Xiaomi Mi 9 SE

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Evo, nism glih zadovoljen, ko smo se ravno menili zadnjic. Sicer govorim o Mi9T, ampak, saj je vse podobno. Notifikacije zgoraj na zaslonu kaze (zraven ure), ampak krucefiks, se sedaj niso postimali notifikacij ob ugasnjenem zaslonu. Namrec, kaze samo od aplikacij, ki so bile ze gor original namescene, ce pa namestim kako dodatno, pa ne kaze. In to je svetovni problem. Vsi imajo s tem tezave, pa se vedno niso postimali. Recimo, Hangouts, ce dobim sporocilo, na ugasnjenem zaslonu ne bo nic kazalo, sele ko vklopim, je stevilkica na ikonci in se to samo enka, ceprav je vec sporocil. Na Samsungu je to u nulo postimano.
Zaradi tega sem tudi prodal sicer drugace fenomenalen Mi8....sem mislil, da so postimal v pol leta, fak...
Ne vem, kaj Xiaomi cara, da ne postimajo tega, pa vsi po forumih pisejo, da to NE dela, kakor sem bral vceraj
 
Nazadnje urejeno:

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
gorila glas ni isto Gorilla Glass. Sem leta nazaj kupil cokle na tržnici, ponaredek Camela, so napisali Kamel :) Itak so po enem letu razpadli ...
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
gorila glas ni isto Gorilla Glass. Sem leta nazaj kupil cokle na tržnici, ponaredek Camela, so napisali Kamel :) Itak so po enem letu razpadli ...
Ja ne vem no. Nekateri se radi pohvalijo saj ima vse isto kot Samsung, pa isti chip ... potem bi moral imeti tudi isti GG.
Piše, da ima Corning Gorilla Glass 5 medtem, ko ima A70 kot primer Corning Gorilla Glass 3, Samsung Note 10 pa samo Corning Gorilla Glass .
Ali to šteje večja številka slabša kakovost al kako?;)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Vecja stevilka, boljsi kao je. Kje pa si bral to. Ponavadi pisejo te specs studenti, ki polovico pojma nimajo. Pejd na uradno stran, morda bo kej bolje
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Vecja stevilka, boljsi kao je. Kje pa si bral to. Ponavadi pisejo te specs studenti, ki polovico pojma nimajo. Pejd na uradno stran, morda bo kej bolje
Ne pametuj spet nekaj. Govoril si o Mi 9T in le ta ima GG 5.
Mislim, da je GSM Arena dovolj kredibilna stran, kjer pišejo taki, ki imajo malo več pojma kot ti.
Ne vem kaj sedaj limaš neke linke od Note10:zavijazocmi:
Boljš pa napisan nič kot pa 5, ki ni 5:fredi:
Isto kot tvoji 855 čipi:bonk:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ti si omenil Note 10 in napisal, da ne ves, kateri je??
Kaj sedaj nekaj napadas? Si v redu?
 
Nazadnje urejeno:

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ti si omenil Note 10 in napisal, da ne ves, kateri je??
Kje sem napisal da ne vem kateri je?
"Ali to šteje večja številka slabša kakovost al kako?;)"
Če ne veš je bil to sarkazem ;)
Ja drgač pa pač tako piše. Samo pustmo sedaj Note, zraven je podan tudi model A70 ki je nekako srednjega razreda, po specifikacijah nižjega kot Mi9T. Fora je, da očitno na Xiaomijih marsikaj ni tako kot piše. In ravno obratno kot recimo primer Samsunga kjer napišejo raje manj kot dejansko je.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nobeden ne pise raje manj, kot je, ampak to pisejo neuki studentje, ki ne znajo preverit uradno stran in napisejo samo Corning Gorilla glass. Od Xiaomija je pisal recimo studentek, ki vsaj ve, da obstajajo razlicice, od Note 10 pa je pisal studentek, ki misli, da je se zmeraj ena verzija od Galaxy S1....tako to je, sprijazni se. Teh tabel ne izpolnjujejo dipl. Ing, ampak dajo za izpolnit najnizjemu kadru.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Pa morem te mal, ker se mi prav smiliš. Revež že tolkrat se je nategnil pa še kar vztraja na tem klumpu. Takih je mal. :valjamse:
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
jaz sem ga narocil za drago. 270 na aliexpressu, pa da vidimo kaj bo prislo.
 

Fopi

Pripravnik
24. mar 2009
47
8
8
Ravno inštaliral EU ROM.
Milina kar se tiče notifikacij. Dela vse kot mora. :)

Drugače kupil na Banggood, 15 dni do Slovenije.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
Ja ne vem no. Nekateri se radi pohvalijo saj ima vse isto kot Samsung, pa isti chip ... potem bi moral imeti tudi isti GG.
Piše, da ima Corning Gorilla Glass 5 medtem, ko ima A70 kot primer Corning Gorilla Glass 3, Samsung Note 10 pa samo Corning Gorilla Glass .
Ali to šteje večja številka slabša kakovost al kako?;)

glass scratches @ a level 6 with deeper grooves at lv. 7
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ravno inštaliral EU ROM.
Milina kar se tiče notifikacij. Dela vse kot mora. :)

Drugače kupil na Banggood, 15 dni do Slovenije.

Ne vem, ce....instaliraj Hangouts, pa nej ti en poslje sporocilo in imej ugasnjen zaslon. Cisto nic ne bo kazalo. Sicer se bo zaslon prizgal, vendar ko bo ugasnil, ne bo nikjer notifikacije. Probaj, prosim...
Sem probal na bivsem Mi8 in tudi ne dela. Tega sranja se vedno niso postimali. Nenormalno....