WayteQ xTAB-7X (Android)

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Deluje kot raketa
smile-1.gif

Se zafrkavam že cel teden z Navigonom pa mi ga nikakor ne uspe spravit v zagon, da bi delal kot mora.

Baterija mi ob vsem igranju zdrži tam dobrih 6ur, za telefoniranje ga je edino malce nerodno držat v rokah
smile-1.gif


Ebay, skype, FB, Viber...... delujejo odlično, tudi za igre je dober, ker posebej pri avtomobilskih igrah je dober občutek, ko premikaš levo desno kot volan in se presenetljivo hitro odziva v primerjavi s telefonom.

Sygica sem probal vendar mi niti malo ni všeč in sem ga po hitrem postopku odstranil.

Upam, da mi uspe najt rešitev za Navigon za dual sim, ker se mi že blede od vsega tega čaranja.
 

ultimate

Zelenc'
1. feb 2012
3
0
1
Zelo me zanima kako se obnaša zaslon zunaj, je berljivost dovolj dobra? Uporabil bi ga namreč kot instrument na letalni napravi, nanjga pa še obesil pressure sensor in vario preko buetooth povezave...
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Za tako uporabo rabiš nekaj kar ima amoled zaslon - zadovoljivo berljivo ob direktnem soncu, kako je pa pri tej tablici z ips zaslonom ti bosta pa strokovnjaka povedala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sem obljubil ta odgovor že nekomu, pa iskreno povedano še te tablice nisem peljal na svež zrak
smile-1.gif
Evo, popoldan preverim in napišem..Se pa bojim, da bo glede tega kar problem, saj imam tudi WayteQ xTAB-100qcr ki izhaja iz iste družine in je na soncu praktično neberljiv..
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Je kaj novega glede zaslona. Kako se vidi pri navigiranju v avtu?
Ali že obstaja SLO rom -android ?
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Jaz ga uporabljam v tovornjaku in moram reči, da se zelo lepo vidi na ekran, zadeva tudi tekoče deluje. Edino kar je, še vedno nisem dobil nosilca, baje naslednji teden pride. Update na slo rom pa tudi še čakam
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
A je že komu uspelo zalaufat Navigon na tej napravi, glede na to da je dual SIM?
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
Katero verzijo igota uporabljate na WayteQ xTAB-7X.Kako je z rotacijo?Meni v pokončni legi dela lepo če jo obrnem mi raztegne sliko
kot da bi bila v pokončni legi.Potem sem spremenil sys txt in se lepo obrne v pokončno in ležeč položaj problem pa nastane ker se v začetnem meniju poreže gumb za izhod iz programa ter vse oostale ikone ki so v tisti vrsti tudi pisava v menijih se poveča.To mi dela na vseh verzijah israel in besarsoft.Je za to sploh kakšna rešitev?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če boš pa še katere druge verzije preizkušal, pa moraš v data.zip v multimode.ini popravit zapis, da bo izgledal takole:

m5=1024..1280,527..800,"1024_768"
m6=600..800,976..1280,"1024_768"

OBVEZNO pa moraš za urejanje data uporabit winrar 4.0 ali starejšega in pa izvest postopek 6 v navodilih.
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
Hvala popotnik dela kot je treba.Tudi multimod.ini sem spremenil pa mi ni ratal zgleda zato ker nisem na koncu naredu kar piše v postopku 6.Važno je da sedaj dela.Še enkrat hvala za pomoč.