White guilt

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Kje pa so vsi ti silni milijoni, ki jih je nakradel? Bajte nima nič posebnega, avta tudi ne. A s tem nakradenim denarjem spretno mota lovke, podkupuje vse, kar se da in na tak način vodi državo v skladu z njegovo bolano potrebo po vladanju? :sprasujemse:
Saj pa valda veste kaj je njegova šibka točka?
Vse je zagonil za privat unikatno zbirateljsko orožje! Kako ste lahko to spregledali :zavijazocmi:
 
  • Haha
Reactions: kajpace

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
To misliš na tisto orožje, ki ga potem preprodaja okoli po Balkanu ali sem kaj zamudil? Ker govora je o IJJ in ne o ZJ.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kje pa so vsi ti silni milijoni, ki jih je nakradel? Bajte nima nič posebnega, avta tudi ne. A s tem nakradenim denarjem spretno mota lovke, podkupuje vse, kar se da in na tak način vodi državo v skladu z njegovo bolano potrebo po vladanju? :sprasujemse:
Ali ni čudno, da so vse politične stranke globoko zapufane, SDS se pa valja v denarju? Krediti, ki jih navidezno jemljejo, so navadno pranje denarja.
 
  • Haha
Reactions: Runo in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Glede na to kako se sovraži SDS in Janšo in v kolikor bi bil tvoja teorija o financiranju z nakradenim denarjem dejansko bila resnična, bi bilo to hitro izpostavljeno in povsod objavljeno.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kolikor vem, že obstaja parlamentarna preiskava o financiranju SDS. Od njih sicer ne pričakujem veliko, čakam na take dokaze, da se ne bo moglo govoriti o neznanem kraju in neznanem času. :evil:
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ali ni čudno, da so vse politične stranke globoko zapufane, SDS se pa valja v denarju? Krediti, ki jih navidezno jemljejo, so navadno pranje denarja.

Je že tako, da levosučni ne morejo najti sponzorja zunaj Slovenije. Severna Koreja, Kuba in Venezuela so pač preveč revne da bi se lahko šle financiranja levosučnih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Kolikor vem, že obstaja parlamentarna preiskava o financiranju SDS. Od njih sicer ne pričakujem veliko, čakam na take dokaze, da se ne bo moglo govoriti o neznanem kraju in neznanem času. :evil:

Obstoj preiskave/ovadbe oz. obtožbe še ne pomeni, da je očitano dejanje resnično.
Saj veš kako to gre, pri ovadbah Jankovića se tega striktno držiš tako, da ti je ta koncept definitivno jasen samo dvojna merila te malo j3bejo :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Je že tako, da levosučni ne morejo najti sponzorja zunaj Slovenije. Severna Koreja, Kuba in Venezuela so pač preveč revne da bi se lahko šle financiranja levosučnih...

Osebno menim, da temu žal ni tako, da za leve ni financiranja iz tujine. Tanja Fajon & George Soros ter vse njegove fundacije itd...

Je pa to zdaj čist offtopic tako da predlagam, da se vrnemo nazaj na pljuvanje po grdemu grdemu belemu človeku in njegovi večni krivdi za vse tegobe in težave barvno bolj obogatenih ter podjarmljenih ljudi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Res je ja, vem. Konce koncev je Soros investitor madžarskega porekla, ki pa ima konkrento leva nagnjenja. Kar pa še ne pomeni, da ne bo dal tudi kaj na desno v kolikor ima od tega profit.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
haha, sm sel prov preverut ce sem kliknil tapravo temo - white guilt, posti pa o nasih politikih... haha... vse je slo za psom!
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
haha, sm sel prov preverut ce sem kliknil tapravo temo - white guilt, posti pa o nasih politikih... haha... vse je slo za psom!

Mnja... začelo se je s šalo, da bi bilo Janši marsikaj oproščeno v kolikor bi bil bolj obarvan potem pa eni očitno ne zmorejo drugače, kot da se začne resno pisati o tej isti osebi kar potem seveda aktivira še več piscev in neskončna spirala se prične vrteti...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Da lažje prešaltamo nazaj na pravo temo naj prilepim tole... :cheer:

aYyxDV0_460swp.webp
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Mladi podjetnik v akciji :valjamse::aplauz:

aVwvmjP_700bwp.webp


 
  • Haha
Reactions: sixpower