Xperia XZ - izginule številke kontaktov

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Zadnjič sem slučajno ugotovil, da se mi kontakti ne sinhronizirajo v google account, ampak v 'Phone contact', kar sem izbral enkrat par let nazaj, potem pa pozabil na vse skupaj.

Ko sem raziskoval, imam kontakte razkropljene med štiri različne accounte (google account, dva službena accounta, 98% pa jih je v v 'Phone contact'). Sem želel vse prenesti v google account in si za vsak primer najprej exportal vse v .vcf fajl, sedaj pa sem ugotovil, da pri kar nekaj kontaktih manjka telefonska številka. Te telefonske številke so prej vsekakor bile in ene par jih je sigurno izginilo med tem mojim brkljanjem, ker jih sicer uporabljam praktično dnevno. No, te niti niso takšen problem, ker sem takoj opazil in jih dodal nazaj, mi je pa problem za vse tiste brez katerih sem sedaj ostal. Kontakti brez številke so sicer še vedno navedeni v 'Contacts', se mi pa ne izpišejo v dialerju ali povezanih aplikacijah (whatsapp, viber...).

Exportana .vcf datoteka je že brez telefonskih številk, tako da si z njo ne morem pomagati.

Sem poskusil zguglati to težavo, pa na prvo žogo ne najdem nič uporabnega. Ima kdo tukaj kakšne izkušnje s tem?

Hvala. :)