X5 3.0sd vs ML420CDI vs Q7 4,2 TDI vs Touareg R50

KAterega od zmogljivih dizelskih SUV svetujete?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.659
256
113
ja glede varnosti se strinjam! res so vsi verjetno top of the TOP!

sej lahko čoln odpne in gre brez njega na offroad, a ne?

H3, ma dej, so pa res vsi zgoraj boljši in lepši kot tole... USA shit...
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Ja sprobal bo lahko edino Range Roverja Sport ker ga bo dobil z TDV8 mašino! Ostalo pa bo bolj slabo!

Sicer je pa čoln zelo težak in bo sigurno težji od avta!

Zdej fora je da vem da je malo nagnjen k Range Roverju in da bodo ostali Nemci na mojo žalost malo kratko potegnili, ker napak ne pozabi, pa tut na AvtoAktivu so mu rekl da 3.0sd še nemore naročt, ker naj bi jim baje BMW do konca leta odvzel licenco, kar seveda mojega strica jezi in tako že dela minus točke! Mislim da glede vleke čoln je Touareg V10 TDI dober, k tale R50 sploh nevem če ima kljuko za vleko??? Pa še itak nimajo testnga V10 TDI!

Mercedes sm mu svetoval, ker je dober tekmec, sploh pa z 420CDI motorjem! Audi Q7 je tudi zelo dober ja, predvsem ker je stric še iz Volvota navajen da ima 7 zicev in to mu je dostkrat prou pršlo! Nevem zakaj noče vzet GL-a, ki je drugače za moje mnenje najboljši nakup, a kaj čem!

X5 pa nevem kako bi se obnesel pri vleki izredno težke prikolice, drgač pa sem prepričan da se dobr pelje!

@msenjur: Ja LandCruiser 100 bi biu tut dober, al pa Patrol ali Pajero, sam je fora da japonskih nemara ker so mu preveč terenski in ko sliši za cca. 160 konjev prav da to ni dobr, ker zdej ma D5 185 konjev in mu je podhranjen na AC in pri vleki prikolice! Veš stric le redkokdaj zavije iz asfalta, pa tut pomojem ne zna vozt po terenu, k že k vleče prikolico vn iz vode ma skoz probleme!!!!

Na letnem rednem servisu so bili stroški ogormni, sicer ima še garancijo in tako da ni nič plačal ampak vem da je tist D5 zelo trpel!

No še v tem mesecu bo naročil nov avto takrat pa vam poročam!

Potihem navijam za močan avto, zato da se bom z veseljem zravn vozu! Sm ga prepriču v te močnejše motorje, ker sm mu reku da kadar so velike obremenitve (vleka prikolice, obtežitev, klanci...) da avto lažje pelje in se manj muči ter tudi malo manj porabi :D :D :D

Drgač pa ma doma tudi XK Jaguarja.......k je men sicer lep, ne seže pa konkurenci do gležnjev po voznosti in ostalem, razen izgledu!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kaj?! Poglej ga manekena

orig.232.jpg


Za moje pojme ni mimosun...

Pa še redkost...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.659
256
113
le zakaj je redkost??? verjetno zato, ker je tok lep?

to je nepremičnina! kupiš, pa zelo težko, in zelo pod ceno prodaš...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.659
256
113
jah ne vem kako lahko pričakuje da bo avto vlekel težji tovor od samega sebe z vso močjo in se obenem še normalno vozil? dej njemu zapni 90kg žakl pa naj ga vleče... ne bo šel isto kot brez žaklja!


no, sej verjamem da boste pametno izbral....
wink-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Čehi vlačijo 5m prikolice z starimi fabijami, bo striček tut cuknil toto tono pa pol z 225 konjiči...

Sicer pa ko študiram da je naš šlo 8 z vso prtljago in jetskijem z ducatotom 1.9tdi, pa smo ravnotak leteli 150
po avtocesti...
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
terenci so res zelo varni, niso pa najbolj varni, ker tu jih velike limuzine prekasajo ker so veliko bolj stabilne pri trkih.Njihova slaba tocka je visoko tezisce.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
@davidof

Gleda na to, da tvoj stric vozi čoln ter je tebe kot poznavalca vprašal za mnenje je moj nasvet, da predvsem gledata na max. nosilnost s prikolico,















Koliko je meni znano imajo vsi moznost vleke najvecje mozne prikolice(3500kg)
 
Nazadnje urejeno: