Xenon žarnice

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
padla so vprašanje če sumim koga če so mi kaj grozili če sem komu kaj dolžan.... ko sem mu na vse odogovil ne mi je zael razlagati o neki prenapoetosti in da imajo več takšnih primerpv drug policist je malo okoli hodil neki poslikal in smo zaključili peljal domov drug dan pa na zavarovalnico in tam sem potem rešil
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Kaj zdej ne rabiš policije za šipo ali žaromet? Kak ti lahko šipa poči sama od sebe, okej morda kakšen tip avtomobila, samo ne pa kar vsi po sebi :D torej vžgeš po šajbi z majhno macolo in greš na zavarovalnico ?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa pazi, ker boš macolo dobil nazaj v glavo.
Načeloma ja, z kombinacijo J (svetlobna telesa in ogledala) ter kombinacijo stekla (brez svetlobnih teles in ogledal) ne potrebuješ policije. Ne vem, ko ti kamen prileti v šipo a tudi greš po zapisnik na policijo da boš tvegal kazen za prekratko varnostno razdaljo?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.823
4.320
113
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
A ni vandalizem da ti nekdo poškoduje lak na avtu? Torej ti nariše ris?
Ja to je vandalizem, in spada pod splošni kasko v večini primerih in je brez izgube bonusa in frenšize, v večini primerih.

Citat:
Ampak to krije parkirišče!


NE, za škode ki jih krije kombinacija H - parikirišče, se šeejejo škode ki so jih na vozilu povzročila neznana premikajoča se
druga vozila in njihova identiteta ni znanan...

Parkirišče ne krije: če ti povzročiš škodo na parkirišču ali kje drugje, če obdrgneš kakšno škarfo, kandelaber tudi če je na parkirišču...
če ti kdo razbije šipo na parkirišču NI krito, tudi rise in istali dogodki niso kriti pa čeprav so se zgodili na parkirišču..