WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
OK, back on topic
smile-1.gif


Janch, vidim samo Windows folder, vsi ostali so prazni :-/
Nikjer ne najdem linke do tistih ikonic. Prebrskal sem vse .ini fajle, nič konkretnega...

Imaš kako idejo?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
To je tretja stvar, ki jo naredim na Win7:

1: Disable UAC
2: Activate
3: Show all files
smile-1.gif


Še kakšen predlog?
 

RaGlaSi

Pripravnik
15. sep 2007
50
2
8
Obišči stran
Odgovor podjetja TrafficNav (www.trafficnav.co.uk), katerega rešitev uporabljamo za TMC v Sloveniji.

I suggest using IGO software with TMC license to have TMC service on Wayteq solution. Of course the hardware must be TMC ready.
The discussion with Sygic is ongoing to make TMC available, but at the moment they are not supporting our solution.

iGO s ustrezno licenco omogoča sprejem TMC informacij, Sygic pa trenutno še ne.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik RaGlaSi pravi:
Odgovor podjetja TrafficNav (www.trafficnav.co.uk), katerega rešitev uporabljamo za TMC v Sloveniji.

I suggest using IGO software with TMC license to have TMC service on Wayteq solution. Of course the hardware must be TMC ready.
The discussion with Sygic is ongoing to make TMC available, but at the moment they are not supporting our solution.

iGO s ustrezno licenco omogoča sprejem TMC informacij, Sygic pa trenutno še ne.

Hvala.

Potem za 1x nima smisla da se ukvarjam z Auro in TMC.

LP
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
kako si sedaj zadovoljen?

Recimo, da imaš 2 izbiri:

tega WAYTEQ za 130€ ali GARMIN 1300 pri PETROLU za 98€, katerega vzamem?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Kewl potem je winner....a si uspel dati gor več navigacij itd? Pa recimo ta tovornjake itd?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Naložil sm NDRIVE.

Navigon in Garmin nimata podpore za 800x480 resolucijo, tako da to odpade.

Druge navigacije (software) mi pa ne "dišijo".
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Na podlagi tvojih hvalospevov sem tudi sam naročil 990tko. Upam, da dobiš kaj provizije.
grin1.gif


Glede na izkušnje s Tuševim iGojem, verjamem, da gre gor kar precej različnih navigacijskih programov. Najbolj se veselim Ozi explorerja.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
hehe, super si se odločil

Ne rabim nobene provizije, niti mi je v interesu.

Z navigacijo sem res zadovoljen, zato jo tudi priporočam vsem ostalim, ki se odločajo za nakup.

Upam, da boš zadovoljen z navigacijo in boš še ti povedal - napisal svoje mnejne ter izkušnje.

Če najdeš še kakšen zanimiv software razen iGo, Aure in Ndrive na sporoči
smile-1.gif


LP; Milan
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Točno to. Ta zadeva mi je prioritetna na navi napravah. Omogoča mi, da se gibljem po nepoznanem terenu, kjer vsak trenutek vem kje sem. Uporablja skenirane in kalibrirane papirne specialke. Idealno za Kočevski rog, Velebit in podobno hribovje, kjer ni GSM signala. Vpisuješ lahko zanimive točke, beleži ti prehojeno (prevoženo) pot. Velikost ekrana mi je zelo pomembna, saj na zdajšnji napravi s 4,2 zaslonom ni prav pregledno. Ni pa za navigacijo.

Z drugimi navigacijskimi programi se niti ne nameravam ubadati, saj sem po nekajletnem testiranju "svega i svačega" ugotovil, tako kot mnogi drugi, da je iGo najboljša navigacija.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.