Xbox One

I

Izbrisan uporabnik 3287

glede na ceno teh dveh iger in na to, da sta cisto frisni: cena ok.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
je tole dober deal?

Prodam Xbox One, kupljen pri nas z garancijo računom, 2 leti.
Zraven so 3 igre GTA 5, Farcry 4 in Battlefield Hardline.
Dva kontrolerja, eden ima battery pack, ki se polni na konzoli.

325€?


http://www.bolha.com/racunalni...amp;kw=xbox+one

confused-1.gif
to je to. pac ocitno zadnja cena 325
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Danes sem kupil xbox in bi potreboval nasvet kako jo pravilno registrirati, da bo deloval gold members in kako je potem z plačevanjem. In kaj zgubim če se prijavim s slovenskim naslovom?
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Kakšne so to dons fife (fifa 16), da ne morš zbrat enostavno, da bi rad en world cup odigral
cry12bpy.gif
Lahko zbiraš med ligami po posamezni državi - kr neki.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Citat:
Uporabnik urosvrunc pravi:
Danes sem kupil xbox in bi potreboval nasvet kako jo pravilno registrirati, da bo deloval gold members in kako je potem z plačevanjem. In kaj zgubim če se prijavim s slovenskim naslovom?

To tudi mene zanima, kako se pravilno registrirat pa to? Ker v roku nekaj dni dobim tudi jaz XBOX One, pa me zanima kaj narediti da ne bo komplikacij kasneje. Na kaj je treba pazit.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Meni tudi tole ni jasno. Sem se prijavil mislim, da kot UK, kasneje, ko sem želel dodati svojo mc kartico pa sem imel težave, ker mi ni sprejelo poštne številke 1000.
frown-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.954
113
PS4 pa SLO account.

Drugače pa kako misliš da bi ti delalo na UK računu doma pa si z Slo. Ta sistem ne laufa že x let.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Se pravi iz Slovenije ne morš nič kupit online? Treba do Goblina ipd. po tiste kartice in kodo vpišeš? In še neki - v Mullerju so poceni igrice in so vse Nemške - kaj dejansko so pol vsi meniji in vse v špilu v Nemščini?
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Meni laufa ze nekaj let. Doma si pac kjer si doma. Vpises tuj account in tuj naslov. Saj ti iger ne bojo posiljali po posti, ampak direktno na konzolo. Se racun je elektronski.
Najdi kaksen naslov v tujini. Nekaj dela je res, da najdes se postno stevilko in ostalo, ampak ko prime, prime.


To je veliko bolje kot PS4 in slo account. Kaj pa dobis s PS4 SLO accountom takega?
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Muller ima vse igre v anglescini, ce se ne motim ze kar nekaj casa. Vprasaj prodajalko, ampak mislim, da ce kasneje ugotovis, da ni angleskega jezika, lahko igro vrnes.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Se eno vprašanje: Kako je s temi gift cardi, ki jih lahko kupiš npr. pri goblinu ipd. Kupiš igro in vpišeš kodo kartice? In če je igra recimo 20€ ti pa imaš gift card za 50€ - ostanek ti po tem ostane na microsoft accountu nekako?

hvala.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Kako se zdaj nabolj splača registrirat v xbox live? ustvariti čisto nov UK račun z fake naslovom? Kaj pa glede telefonske, jo moraš obvezno vpisat za preverjanje? Kaj pa nemški račun gre skoz? To maš potem verjeteo vse v nemščini ne?
Se da potem na ta fake račun vezat paypal s slovensko mastercard?
Kako je potem s kupovanjem kod na cdkeys.com? na kaj moraš pazit, glede regije?
 
Nazadnje urejeno:

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
ok, ustvaril sem si UK račun. Zdaj pa pri vnosu plačila zahteva Uk naslov, ok to ni probelma, pa telefonsko številko. Tu pa je problem, ali si naj kar eno izmislim? Nevem, če pa neke kode za preverjanje pošiljajo na telefon. In zanima me, keri način plačila naj izberem paypal ali mastercard, da mi bo šlo skoz?
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Kako pa si plačal? Meni mastercarda ni uspelo nastaviti, tako da igre vedno kupim preko cdkeys ali pa na cdkeys kupim dobroimetje in ga naložim na microsoft account.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Po postopkih opisanih že v prejšnjih dveh postih sem izbral kot plačilno sredstvo mastercard, vnesel svojo kartico in to je to. V xbox sem šel najbolj desno v "store" in tam izbral igro ter kliknil "buy". Igro je začelo vlečt dol in za pol ure sem že igral. Na mail sem dobil potrdilo o nakupu.

Lp
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zakaj pa naj ne bi pustilo, zaradi regije? Kaj pa če si narediš račun v windows store? A prime potem to v xbox-u? Kar jaz recimo vidim storu kup zadev za xbox one in tudi pri Forzi Horizon piše da je na voljo v pc in xbox.