Windows 7 - popravilo gonilnikov za miško in tipkovnico

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Na Windows 7 se je pojavila čudna težava. Sistem se je poskušal sam parkat samodejno posodobiti, vendar neuspešno, nato pa je nastal problem, da tipkovnica ni več delala. Uspelo se mi je prebiti v sistem, kjer sem videl, da upravitelj naprav kaže napako na gonilniku tipkovnice. Naredil sem obnovitev sistema na točko iz preteklosti, sedaj pa je še hujši problem, da ne dela niti miška niti tipkovnica. Se da kaj urediti v tem primeru? Hec je namreč, da ne dela tudi če grem v Safe mode, to pa pomeni da nikakor ne moreš niti klikniti na prijavo v uporabniški račun. Odziva se samo gumb ON/OFF.

P.S. Pozabil omeniti, govora je o prenosniku, ne pomaga niti priklop zunanje tipkovnice ali miške preko usb, ker me pozove, da vnesem geslo za admin račun, da bi se lahko aktivirala zunanja tipkovnica, gesla pa seveda ne gre vnesti.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Update: miška mi spet dela, sedaj samo ne vem, kako naj še tipkovnico usposobim, da se bom vsaj lahko prijavil z admin računom?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Gre za neko serijsko napako z novim update-om. Pri googlanju sem namreč naletel na množično pojavljanje napake v teh dneh, za katerega so pojasnjevali, da gre za napako pri update-u. Zadevo sem rešil z miško in ekransko tipkovnico, tako da sem odstranil posodobitve zadnjih dni in izklopil avtomatske posodobitve.