Windows 10 meni "start"

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Pozdravljeni. Upam, da dovolj razumljivo napišem:

Windows 10, "nenadoma" je izginil meni "start". Torej, levo spodaj, ko si kliknil ikonco "start", kjer si potem ugasnil računalnik ali poiskal kakšno aplikacijo... No, ikonca "start" je še, vendar ko kliknem nanjo (levi klik) se nič ne odpre. Z desnim klikom pa se odpre "pod meni". Torej, če hočem npr. ugasniti računalnik, moram tja klikniti z desnim klikom in potovati naprej po pod meniju... Prej je z levim klikom odprlo zadnje aplikacije ali pa si izbral izklop...

Nisem siguren, je to posledica kakšnega updejta ali pa mi je otrok kakšno nastavitev premaknil...? Rešitve pa ne najdem...

HVALA za pomoč!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni ga foter vsake kvatre na "tablični način" naštima - desno spodaj pa proč kljukico pri tabličnem načinu - če bo pomagalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Po resetu je isto. Ravno tako ni vključen tablični način. Morda še kakšna ideja?

Moteče je, če meni kaj laufa, se moram namreč izpisati, da se lahko potem otroci z drugim računom prijavijo...

Se mi pa zdi, da je res windows pred tem ravno nekaj posodabljal...
 

Sniper

Fizikalc
24. jul 2007
169
34
28
To se je meni zgodilo pol leta nazaj. Ni delal start, search, cortana, osnovne win aplikacije... En update mi je to pokvaril. Sem poizkusil vse google nasvete, na koncu je pomagala samo ponastavitev windowsov.
 

Podobne teme