Zabave v Globalu konec

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Sam v čem je fora "želijo podaljšanja pogodbe in ne razmišljajo o selitvi. "Če se bomo vse dogovorili, bomo najverjetneje nadaljevali s podobno dejavnostjo, z nočnim klubom," je pojasnil Stary" Isti lastnik, ista dejavnost, samo drugo ime...
stupid-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
misli, da bo ime kaj spremenilo.

za par let bi bilo potrebno zapreti, da ljudje pozabijo, potem pa naprej poskusit.

že mogoče res, da niso gor nič krivi, zaklali so se pa sami, ko so rekli, da varnostnik ni kriv. kako ne, ko so ga pa videli. rekli bi samo, da so proti varnostniku ustrezno ukrepali, pa bi Global verjetno še vedno normalno obratoval. čeprav... je bilo zgoraj videti svašta i æega. raje sem se izogibal Globalu.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kaj je pol blo z unim varnostnikom? Še v Bosni?

Nekaj časa še bo, potem pa bo prišel nazaj. Spet naredil pizdarijo, odgovorni se bodo pa potem čudili.

Ne bi bilo prvič.
10.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej, kje hudiča vrtijo jazz, blues v Ljubljani?

Tjaša, Tramontana zate.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Tnx God.

Me zanima kje bo zdej takozvani prostor za "Elito Ljubljane" ..
rolleyes-1.gif

Sej s ebo kmalu kaj novega odprlo.Bo nekdo ugotovil, da je določena populacija ostala brez zbirališča in bo izkoristil to tržno nišo.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Tnx God.

Me zanima kje bo zdej takozvani prostor za "Elito Ljubljane" ..
rolleyes-1.gif

Sej s ebo kmalu kaj novega odprlo.Bo nekdo ugotovil, da je določena populacija ostala brez zbirališča in bo izkoristil to tržno nišo.

V kratkem naj bi se ponovno odprl neboticnik, saj je ze v fazi adaptacije, tko da ga pomoje lahko pricakujemo pozno spomladi, rano v poletje
smile-1.gif