Xiaomi mi note 10 lite

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Imam Xiaomi mi note 10 lite, ker sem kupil nov telefon sem hotel 10 lite nekomu podariti, seveda sem hotel oddati čist telefon z tovarniškimi nastavitvami. Že samo brisanje albumov in drugih datotek ni šla brez težav, igoriral sem obvestila o MI računu in uporabil ponastavitev z vklopom volume up in tipko za vklop, telefon se je sicer resetiral ampak pri zagonu dobim sporočilo THIS DEVICE IS LOCKED, tu se zadeva ustavi.
Obrnil sem se na kitajca in po poslanih dokumentih obljubljali vse mogoče, na koncu se je ustavilo, da zaradi varstva osebnih podakov mi ne morejo pomagati, pošto hranim če bi koga zanimalo, da rešim problem in odklenem telefon.
Mi lahko kdo pomaga kako naj rešim zadevo?
 

Priponke

  • IMG_20221010_160606.jpg
    IMG_20221010_160606.jpg
    2,2 MB · Ogledi: 72

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
To je sedaj odgovoril Kitajc, mi lahko kako pomagate, sem že nekaj let v penziji pa mi ne gredo te stvari najbolje od rok
Spoštovani,
hvala, ker ste se obrnili na podporo za stranke Xiaomi. To je Ida.
Pri Xiaomi cenimo vaše zaupanje in se opravičujemo za nevšečnosti.
Ko prejmete potrditveno kodo, jo boste morali vnesti na spletno mesto, kjer ponastavite geslo: https://id.mi.com , nato ponastavite geslo in se znova prijavite v svoj račun Mi. Če ne boste uspeli odkleniti svojega računa Mi, bi radi izvedeli več o situaciji, na primer, da ste morda vezani na dve številki mobilnega telefona ali pa boste morali po e-pošti prejeti kodo za preverjanje, da vam bomo bolje pomagali. Radi bi izvedeli več o situaciji, na primer, da ste morda vezani na dve mobilni telefonski številki ali pa se od vas zahteva, da prejmete potrditveno kodo po e-pošti. Lep pozdrav
Globalna e-poštna storitev Xiaomi
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Če poznaš geslo za Mi Račun je najlažje, da normalno zaženeš telefon in se vpišeš (da se verjetno odstraniti napravo tudi preko spleta). Če pa ne poznaš gesla, potem pa čakaj kitajca.
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Se opravičujem ampak ne razumem kitajskih navodil za odklep, Imam Dva xiaomi, 12 lite v katerem je številka ki je bila prej v sedaj mi note 10 lite zaklenjenem telefonu.
Spoštovani
, pozdravljeni iz podpore za stranke Xiaomi! To je Reily.
Pri Xiaomi cenimo vaše zaupanje in se opravičujemo za nevšečnosti. Bodite prepričani, da vam bomo pri tem pomagali.
Hvala za prijazen odgovor. Prosim, pomirite se, potrudili se bomo, da vam pomagamo. Zdaj, ko ste telefonsko številko vnesli v nov telefon, pojdite na naslednjo pot, da dobite kodo za preverjanje:
1. Obiščite https://id.mi.com ;
2. Na strani kliknite 'Pozabljeno geslo';
3. Vnesite telefonsko številko, povezano z računom Mi, in kliknite »Naprej«, da vstopite v preverjanje pristnosti računa.
4. Izberite telefonsko številko kot način preverjanja in kliknite »Naprej«. Ko kliknete »Pošlji«, boste prejeli kodo za preverjanje.
Če med delovanjem nastane kakršna koli težava, delite z nami videoposnetek o delovanju, da vam bomo lahko ustrezno pomagali.
Lep pozdrav
Ali moram dati sim v zaklenjen telefon in izvesti predlagani postopek.
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Telefon mi je uspelo usposobiti, ne me vprašati kako, danes sem ga povezal z mobilnimi podatki in se je odklenil in zalaufal. Hvala tistim, ki ste se odzvali in bilo kako skušali pomagati.