Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
imas na UNHCR strani.

Eazy, ti pa s tem že toliko najedaš, in ne razumeš, kar ti ostali želimo povedati, da bi si zaslužil vzdevek "Drveni".
grin1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Srbija (policist je sicer Albanec)

COdRVs-WUAAAcuw.jpg


COetQpYWUAA2SU4.jpg


COetQpYWUAA2SU4.jpg





The image was accompanied by a tweet quoting a Syrian refugee in Belgrade: “#Syrians are full of praise for #Serbian police. ‘They're fair. They're the first who didn't treat us like animals.'”

zmaga.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Glej saj proti njim nima nihče nič.
Če ostanejo v prvi varni državi.
Ne pa da iščejo, kje bodo dobili največ socialne pomoči. Doživljenjsko.
In vsiljevali svoje primitivne običaje ter nasilje.
Naj jih sprejmejo tisti,ki so to povzročili.
Američani in Savdijci.
Le ti niso sprejeli niti enega migranta.
Pa nehaj že z begunci, ker so leni ekonomski migranti.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Begunci so ženske in otroci !! Kaj ni jasno,ostali sposobneži naj se gredo borit !
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
To gol***n je treba ustavit in delat striktno tako kot bodo delali Madžari od torka naprej

http://m.slovenskenovice.si/novice/svet/madzarska-zapira-meje-begunci-od-torka-cez-slovenijo


Jst res ne razumem zakaj eni ne jemljete teh stvari resno?? A ste res tako flegma al pa res mislite da se tukaj ne bo nič zgodilo? A se vam mora res en muslič raztrelit pred nosom da se boste premaknili?!?

Na eni strani vidimo zborovanja zagovornikov, zborovanj nasprotnikov pa ne.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Saj "Sgh", kateremu si aplicital, je enakega mnenje kot midva in 99 % ostalih Slovencev.
Zaenkrat nas je pač samo nekaj, ki stalno opozarjamo na to, kar nam sledi.

Meni se sicer ne da več, ampak bom še vztrajal, ker je to ena najpomembnejših stvari za našo prihodnost.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.233
2.072
113
SV SLO
Tu nekaj zelo smrdi. Nekdo je slep ali pa se slepega dela. Ti "begunci" so izurjeni vojaki, ki širijo islam tisti najbolj radikalen islam. Je ko sploh šel pogledat kake razdalje se to hodi peš? Tega ni sposoben prehoditi sestradan begunec, ki je nevem koliko let v taborišču kjer ni hrane v izobilju še pred tem pa je bežal iz svoje porušene države. Ne vem tudi od kod jim denar za taka potovanja.

A je kdo slučajno premeril razdalje ki jih ti sestradani begunci prehodijo po avtocestah recimo Budimpešta - meja z Avstrijo je 170 km. Sam sem zadnjič prehodil 17 km kar je malo oziroma nič pa sem bil zelo utrujen pa noge so me bolele par dni. In dejansko v službi prehodim vsak dan vsaj 5 km tak da sem kar na nogah. Ti "begunci" pa hodijo kot za šalo.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Tu nekaj zelo smrdi. Nekdo je slep ali pa se slepega dela. Ti "begunci" so izurjeni vojaki, ki širijo islam tisti najbolj radikalen islam. Je ko sploh šel pogledat kake razdalje se to hodi peš? Tega ni sposoben prehoditi sestradan begunec, ki je nevem koliko let v taborišču kjer ni hrane v izobilju še pred tem pa je bežal iz svoje porušene države. Ne vem tudi od kod jim denar za taka potovanja.

A je kdo slučajno premeril razdalje ki jih ti sestradani begunci prehodijo po avtocestah recimo Budimpešta - meja z Avstrijo je 170 km. Sam sem zadnjič prehodil 17 km kar je malo oziroma nič pa sem bil zelo utrujen pa noge so me bolele par dni. In dejansko v službi prehodim vsak dan vsaj 5 km tak da sem kar na nogah. Ti "begunci" pa hodijo kot za šalo.
Dopovej to našim domačim izdajalcem ! Upam samo da bodo prvo njih pokokali ko se bo začelo, evo ravno danes objavljeno da se sedaj še turčija pogreza v državljansko vojno. NUJNO zapret meje, Erlahove enote na mejno črto in mir !
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik yahel pravi:

Na eni strani vidimo zborovanja zagovornikov, zborovanj nasprotnikov pa ne.

Tukaj vidiš tudi nasprotnika, ampak zanju ne velja svoboda govora: https://www.domovina.je/video-...martina-krpana/

Večina zagovornikov uvoza imigrantov mi ne izgleda, da so sposobni imeti kako resno službo ali drugače:s tujim qrcem (beri davkoplačevalskim denarjem)je lahko opletati po koprivah.

Švedi bodo imigrante uvažali direktno od proizvajalca.

Tule bo eazy verjetno našel kako drugo"statistiko": France's prison population is estimated to be 70 per cent Muslim
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Saj "Sgh", kateremu si aplicital, je enakega mnenje kot midva in 99 % ostalih Slovencev.
Zaenkrat nas je pač samo nekaj, ki stalno opozarjamo na to, kar nam sledi.

Meni se sicer ne da več, ampak bom še vztrajal, ker je to ena najpomembnejših stvari za našo prihodnost.
467716-post_slo.gif

Vsaka čast tistima dvema, ki sta se v LJ postavila pred zagovornike teh migrantov s transparenti.
Fantje, počilo bo enkrat. Dalj bomo ovce, hujše bodo posledice. Jasno je pa, da je 99% ljudi istega mnenja, samo manjšina je bolj glasna. Sicer nimam nič proti drugim veram, samo vsiljeval mi ne bo pa nihče nič. !!!
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
to so podatki za prave begunce... v evropo pa pridejo vecinoma "begunci"

Res? In v cem tocno je razlika?

Begunec caka v prvi varni drzavi (50/50 moski/zenska)
"begunec" (aka ekonomski migranec) pa hoce u "Njemačku"

Kaka je pa tvoja razlaga da je to enako ?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.477
9.200
113
si pogledal komentarje...kako kruto bla bla bla, da je folk, ko se začne grupirat (neglede katera rasa,vera itd) navadna živina, ki razume samo na palico, pa nobenmu ni jasno.