WayteQ xRIDER za motoriste

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Mislim da ni pregrevanje, saj se mi je enkrat zgodilo po dobrih 500m vožnje, potem je pa po resetiranje delal lepo brez zatikanja cel dan.

Pa še crash datoteko prilagam.
 

Priponke

  • 2268866-crash.txt
    15,1 KB · Ogledi: 762
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če se ne motim je tudi Janch nabavil to navigacijo tako, da se lahko malo poigra z drugimi iGO verzijam
wink-1.gif

Nimam več, je šel isti dan naprej
smile-1.gif


crash log pri iGO nikoli ne pove nič saj vedno javlja isto napako ne glede na dejanski vzrok.
bonk.gif
Po mojem ga matra skin. Temu kolegu, ki sem ga dal naprej, iGO še ni krešnil pa ga kar dosti uporablja (s privzetim skinom).
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Zdravo da se zpoet malo oglasim
smile-1.gif


Sedaj uporabljam privzet skin in naprava deluje bolje mi pa še vedno od časa do časa zmrzne, ampak precej manjkrat.

Sem pa ugotovil še eno napako ko vklopim FM oddajnik, da bi navodila ali glasbo poslušal po radiju mi po cca 2 minutah izgubi satelite in jih ne najde dokler Fm oddajnika ne ugasnem. Bi bil vesel če še kdo lahko to proba in sporoči, da vidimo ali imam težavo samo jaz ali je pri vseh napravah.
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Zdravo

Bi rad dodal kakšno sliko za ozadje same naprave pa nikakor ne najdem kam jo morm skopirat da mi jo pokaže tam k se nastavlja ozadja.

Ma kdao kakšno idejo?

lp
Aleš
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Zdravo vsem

Kupil Xriderja. Preko vikenda se mislim malo poigrati z njim. Glede na to, da pišete, da občasno "pade" me zanima, katere kombinacije IGO priporočate, kateri skin je najbolj "ziher", karte pa bodo tako ali tako here.

Hvala za odgovore in pomoč.
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Jest sm prej mel eno drugo verzijo spomladi pa sem tudi naložil Primo 2.4(9.6.13.405512) in se mi ne sesuva več kljub temu da uporabljam moto skin. Zanimivo je tudi to da mi s to verzijo tudi FM oddajnik deluje vredu.

lp Aleš
 

joshua3

Zelenc'
3. jul 2016
3
0
1
Pozdravljeni,

Glede na to, da sem nov na področju te navigacije, me zanima :

-Ali je na voljo kakšen moto skin, ki preverjeno dobro deluje? (o težavah je bilo kar nekaj napisanega) ali pa se mu je kljub vsemu bolje izogniti ?
Uporabljam verzijo IGO primo 2.4 (9.6.13.405512)

-S katerimi kartami imate boljše izkušnje, za področje Balkana.

LP J.
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Meni odkar sem naložil to verzijo 2.4 (9.6.13.405512) tudi moto skin deluje brez problema.
 

joshua3

Zelenc'
3. jul 2016
3
0
1
Pozdravljeni,
A Bluetooth povezava vam normalno deluje?

Meni napravo normalno najde, ko pa kliknem poveži, se najdena naprava obarva modro, tu se pa konča ( ko grem nazaj na prejšnji menu, mi kaže da ni uparjeno.
A je kakšna finta pri "pairingu" ali pa moj sprejemnik kratko malo ni kompatibilen z napravo?!?

LP J.
 

Brp500

Pripravnik
15. jul 2016
86
33
18
Pozdravljeni!
Imam navigacijo XRider in, ker sem malo trd za nalaganje aplikacij in programov sem se odločil, da stvar predam po načelu "Le čevlje sodi naj kopitar"! v roke strokovnjaku. Mojster je napravo uredil in po mojem 8 dnevnem balkanskem potovanju moram priznati, da sem bil prijetno presenečen nad delovanjem in navigiranjem po balkanskih stranpoteh. Naprava je delovala v extremnih pogojih brez najmanjših problemov, natančno in zanesljivo.
Hvala mojster Janch
wink-1.gif
 

jozlo

Zelenc'
3. jun 2013
1
0
1
Koroška
Pozdravljeni!
Pred kratkim sem kupil omenjeno navigacijo z nalozeno navigacijo sigic, in moram priznat, da sem zelo razočaran, zato me zanima kako, oziroma kaj je treba prvo naložit na omenjeno napravo, če si želim naložit IGO navgacijo, ker mislim da je zelo dobra in seveda funkcionalna. (mogoče kdo to dela tu na Koroškem)
Hvala!!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Saj ti tak problem. Sygic zbrišeš iz naprave in naložiš iGO Primo z najnovejšimi zemljevidi (trenutno so to Here 2016.Q2). Oboje se najde tudi na našem največjem torrent travniku. Več informacij lahko dobiš preko zasebnega sporočila.
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Lp iz Dolenjske, se pravi če prav razumem s tole napravico lahko enako menjamo verzije Igoja kot tudi sami nalagamo/posodabljamo zemljevide?

Hvala