Windows 10

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Zadnja nadgradnja je živa katastrofa sploh internet explorer, deluje počasno in nestabilno. Zakaj ne morejo bolj stestirati?

Ali je še kdo opazil isto?
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Zadnja nadgradnja je živa katastrofa sploh internet explorer, deluje počasno in nestabilno. Zakaj ne morejo bolj stestirati?

Ali je še kdo opazil isto?
verjetno MS hoče ukiniti IE - če je že Edge noter. Tako kot znajo, dajo kak update ven, pa začne vedno bolj počasi delat in s tem prisilijo uporabnike na nove stvari.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Oktobrski update je začasno umaknjen, ker so nekateri po updatu izgubili podatke. Počakajte na avtomatski update in ne nameščajte ročno.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Kolegu je po update-u izbrisalo (dalo pod nevidno) DVD enoto in atapi gonilnike. Je pa rešil s ponovno instalacijo vseh gonilnikov za matično ploščo. Na enem od forumov sem celo bral, da naj bi nekateri za vsakim update-om naložili gonilnike matične na novo, saj jih naj bi MS pogosto med update-om zamenjal za svoje gonilnike.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nekaterim je izginil cel Documents folder. Sicer ga ni izbrisalo, temveč premaknilo v Windows.old. Seveda je bila pri večini panika. :)
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
meni je naredilo kmalu po izidu nadgradnjo brez težav. sem bil prav presenečen (ker imam pro verzijo in nastavljeno na zakasnjene posodobitve). vseeno...tale polomijada od desetke....malo se mi kolca po sedmici :)
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Fantje, imam vprašanje. Iskanje po spletu najde vse živo, pa nisem prepričan, kaj sploh deluje.
Mulc je nabavil prenosnik brez OS (oziroma Free OS je gor). Je sedaj kakšna možnost (za študente), da pride do legalne Windows 10?
Načeloma naj bi bila na voljo nadgradnja iz starejših različic, ampak se spomnim, da je bilo pogosto omenjeno, da M$ ni preveč zategnil uzd ...
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
Fantje, imam vprašanje. Iskanje po spletu najde vse živo, pa nisem prepričan, kaj sploh deluje.
Mulc je nabavil prenosnik brez OS (oziroma Free OS je gor). Je sedaj kakšna možnost (za študente), da pride do legalne Windows 10?
Načeloma naj bi bila na voljo nadgradnja iz starejših različic, ampak se spomnim, da je bilo pogosto omenjeno, da M$ ni preveč zategnil uzd ...

hja, naj bi bila verzija za študente (naj povpraša na šoli).
sicer pa, če obstaja ključ od sedmice ga naj bi desetka prepoznala... naj bi. poskusi...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na ebayu so ključi za win10 naprodaj za okoli 5 evrov. Windowse pa potegneš naravnost z Microsoftove strani, tako da ni nobene nevarnosti, da je kaj podtaknjeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava