Z06 vs. F430 Scuderia vs. Superleggera vs. GT2

Katerega bi kupili vi, če denar nebi bil vprašanje?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Torej.... vsi imajo nekaj čez 500 konjev, vsi imajo pod 4s uradno do 100km/h!!! Vsi presežejo magično mejo 300km/h ter so namenjeni izključno tistim ki radi zahajajo tudi na dirkališča :D

Seveda so to trenutno najboljše kar v tem segmentu zmore posamezna znamka ampak kateri je vaš favorit???!!!!

Glasujte za najlepšega, najmočnejšega, najhitrejšega in naj...
evil.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
tti 3 drekci se ne morjo primerjat z Porsche 911 GT2...kake maš ti..daš tut osla zram konja pol pa sprašuješ kerga bi kupl.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
To je res -discovery - usa vs. Europe. Modena 360 ni mela šans proti corveti na dirkaliču. Jaz sem za Lambo Gallardo Superleggero.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Vse 4 si bom lahko ogledal v soboto v Frankfurtu, grem pa že jutri tko da se že veselim!

Drgač pa moj favorit je najboljši, to bo kmalu tudi dokazano z kakimi testi ;D
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
modena 360 je prazgodovina
wink-1.gif


scuderia je po zmogljivosti na dirkališču povsem primerljiva z cudeznim enzom, vsaj tako je rekel schumaher
wink-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Modena ima "samo" 400 konjev, F430 in Superamerica jih pa imata 500 oz. še nekaj čez in sta verjetno že pošten zalogaj
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Če bi imel tolk keša, bi bil moja izbira Ferrari F40
grin1.gif
. Pošiša vse 4 pa še pravi Ferrari je. Od teh štirih pa F430 seveda.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tip je na predstavitvi lepo rzalozil da scuderia doseže enak čas v fioranu kot enzo
evil.gif


tolk o tem
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Kot prvo F40 pušne tle proti vsem!!!! To je dejstvo
wink-1.gif


Ravno tako F430 nima več kot 500KM ampak jih ima 490, v različici Scuderia pa ima 510KM!! In tut Scuderia je na progi baje enaka Enzu, kar čisto verjamem ker ima toliko napredne tehnologije (tudi take ki je Enzo nima, predvsem to leti na menjalnik), poleg tega je lažja od Enza a Enzu ostane orenk več kot 100 konjičev prednosti!

Astona je gor ene par folk omenil....to je totalno drug avto in čisto zadnja naloga mu je dirkanje!!! Od Astonov pride kmalu N400 verzija V8 Vantaga ki naj bi bil kao bol track oriented....ampak vseeno pušnil bo že proti GT3 in pa F430 običnem!
Aston je avto za folerante in to je edino kar zna.....poleg tega da mu je odlika da se nonstop kvari, sej drgač nebi bil Aston če se nebi!

@malcomX: omenil si da zakaj sem da Corvetto proti 911 GT2??? Zato ker sta stara konkurenta in tukaj v najboljših verzijah sta kot nalašč za primerjavo in debato koliko je kateri boljši....sploh če nanese tema na Corvettino največjo prednost od vseh....CENO!!! Cena je več kot 2-krat nižja in zato je do nekaterih mer upravičeno uvrščena ker s tako malo keša konkurira po zmogljivostih zgoraj naštetim! Recimo jst stavim da Corvette poleg dobrega zvoka še v marsičem nese zgoraj omenjene.....predvsem italijanske predstavnike
wink-1.gif


No kaj menite?

Aja pa še to....zakaj nebi se pogovarjali o teh avtih pa magari sanjaril....kaj a se potem o tem ne smemo pogovarjat čeprav redko kdo sploh ima toliko denarja???? Jst mislm da je ravno to zanimivo da se pogovarjamo o najboljših stvareh!

Zarad mene pa lahko odprem tudi temo:
Trabant vs. Fičko vs. Bolhca vs. Austin 7 aka Mini???? Aja pa Yugo pa Hrošč bi lahk bla camera car pr Getaway posnetku ;D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.