Windows Mobile 6.5 na Xperio

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Je že komu uspelo flešnit ? Našel sem rom, naredil backup originalnega, telefona pa ne morem poflashati za nič na svetu.

Poskusil s CustomRRU, Hard_SPL, preko flash kartice, z ročnim poganjanjem bootloaderja ali s pomočjo programa. Pridem do faze "loading 0%" in tu se vse skupaj ustavi. Če preko programa le-ta javi napako, poskus flashanja preko kartice pa je bil tudi po 30 minutah še vedno na fazi loading. Vsaj telefon še deluje...

Kakšen predlog kaj še naj poskusim ?
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Šel sem po navodilih iz XDA developers , ampak rezultat je bil isti. Nekje sem očitno nekaj zaj...
 
Nazadnje urejeno:

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
669
31
28
Kje je problem uporabljal sem že beta rome z 6.5 sedaj se pa na xda najdejo že full verzije, sledi navodilom na xda in ne bo problemov.

Glede na to da ne dela ti Hard SPL ni prijel, sledi navodilom za hard SPL, in nebo problemov (nasvet meni tudi ni delal hard SPL, in sem potem tam na telefonu kjer maš USB-to-PC nastavil na activsync in odkljukal Enable faster synchronization. pol je blo vse BP.

image daš na sd v root (fat32) preimenuješ v kovsimg al nekaj takega.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Glupa fora... izklopiti je bilo potrebno antivirus in firewall, preklopiti na flight mode in vklopiti na drug USB. Vsi namigi pobrani iz XDA developers.
cheer.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.409
5.436
113
Ne vem, če so to že zrihtali (že kak mesec ne spremljam več xperie na xda-developers), ampak vsaj v sredini januarja je bil problem z vsemi wm.6.5 verzijami, da so friznile, ko se je ekran ugasnil. Malo poglej, kako je glede tega sedaj. wm6.5 je lušten, ampak neuporaben, če ga še zmerja takole serje.
 

Podobne teme