Z06 vs. F430 Scuderia vs. Superleggera vs. GT2

Katerega bi kupili vi, če denar nebi bil vprašanje?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Boli te falus za čase... gre se za filing. Med temi definitivno GT2....

vozil si GT2?
shocked-1.gif


NFS: Porsche unleashed?
hysterical-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Boli te falus za čase... gre se za filing. Med temi definitivno GT2....
Končno eden normalen. Kakorkoli že, mislim, da je avto še danes zelo konkurenčen, sploh glede na svojih 1100 "kilc" in zelo lepi konjušnici ter z lahkoto popapa marsikatero najnovejšo igračko oz. (kvazi) sportscar.

No zdej pa ne bom več smetil
evil.gif
.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:

Citat:
Uporabnik wacko pravi:

Boli te falus za čase... gre se za filing. Med temi definitivno GT2....




vozil si GT2?
shocked-1.gif






NFS: Porsche unleashed?
hysterical-1.gif




Nisem napisal, da sem ga vozil... napisal sem da se gre za filing oziroma subjektivno mnenje, ne pa odločitev nekega x voznika, ki je sprobal avtomobile na neki x progi. Torej.. če bi kupoval (pa nebi, ker se da dnar bolj pametno ponucat) bi kupil GT2, pa če sta corveta al pa ferari 15 sekund hitrejša ne neki progi...



btw... se upaš pomert v Porsche unleashed online?
smirk-1.gif




Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:



Tako kot večina tukaj prisotnik "poznavalcev"...




Vklučno s tabo...
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
sem ze dawno nehal igrat, zdej se raj vozim s takimi igrackami, je bolsji "filing"
grin1.gif
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
Če že smem izbirati, bi verjetno vzel GT2, ker ponuja tudi delo z menjalnikom. Ja Z06 ima tudi ročen menjalnik, ampak je notri preveč plastičen.


PS. se mi zdi, da sm te vidu prejšn petk v garažni pred atlantisom ... (že mislu za rokav pocukat, pa si neki hud zgledu)
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:

Tako kot večina tukaj prisotnik "poznavalcev"...

Vklučno s tabo...

Najdi mi temo, kjer sem jaz pametoval o "out-of-reach" avtomobilih...

enako....

Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
tale je nek šlampast
wink-1.gif

mal dnarja mal muske :p

Zadnč sm gledal modelčke (bolj natančno narjenih) poršou v trgovini... fak... že skor Unota dobiš za ta dnar
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja, lepo izdelani imajo cene, mercedes collection stanejo ta mali kar 16 € (najmanjsi) uni vliki so pa prav lepi za samo dobrih 50 €..samo kje ces to pol imet
wink-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:

Tako kot večina tukaj prisotnik "poznavalcev"...

Vklučno s tabo...

Najdi mi temo, kjer sem jaz pametoval o "out-of-reach" avtomobilih...

enako....

Ampak s tisto večino nekako nisem ciljal direktno nate. Ti pa si mene takoj obtožil...

Mah...gremo nazaj na temo, da ne bo zopet nepotrebnega brisanja.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
@Sba: ja če je to bilo na dan Anteninega žura sm bil to jaz
wink-1.gif
Komot bi me lahko pocukal za rokav....nisem bil hud :D

Ravno sem prišel iz Frankfurta in lahko samo dodam, da sem videl vse zgoraj omenjene!

Itak je bila pri vseh štirih velika gužva, ker so tako posebne izvedenke.

Sem pa spremenil mnenje in če bi tak avto kupoval bi komot lahko izbral enega brez težkih odločitev. Sem pa tudi potrdil nekatere moje domneve.

Torej nekako tako:

F430 Scuderia.....je preveč dirkaštvu podrejen....torej se mi zdi uporaben samo na progi! In če bi rabil avto samo za na progo vsekakor ni upravičena tako visoka cena!

Gallardo Superleggera.....spet podobna zgodba kot pri Scuderii ampak v malo manjšem obsegu, torej je pogojno uporaben tudi izven dirkališča....vendar pa mi avto ne izgleda tako dobro! Recimo zelen LP640 me na rit vrže in bi ga takoj meu....tole pa je bolj NO GO!!!!

Corvette Z06......izgleda da je uporaben tako na dirkališču kot na običajni cesti (v primerjavi z zgornjima Italijanoma), pa tudi cena ni pretirana! Vendar pa nekaterim avto zgleda premalo supercar.....ampak ta avto ni supercar, je pa res da je kljub temu osramotil marsikateri tapravi supercar! V glavnem če bi bil edini kandidat tukaj bi zmagal tako pa....

911 GT2......izgleda zelo like.....wolf in sheeps clothing......torej nepoznavalcu avtov izgleda kot običajen 911, kar pa je seveda velika napaka.....ker avto ima zmogljivosti nad svojim izgledom. Poleg tega se vidi dobra izdelava (sem sedel v avtu....v ostale pomojem niti nebi uspel pridt ampak se tut trudil nisem), ter se vidi da je avto bomba na dirkališču zaradi tehnike, seveda pa je tukaj edini ki je lahko tudi najbolj civiliziran.......torej racimo GT3 in pa GT3 RS sploh se mi zdijo izven piste neuporabni, medtem ko tale GT2 je po filozofiji vseeno malce manj dirkaški in dosti manj od GT3 RS!!!!!

V glavnem bi bil moja izbira v primeru, da bi kupoval tak avto :D
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.655
1.579
113
pismo ej, ti samo pogledaš avto, pa že veš zakaj je dober in zakaj ne, kam spada in kam ne
confused-1.gif

clarkson in podobni so pravi newbiji proti tebi čuj
aplauz.gif


p.s. kolko amgjev si testiral??
hysterical-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Hey cepci tega foruma v obliki Steve, Diablo in kak SoulMan mi ga itak lahko samo potegnete!!!

Gor sem napisal kaj je blo in hočete ali nočete mi dol visi, kaj pa vi veste s kom sem se jst tm pogovarjal in kaj vem.

Boste pa pač to isto zadevo prebrali v revijah v naslednjih mesecih
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.