XBOX Exiso problem

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Zdravo!

Imam problem pri prenosu iger na trdi disk
frown-1.gif

Težava se je pojavila ko sem na novo inštaliral windowse 7.(so bili tudi prej gor)
Igre sem do sedaj prenašal vedno brez problema preko Exiso,in je zadeva delovala.
Sedaj pa nikakor več ne gre,nastavim kot vedno do sedaj,in se takoj obarva "LOCAL" rdeče,spodaj ko bi moralo laufati(pač tista imena ko se extracta) se pojavi cela vrsta ************************** Zvezdic, in failed extraction 1.
Vse je nastavljeno isto,trdi disk je enak,skaratka noče več delati,v čem je problem?
Antivirus sem izklopil.
Prosim za pomoč!

Hvala,Lp
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Zbrisi exiso. Izklopi antivirusni program in nato ponovno instaliraj exiso. Igre nalagaj na xbox z izklopljenim antivirusnim programom. (Po potrebi poglej v antivirusni program, da ti ni dal exiso pod neprepoznane/blokirane zadeve. Izbisi/premakni v "trusted" programe. Lp
 

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Zbrisi exiso. Izklopi antivirusni program in nato ponovno instaliraj exiso. Igre nalagaj na xbox z izklopljenim antivirusnim programom. (Po potrebi poglej v antivirusni program, da ti ni dal exiso pod neprepoznane/blokirane zadeve. Izbisi/premakni v "trusted" programe. Lp

Izbrisal antivirusnega,sedaj vsaj nekaj napiše exiso in ni samo zvezdic.

Izpiše:
extract-xiso v2.7.0 (09.30.11) for win32 - written by in <in@fishtank.com>
modified by Aiyyo & somski

extracting The walking dead.iso:

unable to create directory $SystemUpdate: File exists
failed to extract xbox iso image The walking dead.iso


******************************************************************** Ne vem kaj j*** naenkrat za brezveze:S
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Jaz imam exiso-gui v1.0.0.6 Verzija 2.9 (by: Schmurtz). Dela bp. Mi je pa antishit enkrat vrgel zadevo v caranteno/blockal. Pa ni slo dokler nisem pobrisal zapisa, dal med trusted in vrgel dol/nato pa se enkrat gor.
 

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Jaz imam exiso-gui v1.0.0.6 Verzija 2.9 (by: Schmurtz). Dela bp. Mi je pa antishit enkrat vrgel zadevo v caranteno/blockal. Pa ni slo dokler nisem pobrisal zapisa, dal med trusted in vrgel dol/nato pa se enkrat gor.

Sem probal par teh programov,pa nič. Niti na drugem računalniku ne deluje:S
Mislim da je v samem računalniku nekaj vklopljeno kar dela probleme.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik lojz pravi:
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Zbrisi exiso. Izklopi antivirusni program in nato ponovno instaliraj exiso. Igre nalagaj na xbox z izklopljenim antivirusnim programom. (Po potrebi poglej v antivirusni program, da ti ni dal exiso pod neprepoznane/blokirane zadeve. Izbisi/premakni v "trusted" programe. Lp

Izbrisal antivirusnega,sedaj vsaj nekaj napiše exiso in ni samo zvezdic.

Izpiše:
extract-xiso v2.7.0 (09.30.11) for win32 - written by in <in@fishtank.com>
modified by Aiyyo & somski

extracting The walking dead.iso:

unable to create directory $SystemUpdate: File exists
failed to extract xbox iso image The walking dead.iso


******************************************************************** Ne vem kaj j*** naenkrat za brezveze:S

1) nepravilno formatiran disk
2) nepravilno pripravljen disk
3) nepravilne nastavitve v programu Exiso
4) karkoli od tega

Beri več o tem !
 

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Citat:
Uporabnik lojz pravi:
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Zbrisi exiso. Izklopi antivirusni program in nato ponovno instaliraj exiso. Igre nalagaj na xbox z izklopljenim antivirusnim programom. (Po potrebi poglej v antivirusni program, da ti ni dal exiso pod neprepoznane/blokirane zadeve. Izbisi/premakni v "trusted" programe. Lp

Izbrisal antivirusnega,sedaj vsaj nekaj napiše exiso in ni samo zvezdic.

Izpiše:
extract-xiso v2.7.0 (09.30.11) for win32 - written by in <in@fishtank.com>
modified by Aiyyo & somski

extracting The walking dead.iso:

unable to create directory $SystemUpdate: File exists
failed to extract xbox iso image The walking dead.iso


******************************************************************** Ne vem kaj j*** naenkrat za brezveze:S

1) nepravilno formatiran disk
2) nepravilno pripravljen disk
3) nepravilne nastavitve v programu Exiso
4) karkoli od tega

Beri več o tem !

Nič od teg,sem delal po teh navodilih.
Na disku je že preko 30.iger,hotel sem samo dodati 3.igre.
In ne gre. 30x je šlo sedaj ne gre.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Aha, torej, 30 iger že imaš na disku ? Glede na to, da nisi napisal, kakšen disk uporabljaš, predvidevam, da imaš vgrajenega v X konzolo, torej je 250gb. Bi mogoče bilo možno, da ni več prostora za nalaganje iger ?
 

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Aha, torej, 30 iger že imaš na disku ? Glede na to, da nisi napisal, kakšen disk uporabljaš, predvidevam, da imaš vgrajenega v X konzolo, torej je 250gb. Bi mogoče bilo možno, da ni več prostora za nalaganje iger ?

Uporabljam zunanji disk 500GB,je še na pol prazen. Nimam pojma kaj bi bilo,sem iskal po netu,pa nič.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Nobene igre ne gre dati gor? Ali eno in isto? Tudi na drugem kompu izpise enako? Kaj je na drugem kompu? Win 7?
 

lojz

Zelenc'
5. maj 2013
7
0
1
Poskusil sem 5.iger pa ne gre!
Na drugem kompu je enako,vendar je gor XP.
Poskusil sem tudi drugi disk,pa je enako:S
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Ima kdo exiso in mu dela na win 8? Če ima: prosim za link. Hvala. Lp