Zakaj se mi je IGO 1.2 (naprava?) resetiral?

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Torej imamo dve možnosti.

1.) Da se proba v simulaciji, če bo prikazalo to opozorilo

2.) Da nekdo, ki hodi vsakodnevno preko meje sproba, kateri ukaz bo onemogočil opozorilo.

Glede na to da ukaz =real prikazuje opozorilo bo moral 3x prečkat mejo da vidi kateri ukaz deluje in sicer 1x z ukazom =0 1x z ukazom =smart in 1x z ukazom = simple
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa preden gre to kdo testirat, naj preveri obvezno opremo v avtomobilu in ostale podrobnosti...
hysterical-1.gif
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
sem prečkal z obenmi...primo 1.2 in 2.0 in ko grem čez mi samo ponudi informacije o državi če me zanima...ponavadi izklopim ali pa se izklopi po nekaj sekundah.....nikoli pa ne vpraša katerega ponudnika zemljevidov hočem.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj ne ponudi možnosti izbire zemljevidov, ampak je to obvestilo o prestopu na področje drugega proizvajalca. Enako kot če navigiraš iz SLO v D pa ti napiše da za del poti uporablja zemljevide drugega ponudnika, pa stisneš ok in je OK.
wink-1.gif
To se pojavi samo če prestopaš mejo med različnimi ponudniki: Navteq - TT - TopMap, znotraj istega ponudnika pa ne.

To kar tebi kaže pa je prehod meje (ukaz s prejšnje strani) in prometni predpisi v drugi državi - ta pa sam izgine po določenem času.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Mi se pojavi samo to o prometnih predpisih.
hm?
ker jaz imam nametane zemljevide različnih ponudnikov pa zato mi ni jasno kaj in kako,seveda pa se ne razumem v te zadeve ,ker mi je bolj važno da me pelje kamor hočem.

A je mogoče da mi se to ne pojavi ker imam vse zemljevide v isti mapi ne glede kateri ponudnik je?

Bom poskušal eno sliko naredit katere mape imam pa kaj je v zemljevidih.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Načeloma jih ni dobro mešati. Navteq je bolje samostojen, TM in TA pa lahko križaš. Seveda posamične države, ne tako, da imaš po dve isti državi, pa čepraj je drugi provider.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
ne ne...imam po eno državo pa mešano med sabo....in zadeva deluje. Nekako takole,za evropo imam od enega (ne vem več katerega) in za balkan drugega provaiderja....nekaj takega.