WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
@Janch, to sem te že spraševal, ker lahko izberem samo eno privzeto navigacijo (software) v NAV PATH, in potem zalaufam na ikonci GPS.

Bolj fino bi bilo, če bi lahko npr.JawBreaker preimenoval v iGo in "po-linkal" in Othello v Aura, ipd.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ja se spomim, ampak ker naprave dejasko še nisem imel v rokah, ne morem nič. Verjamem pa, da se da nekako spremenit poti za vse tiste ikone, da bi imele dejansko vlogo zagona druge navigacije...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Verjetno bi bilo treba drug shell program naložit. Vsekakor imam namen predelati osnovni meni, saj mi je tečno brskat po explorerju, da poženem nek program.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tako se govori!
cool-1.gif
Čeprav problem zna bit resolucija..Vsi aktualni shelli za wince ki jih poznam so v glavnem za 480x272 ali 320x240...
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
To sem snel že pred časom. Čaka na boljše cajte (beri; ko bo čas)

hehe, hvala enako
smile-1.gif


Ekola, otroci spijo, žena gleda TV..

Našel oziroma vzel sem si 15 minutk .. in evo rezultat:









 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
AIDS kaj si si to naredil gor?Tudi jaz iščem možnost kako dostopati direkt do dveh navigacij.Imel bi Primota za tovornjak ter Igoja 8 za osebni avto.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik AIDS pravi:

Našel oziroma vzel sem si 15 minutk .. in evo rezultat:

Če je to tako, čakam samo še, da se spomnem prinest napravo iz avta in naložit. Povezave ikon in programov ti je ratalo naredit? Pa blokirat zagon originalnega programa, oz. menija?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Prvič ko sem zagnal .exe me je vprašalo za namestitev na SD-free, izbral sem eno tretjo opcijo, tako da nisem instaliral ampak kao eno demo verzijo naložil. Zanimalo me je, če sploh deluje. Sedaj, čeprav pobrišem vse datoteke iz kartice in skopiram nazaj instalacijske fajle, mi ne ponudi install možnosti.
Zgleda da se je nekam v registry od Windows vpisal in bo treba spucat, oziroma kakšen hard reset naredit.

Povezave ikon, in sličice, vse lahko spreminjaš...

Original meni imam še vedno..

Ko prižgem napravo se z-boota v original meni, tam pritisnem GPS ikonco in mi zažene MioPocket.

Imaš tud opcijo na napravi da gre direkt v MioPocket.

Bi se pa rad znebil originalnega menija, ker se mi zdi RAM potratno, da prvo laufam original meni, potem čez zalaufam MioPocket in iz tam zaženem iGo...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Nimam naprave pri sebi, da bi probal. Poglej lastnosti GPS ikone. Tam boš ugotovil, kateri program se štarta in ga pobriši (najprej backup). Še prej naredi reset.

Je kdo probal povezat napravo preko programa SOTI Pocket Controler v WIN 7?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Povezal Wayteqa s SOTI Pocket Controler (Win7 x64)
wink-1.gif


Naredil sem 80 screen capture (iGo in Sygic Auro).

Naložim čez 10 minut.

lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.