pijačko znjo pa jo zabil tam, amapk si spet verjel da je drugačna... zaljubljen (potreben, naiven) ... na FB ne odgovartja ker si ji epic fail, copata ... narediš se nedostopnega, pa bo pricapljala... če ne bo našla kakšenga sloveneta ali kaj podobnega...


smile-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik mitja155 pravi:
ksz... iz vsega tega...

prvič je flirtala s tabo, si jo božal, fajn sta se imela.. ko je vidla da si trd, ti je spustila kajlo...

čez 3 leta...

pokliče te, da vidi če boš takoj zapalil... ker si odpisal takoj, everjetno ona predlagala kdaj ima čas in sta šla na drinko... ker si še vedno preveč dostopen pusič (v njenih očeh) ti je spet spustila kajlo.. lahko bi šel na pijačko znjo pa jo zabil tam, amapk si spet verjel da je drugačna... zaljubljen (potreben, naiven) ... na FB ne odgovartja ker si ji epic fail, copata ... narediš se nedostopnega, pa bo pricapljala... če ne bo našla kakšenga sloveneta ali kaj podobnega...


smile-1.gif
467716-post_slo.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ma ne.

Bolj sem prišel do tega, da si ženska sploh ne želi biti trenutno v vezi. Možnosti za stike je pa tako premalo in se ne splača trudit. Študij v različnih mestih zna biti kar rizičen, sploh pri močnejših karakterjih.