Zakaj plačujemo rtv naročnino?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
zanima me, zakaj plačujemo "obvezno" rtv naročnino? zato, da gledamo iste filme 4x - le v različnih terminih, ko uredniki mislijo, da je zdej itak druga populacija pred tv. zdele zadnje čase, se filmi tko nesramno ponavljajo, da je kr smešn! kakšnega jim uspe zavrtet 2x v enem mesecu!!!

no, sej hotu sm povedat, zakaj ne morejo prenašati hokeja?! Škrtuhi!!! Mater, v finalu igramo, pa si ne moreš normalno tekme ogledat!!!
bonk.gif

tok so škrti, da prenašajo sam iz tivolija, ker je pač - zastonj! unih pravic v tujini pa nočejo plačevat al kaj??? mislim - kje je kakšen nadzorni svet, al pa kdo, k bo kej naredu! zdej bi mogu pomoje en odstopit! ker to je sramota za državo, da ne prenaša tekem svojih moštev!!!

pol pa v drugem topicu berem kakšne nagrade si talajo rtvjovci! zato sm tud mogu tole napisat!

10.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sej veš, kako gre.....slovenija jebe svoje piščeta.....itd.....itn....itd....itn....
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
jst ne vem, če gledam eno uro na mesec RTVSLO. Sem takoj za ukinitev.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Filmi so res za en ku*c, športnih prenosov je pa itak že zdaj preveč.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
prej na par 100 uporabnikov, vsaj če tastari gledajo tok k moja bakica. ma televizijo staro cca 10let, pa je manj rabljena kot od diablota tič. pa že on ga ne uporablja
hysterical-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Športnih prenosov je čezdali manj. Po eni strani jih razumem ker nas je mal in je težko pokrti stroške za Ligo prvakov ampak pol naj tud zmanjšajo RTV naročnino. Ne pa, da si pol Guzej izplačuje nagrado za delavno uspešnost 22k€.

Normalno, da če nič pametnega ne predvajaš maš lahko plus.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Športnih prenosov je čezdali manj.
Kolkar je, jih je preveč. Liga taka, liga onaka, tekma onaka, tekma prijateljska itd... eni in isti igrajo, eni te isti bedasti priimki, zmeraj enako bedasti komkentarji, z enim te istim, največkrat južnjaškim ksihtom...brezveznjakarstvo in kot je reku naš pokojni predsednik; zanimivo za ljudi s pomankljivo duševno izobrazbo.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Mah glede RTVja je že škoda izgubljat besed. Njihov program smrdi do neba, čeprav se vedno najdejo zagovorniki, ki pravijo, da pač RTV mora zadovoljit vse okuse ljudi. Samo oni nekatere okuse zadovoljujejo bolj... Madona nekih baletov, gledaliških iger in ostalih bedarij je polno, da ne omenjam programov mađarske in avstrijske manjšine, športa in kakšnih bolj priljubljenih oz. bolj kakovostnih nadaljevank ali filmov pa kar ni na spregled.
Včasih se najde kakšna dobra serija, recimo Sopranovi. Samo Mejduš boga, nej že predvajajo od 1. sezone naprej pa do 6. lepo povrsti brez prestanka in ob kakšni bolj pametni uri. Ne pa da kar naenkrat v program uštulijo 6. sezono, gledalec se naj pa jebe z razumevanjem ozadja nadaljevanke. Da ne omenjam kakšen beden marketing imajo. Za kakšno stvar zveš šele ko slučajno preklopiš na RTV, po možnosti po pomoti.
Tle bom omeniš še serijo 24, ki so jo imeli 1. sezono se mi zdi, pol pa spet nič. Mah žalostni so.
Glede eme. Ma to bedarijo snemajo vsako leto, čeprav se ve, da je to samo stran vržen denar. Potem pa še berem kako mora z uno Dremelco mati zravn hodt, ker jo rtv obravnava ko eno smet in nima nobene pomoči.... V Beogradu ji še ena jebena frizerka ne bo pripadala. Važn, da oni pošljejo tiste komentatorje in ostalo ekipo, da bojo lhk prenašal to sranje od Evrovizije, ki nam dela samo sramoto.
 
Nazadnje urejeno:

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
športnih prenosov je pa itak že zdaj preveč.

Pozabil si dodat brezveznih. Nisem pristaš smučanja, skokov, biatlona, umetnostnega drsanja.

Moral bi bit nogomet, košarka, hokej in rokomet.

Kako ima lahko TV3 nogometno ligo prvakov in ne pobira naročnine, za rtv je pa predrago.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Saj za TV3 je tudi predrago.
grims-1.gif


premalogledalcev.press
Vseeno mi je, ce se njim splača, samo da se gleda. Rtv se placuje in nič gleda.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Si mogoče pomislil, da je pa drugim brezvezen fuzbal recimo? Brzvezen je prenos prve slovenske fuzbalske lige.
bonk.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Si mogoče pomislil, da je pa drugim brezvezen fuzbal recimo? Brzvezen je prenos prve slovenske fuzbalske lige.
bonk.gif

Če tko gledamo, pol lhka kar cel program ukinmo, ker je zihr vsaka stvar komu brezvezna.

Se pa strinjam, da je prenos naše prve lige bedna zamisel ampak to si lahko privošjo, da si lahko pol še nekaj 10k€ nagrade izplačajo.
smirk-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Meni osebno njihov spored ne moti in se ne pritožujem, dal sem pač samo nek primer. Je res, da vseh okusov se ne da zadovoljit. Je pa zato več programov.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Glede športnih prenosov - žalostno je, da se igra 1. nogometna liga, pa na TV gledamo namizni tenis v franciji. Pa igrajo naši hokej v finalu, mi gledamo umetnostno drsanje (ki ga komentira ena in ista tečna baba že 10 let). Pa igrajo krimovke v finalu in mi gledamo nič, ker še prenosa iz lokalnega kegljišča ne morejo zrihtat.

Bemti da bi morali štrajkat proti tej rtv naročnini, kürac jih gleda, včasih ima babi vklopljeno (ko čaka na kake novice, itak potem preklopi nazaj na RTL, PRO7...) in kako govno to vidiš na tv - neke prispevke o kolovratih, pa zbiranje smeti v neki OŠ...
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Sem takoj za ukinit to sranje!
RTV kaj je že to??? To sraNje sploh ni za gledat! Ta denar bi veliko raje namenil,programom kateri so dejansko uporabni!
13.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Plačuješ zato da lahko vzdržuješ ljudi ki naj bi tam delali pa da si lahko delijo nagrade za uspešno poslovanje!