wireless ali žica ( miška+ tipkovnica)

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kot že naslov pove, me zanima kaj je bolš kupit. uporabljam ju pa za obične zadeve in ne igranje igric, torej ne rabim gamerskih mišk...
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Kabl je zakon
grin1.gif


Če ni potrebe po brezžičnih stvareh, potem ne vem zakaj bi jih kupoval. Za ta denar si lahko kupiš toliko boljše žične stvari, pa še z raznimi baterijami in podobnimi stvarmi se ti ni treba ukvarjati.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Osebno nikoli nism vidu pravega razloga zakaj bi imel to dvoje brezzicno.

Sm imel v sluzbi nekaj casa misko brezzicno pa sm jo pomoje enkrat pomotoma s papirjem pospravil v kos za smeti (al mi jo je pa en splunil), tko da pol sm su nazaj na kabel in tam tudi ostal.

Kabel je zakon
cheer.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Kabl je zakon
grin1.gif


Če ni potrebe po brezžičnih stvareh, potem ne vem zakaj bi jih kupoval. Za ta denar si lahko kupiš toliko boljše žične stvari, pa še z raznimi baterijami in podobnimi stvarmi se ti ni treba ukvarjati.
jest pa ravno obratno
tongue-1.gif


tam kjer ni potrebno kabla.....ga naj nebo :p

recimo za kakšnega grafika brezžičen ne pride v poštev...


glede baterij je pa tut veliko odvisno kaj kupiš....

men logitechova roba dela zelooo dolgo...tipkovnica več kot eno leto...miška pa v povprečju 8 mesecev.
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Če te ne moti to, da je treba vsake toliko časa zamenjati baterije, je brezžično najboljš, kar lahko vzameš. Jaz poleg tega prisegam še na BT, da nimam neprotrebnih oddajnikov vtaknjenih v računalnik.

Pa taki tipkovnici kabli res ne bi pasali
grin1.gif


apple-wireless-keyboard.jpg
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Jst osebno prisegam na kabl
grin1.gif
Če se le da, da je tudi internet na kablu.

Ima pa mati diNovo od Logitecha pa se nič ne pritožuje. Baterije niso problem... na tipkovnici zdaj drži že cca 8 mesecev, miška ma pa itak polnic zravn, tako da na baterijo sploh nis pozorn. Pa še zakon je, ker je vseskup na bluetooth in lahko simpl povežeš na laptopa oziroma sprejemnik ponucaš še za druge naprave.

Razlike v ceni med žičnim pa brezžičnim pa tud niso tko velike... 10€ recimo med isto robo žično ali brezžično. Tko da najbol da se sam odločiš, kolk ti tisti kabli najedajo....
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Tale "jabolčna" tipkovnica je pa tolk svinjsko draga, da bi mogla delat brez baterij (magari na zrak).
hysterical-1.gif


OK, glede kablov... men se zdi da tale tipkovnica full fensy izpade na ksni veliki stekleni direktorski mizi. Doma, k mamo pa vsi bolj kot ne majhne mize in po vecini mamo se posebne predale za tipkovnice, je pa popolnoma vseeno al je kabel, ker se ga itak ne vidi.

Pa se dopolnilo k prejsnjemu "Kabel je zakon"... ja je zakon, ampak tud kabel mora biti lepo "skabliran". Ne najdem prave besede, uglavnem, kabli morajo bit lepo skupaj speti in ne smejo kar lezati po mizi ali viseti za mizo.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Če ni potrebe, bi vzel s kablom. Tipkovnico vsekakor, miško pa po želji; sam imam sicer brezžično logitech mx610, ampak mi jo včasih router moti, tak da popeezdevam zravn.
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
glih to me moti pri kablih, da jih imam že sedaj polno, pa sem tako nameraval malo "prišparat" na kablih. pa še če je wireless, se lahko npr ali vsedem ali vležem na postlo pa tko pišm
grin1.gif
menjava baterij pa ni pomembna. itak mam polno baterij ki se filajo, tako da je to še najmanjši problem
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
potem pa kupi wireless.
jaz mam tud raj brezžično, ker se ti kabli že tko po sami nabirajo. in prav grdo zgleda. jaz dokler nisem mela wirelessa se mi je zdelo to brezveze. zdej pa vidm da je zakon. je pa res, da moraš mal pazt da miške ne vržeš v smeti al pa jo kam založiš. odvisno kakšen človek si.

kupi brezžično. boš zadovoljen. sigurno.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Jaz prisegam na wireless, se pravi brez znorc, teh je ze tko prevec.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Z logitechovimi wireless izdelki doslej nisem imel slabih izkušenj. Miške že dolgo časa uporabljam wireless, do tipkovnic sem bil nekaj časa skeptičen. Je pa zame velik plus, če ima device vgrajen aku, da ni potrebe po menjavi baterij.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ma jst sm meu BT miško in tipkovnco, pa mi je na postaji nakonc usb razpadu, tko da zdej neki druzga uporablam, se mi zdi pa še najbolj ql met tipkovnco na kabl k je ponavad skos na mizi na istem mestu, miško k pa skos premikaš pa brezžično. Je pa čist odvisno od potrebe, prej k sm mel comp še zravn dnevne in ni blo dvd playerja mi je BT tipkovnca pršla zlo prou, k sm meu 10m kabla za video pa zvok, pa tikovnco sm lepo u dnevno uzeu in je use špilal, pa tud recmo tko za s kauča al pa postle je super vrjanta če maš bliz komp.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
odvisno zakaj rabiš. jaz sem kupil brezžično zato da mi ni treba hodit do compa ko gledam kak film. pa tud iz postle se da surfat po netu.
smile-1.gif
mam pa komplet mx3200 od logitecha pa nemorem kaj slabega rečt o njem. no, mogoče to da sta mi bateriji v miški crknili "že" po 4ih mescih (v uporabi vsaj 8ur na dan).
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Odvisno od potrebe.. Jaz sem mel par let brezžične miši (logitech MX700 doma in MX1000), pa mi je šlo na živce, ker se je baterija vedno spraznila v nepravem trenutku. Sedaj pa uporabljam žično RX1000 in ne bi mogel biti bolj zadovoljen.

Za remote control pa uporabljam GSM preko bluetooth
smile-1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
trenutno vse na kablu, ker ko sem imel brezžičnomi je vedno crknl ko sem jo najbolj rabu, seveda pa je vse odvisno kaj pa kako jo uporabljaš, oz če te motjo kabli itd.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
tkolele, po končani misiji v comshopu, kamor sem vrnil prejšnji komplet sranja, sem kupil v bigbangu logitech komplet za isti keš. kupil sem pa cordless desktop S510 in vse dela 1A. aja in kaj ma hudo ta logitech, ko pritisnem ali numlock ali capslock, mi to na zaslonu tudi pokaže. z velikimi črkami napiše capslock on/off ...
zmaga.gif


hvala vsem za pomoč in nasvete.
zmaga.gif