Zakaj se ne dobi vec piva v malih plocevinkah

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Union/Lasko nobena trgovina vec ne prodaja piva v majhnih plocevinkah. Dobilo se ga je se v Juniju, od takrat pa prodajajo samo se velike plocevinke. V tej vrocini mi ni za pit velike plocevinke ker se takoj segreje.

Zarota Hainekena?

LP
Torus
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Union/Lasko nobena trgovina vec ne prodaja piva v majhnih plocevinkah. Dobilo se ga je se v Juniju, od takrat pa prodajajo samo se velike plocevinke. V tej vrocini mi ni za pit velike plocevinke ker se takoj segreje.

Zarota Hainekena?

LP
Torus
Treba že iskat kje imajo male pive .... :mad:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
dugače je malo pivo že od nekdaj "delikatno" v trgovinah. Največji problem je, ker ga ne prodajajo v hladilnku v 6packu ali platoju.

Mi smo vedno hoteli malo pivo kam vzet, sam kam bos 6 posamičnih piksen spakiral brez vrečke? precej štorasto. 6pack vzameš, pa imaš še vedno eno roko frej. Kdo še kupuje pir po 1-2 piksni? mogoče kakšni delavci za malico....

Pa v bifejih precej laufajo mala piva, v trgovinah pa žal ne, tko da je nekako razumljivo da ukinjajo program. ne vidim kakšne zarote tukaj.

ps vidim, da ima mercator še tamale... 4pack, čeprav spletna, vprašanje kako je v trgovinah. mogoče še stare zaloge.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Ha Jeba. ne kupujem po 1-2 piksni ampak po platojih. Tamala je ravno prava za se odzejat medtem ko kaj delas. Z taveliko se potem ze napijas nepotrebne tekocine.

Sem gledal v par Mercatorjih pa nikjer niso imeli na policah. Bom moral narociti preko spleta na zalogo.

LP
Torus
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Tu jih je malo vec skupaj:

Pa se kaka stela pa potem posebni neki petični... Je pa klinc, ja. Jaz imam tudi raje malo piksno.
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
579
34
28
Tu jih je malo vec skupaj:

Pa se kaka stela pa potem posebni neki petični... Je pa klinc, ja. Jaz imam tudi raje malo piksno.
Ha zanimivo, isto sem gledal v kar nekaj sparih med ljubljano in Jelsanami pa nikjer niso imeli malih.
 
5. apr 2015
1.337
692
113
Obmejne trgovine v avstriji oz vsaj za spar vem imajo 0,33 flaše v škatli, mislim da 24 kosov za 1,nekaj evra.. Sede.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Tu jih je malo vec skupaj:

Pa se kaka stela pa potem posebni neki petični... Je pa klinc, ja. Jaz imam tudi raje malo piksno.
Piše "Ni na voljo". Razen Staropramena
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe
Nimam stalno hladilnika ob sebi ;)

Hanzi če ti odgovarja steklo, drugič ko greš k sosedom pojdi v DPiu diskont (nizkocenovni diskont), imajo stekelnice 0,25 pive francoskega proizvajalca za njihove potrebe/brand (stein hauser). Niso močne, ful pitne, pakirane po 10 komadov skupaj. Po spominu te en tak desetak stane par evričev, ni neka pretirana cena.

https://www.d-piu.com/birre/ tisti vez so te pive, preostale so pa proizvedene drugje (Poljska itd)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi